Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zvok avtomobila mi daje vedeti, da je ponovno po?il auspuh.

 

To je ?e drugi? v njegovi ?ivljenjski dobi, zato bi ga sedaj raje zamenjal.

 

Mazda-mx3 mi je priporo?il Bosal, zanima pa me, ?e se spla?a dat gor kaj bolj ?portnega in ?e ... kaj.

 

Ravno razmetaval pa z denarjem ne bi.

 

Hvala za nasvete.

 

p.s.: Kje v Ljubljani ali Kranju se da dobit Bosal in koliko ?asa traja, da zamenjajo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj ?portnega?? DeVito...cca. 40.000 SIT...nerjavna plo?evina...lp vuk

ja ce bi ga lahko homologiral...ne priporocajte folku izdelkov, ki so predmet homologacije in le te ni mozno izpeljat :angry:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vi govorite samo o zadnjem locu, kaj pa ?e je spustil kje drugje, pred ali za katalizatorjem, kar se je zgodilo meni.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj ?portnega?? DeVito...cca. 40.000 SIT...nerjavna plo?evina...lp vuk

ja ce bi ga lahko homologiral...ne priporocajte folku izdelkov, ki so predmet homologacije in le te ni mozno izpeljat :angry:
Glede homolomo vem,da ga ne more? dobiti;sem bil zadnji? pri njemu na obisku in se trudi v tej smeri;v glavnem ko bom si rihtal kak?nega bencinca ali pa mi bo na mojem crhknil izpuh grem ziher k njemu.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem skoro vse avte teral pa mi ?e pri nobenem ni bilo treba menjati izpuha,poznam pa jih dosti ki se vozijo pod nizkimi obrati pa na kratke relacije pa so morali v istem ?asu ?e dvakrat menjati. :rolleyes:

POHVALNO ! :P;):D :D :blink::rolleyes::lol:

 

 

:unsure:

 

samo potem od tebe avto kupit ni glih zdravo :ph34r:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D:D:D:D:D

Nisem mislil tak kot da bi vozil dirke.?e avto vozi? pod visokimi obrati je manj ?kodljivo za motor in obrabo kot pa pri prenizkih.Ne teram nikdar v rde?e obmo?je, sem se malo ?alil prej.Pri visokih obratih mora? samo paziti da avta ne pregreje? ,kar pa pri mazdah te?ko naredi?.Druga?e pa redno servisiram, ko opazim kako napakico takoj odpravim, ne pa kot eni ko se pri majhni napakici naprej vozijo in potem morajo vse mogo?e menjati.Japonski avti pa se lep?e nasploh vrtijo pod vi?jimi obrati. B)B)B)

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh V6 motorji de fino vrtijo tja do 7800 rpm, so pa tihi ko ?ebelice, pa pridni tud. :)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 let kasneje...

No da malo o?ivim staro temo...

Zanimajo me va?e izku?nje in mnenje med izpu?nimi lonci znamke Bosal ter Avtogalant, predvsem vzdr?jivost...Ker je kar nekaj evrov razlike, se nebi rad nategnu in dal 30eur ve? ali manj da bom pol mel sranje..

Gre se pa za zadnji lonec.

 

Lp, g.

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

Na Parmovi v Ljubljani je trgovina Potokar in zraven mehanik Dolinar. Kakor koli ?e sodelujeta in ima? skoraj brezpla?no menjavo izpuha - garancijo 2 leti. Lahko pa samo kupi? izpuh Bosal pri njih ali pa v Evrotonu.

Lep pozdrav

 

Hvala za nasvet, ampak se mi zdi mal dale? v lj vozit avspuh menjat, ?e ga lahko doma v miru zamenjam...

Torej, izku?nje z Bosal ter Avtogalant, anyone? :)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D:D:D:D:D

Nisem mislil tak kot da bi vozil dirke.?e avto vozi? pod visokimi obrati je manj ?kodljivo za motor in obrabo kot pa pri prenizkih.Ne teram nikdar v rde?e obmo?je, sem se malo ?alil prej.Pri visokih obratih mora? samo paziti da avta ne pregreje? ,kar pa pri mazdah te?ko naredi?.Druga?e pa redno servisiram, ko opazim kako napakico takoj odpravim, ne pa kot eni ko se pri majhni napakici naprej vozijo in potem morajo vse mogo?e menjati.Japonski avti pa se lep?e nasploh vrtijo pod vi?jimi obrati. B)B)B)

 

 

?e se vozim v Ljubljano po regionalki 60-70 km/h v 4.prestavi (cca.2500 obr./min) pomeni to ?kodo za motor?? :whatever:

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • In tako bomo kmalu imeli bencin in dizel malo pod dva evrčka na liter ... Kdor lahko, naj vseeno razmisli o (vsaj delni) elektrifikaciji voznega parka.
    • Vseeno si car, da,si kar pred firmo dal avto na dvigalko ob vseh celih gumah. 👍
    • Meni je to super. Na Alfi mi je vgaševal. Čeprav hudo redko uporabim sklopko ob tempomatu. No tudi tempomat, po navadi po tujini, da ne prekoračim.   Mogoče na Fordu, ker na deloviščih sam spusti na 60km/h+osebna toleranca. Pa ga morem dol menjat.
    • Ma kakšen dizel, nočem spet te razprave ampak nekako je splošno znano, da se mazda kupi bencinar. V čem točno pa je kdo pred Mazdo če gledamo cel paket?
    • Naftno-plinski komite: Razlogov za regulacijo cen goriv ni več | 24ur.com WWW.24UR.COM V slovenskem nacionalnem naftno-plinskem komiteju Svetovnega naftnega sveta (SNNK - WPC) so zaskrbljeni zaradi osnutka uredbe o oblikovanju cen določenih naftnih derivatov, po katerem bi se cene na...   Petrol z influencerji tala zastonj gorivo za celo leto na instagramu, naftno-plinskem komiteju Svetovnega naftnega svetaje pa zaskrbljen, da bi 28-dnevna regulacija še poslabšala položaj trgovcev z naftnimi derivati  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.