Skoči na vsebino

Zastonj predelava avtomobila?


Symon

Priporočeno sporočilo

Nekak?en Pimp My Ride

Letos bodo iz?rebali enega sre?ne?a, ki mu bodo avto urihtali za ceno 3 mio SIT. 1 milijon bo ?el za akustiko (sponzor je najbr? Sony) dva pa v kompleten body kit, fedre, feltne, pre?trihan avto, druga?na notranjost...

Vse bodo homologirali oni. Lahko boste celo izbirali bodykit in barvo ostalo pa bolj ne.

Drobni tisk: Brez avta boste potem 4 mesece, nujno se boste udele?evali showov v Sloveniji (mogo?e celo tujini?), avta nekaj ?asa ne boste smeli prodati...

Vseeno ni slaba ideja, da vam popimpajo avto zastonj. :cheers: Skratka ponudba je mikavna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cool! Velja probat! :bravo: Sploh si ne predstavljam mojga avteka+ dodatkov na njem za 3MIO SIT! :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 8 mesecev kasneje...

kolko sem bral na drugih forumih, kjer je fant od maje(lastnika puntoja gt) napisal da avto naj bi napol naredili in jim pred kratkim avto vrnili nedokon?an in nevozen :vskalo:

razlog zakaj je to tak ni napisal, vendar se bo vse zvedlo ko bodo zadevo re?ili.

Po mojem mnenju je zmajnkalo denarja in se kar vse skup ustavili, tako da bo zaj moral odvetnik re?it zadevo.

 

sicer pa pustimo se presenetit kaj vse ?e bo iz tega nastalo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah fajn so zabluzil sam ni kaj neki se je takrat premikal v slo v tej smeri sam pomoje da ko bo naslednic kak tak natebaj nebo folk vec nc tok noru pa se prjavlu ampak bo kr lepo mal z svojo glavo mislu pa sam raj kaj naredu na avteku pa ga lepo popadenu!!! :bravo:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojem mnenju je zmajnkalo denarja in se kar vse skup ustavili, tako da bo zaj moral odvetnik re?it zadevo.

 

Ja, ?e bi ga men vzeli za VE? kot 4 mesece in mi vrnili nedokon?ano skropucalo vem, da bi jih to?il za najmanj tiste obljubljene tri milijone. ?iva nategancija, saj sem ?e bral tudi jaz nekaj na A.com-u o tej zadevi ampak tam sem ?e tako neaktiven, da ne vem kako je ?lo potem naprej.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno se bo ?e najdel kdo ki bo tako stvar naredil, pa tudi sam bi se prijavil tudi naslednji?, z to razliko da bi tokrat verjetno 5krat pogledal pogodbo in roka ki bi se ga morali dr?at

 

glede neokusne predelave pa je to tako, da lastnik sam odlo?a kaj se bo naredilo in kako se bo. Tudi pri tej sanjski predelavi je bilo kolko vem tako

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.