Skoči na vsebino

323 F BA


STAJERC

Priporočeno sporočilo

Evo... sve?e montirani eibachi (37.500 pri AS Velenje in tri tedne cakanja)

 

 

http://www2.arnes.si/~vtic/saso/

 

(kr sami si poglejte pod linkom...v kratkem bodo nalo?ene tudi ve?je verzije slik)

 

Kmalu ?e pa Novakov ?portni izpuh z dvema cevema (po eno na vsaki strani) ter zadnji spojler (orig. 323 F)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...
  • 8 mesecev kasneje...

Ej, ?tajerc! Kako kaj tvoja Efka?

 

Sicer imam eno vpra?anje glede 323F BA + Eibach.

Kak?ne izku?nje ima?? Stranko namre? zanima, ?e bo z Eibach-i veliko bolj nizka in ob?utljiva glede na na?e ceste.

Ali pogosto naseda?? Ali sploh? Kako je s parkiranjem na plo?niku? ?e gre brez posledic?

Za lego je jasno in izgled tudi, le mu?i ga nasedanje ker ve kako se moram jaz peljati ?e je kje kak le?e?i :policaj::whatever:

Tako sem rekla, da se bom pozanimala za strokovno mnenje :D;)

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je super sam kakega konja ve? bi blo treba met.

 

Eibachi so super zadeva, sam na tej mazdi ko je original zelo visoka se skor ne pozna da je spu??ena, :whatever: tak da nasedel ?e nisem nikol, na na?ih cestah pa se tud super obnesejo, ?e ma? original bla?ilnike (jaz sem dal bla?ilnike str?at, pa je zdaj vse res trdo, sam men to pa?e)

Parkiranje na plo?niku brez problema, le?e?e policaje tud povozim :hohoho: sj pravim avto sploh ni nizek...

 

?e pa kaj posebej zanima, se pa lahk tud na mene obrne!

 

Jaz bi rad avto ?e bolj spustil, da bi bil avto potem spu??en 60/40 mm :P

 

Se pa na sliki tud vidi, da ni fejst nizek

DSC02111.JPE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

thanks!!! my talk!

 

sej to mu jaz ?e skoz govorim, sam ko... sej ve?!

ziher je ziher ;)

 

bo pa tudi rde?a, in distan?nike bo imela. ?irina, kolikor bo pa? ?lo :D

 

?e enkrat hvala in lep pozdrav tebi in tudi bratu!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj ?e ne verjame, se pa naj v Konjice pripala pa sam pogleda, spijemo kak pir pa avte pogledamo.

 

Kaj se pa ?irine ti?e pa ni problema, gre komot gor guma 215/40/16 tud ?e je avto za 6 centi spu??en. :danzoman:

 

Obnova in tr?anje me je ko?talo 25 ksit, delal mi je pa Vuga iz Nove Gorice!

 

Ti vra?ama pozdrav Wildcat in mislim da se kmalu vidimo, i??em ?e ni?je fedre :D , eibachi bojo pa najverjetneje naprodaj!

 

LP

 

P.s. Sam mi pa ni jasno kak to misli stranka :whatever: eibachi pa distan?niki in zelo ?iroke gume, pol bi rad pa ?e po plo?nikih vozu ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj ?e ne verjame, se pa naj v Konjice pripala pa sam pogleda, spijemo kak pir pa avte pogledamo.

 

Kaj se pa ?irine ti?e pa ni problema, gre komot gor guma 215/40/16 tud ?e je avto za 6 centi spu??en. :danzoman:

 

Obnova in tr?anje me je ko?talo 25 ksit, delal mi je pa Vuga iz Nove Gorice!

 

Ti vra?ama pozdrav Wildcat in mislim da se kmalu vidimo, i??em ?e ni?je fedre :D , eibachi bojo pa najverjetneje naprodaj!

 

LP

 

P.s. Sam mi pa ni jasno kak to misli stranka :whatever:    eibachi pa distan?niki in zelo ?iroke gume, pol bi rad pa ?e po plo?nikih vozu ?zmeden?

Ta Vuga je res car. :rispekt: Mojmu kolegu je na nisanu zrihtu vse ?tiri amortizerje za dobre 4 ure.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mor? razumet, da nimam digitalca, pol ko ga pa dobim v roke sm pa kot malo otrok z igra?o :hohoho::hohoho::hohoho:

go buy one, so ?e poceni... pa nas bo? la?je obve??al z novostmi ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto zgleda kul. Samo problem je (kolkor sem razumel iz konteksta) mu bi zelo prav pri?el 2.0 v6 GT varianta. Glede izgleda mogo?e se kak?en podalj?ek spredaj, sicer pa stvar okusa in osebne presoje, ter seveda finan?nih kapacitet. ?koda pri tej seriji 323 f je le to da ima res ogromne koloteke in mora? avto ful zni?at da iz boka lepo zgleda! Druga? pa za dizajn so pa japon?ki itak bogovi! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

?e, sam bi zaenkrat rad ostal na teh 15col katere so ?e na avtu.

Tako da je potem opcija v distan?nikih, da vsaj malo lep?e zgleda.

Te pa vsekakor v mejah homolomo, brez skrbi.

 

Btw, ko sem bila na LPP zaradi homologacije, je tip samo mahal z glavo, ko sem mu devala TUV od mojih 50mm distan?nikov. Sploh ni hotel pogledat, je rekel da ne rabi. Mislim res, ?e jih pa ne bi imela, bi me pa 100% :whatever:

 

Po moje me je mel poln kufer, ker sem mu pa predala tak ?tos papirjev, kot da bi doktorat pripravljala. :jezicek: Je imel precej dela skoz pridit. :zvizga:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e, sam bi zaenkrat rad ostal na teh 15col katere so ?e na avtu.

Tako da je potem opcija v distan?nikih, da vsaj malo lep?e zgleda.

Te pa vsekakor v mejah homolomo, brez skrbi.

 

Btw, ko sem bila na LPP zaradi homologacije, je tip samo mahal z glavo, ko sem mu devala TUV od mojih 50mm distan?nikov. Sploh ni hotel pogledat, je rekel da ne rabi. Mislim res, ?e jih pa ne bi imela, bi me pa 100% :whatever:

 

Po moje me je mel poln kufer, ker sem mu pa predala tak ?tos papirjev, kot da bi doktorat pripravljala. :jezicek: Je imel precej dela skoz pridit. :zvizga:

naj delajo, ?e ?e mora bit vse porihtano, pa naj bo kot je treba...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Lepo...

Da tole deluje ti lahko re?em, ker sem imel to na 106ki, ki ima fuuul mehko serisko podvozje. Pa je bilo potem malo manj nagibanja. :cheers:

Za koliko bi ti tole naredil ?e meni? Z Nalepko Mazda vred.. :P (lahko na PM)

 

Samo treba bo pogledat, ?e je isto kot pri Fki... Se bom z UKlopcicem ali pa Apcihom mogu dobit, da malo pomerimo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.