Skoči na vsebino

Rde? vragec na mazdini havbi


ReDevil

Priporočeno sporočilo

?ez slabih 5 dni - se pravi 24.4. sem naro?em pri Komparetu v Meng?u, da mi totalno spremeni zadnje lu?i, sprednje lu?i predruga?i in pa verjetno bom dal na sprednjo havbo eno grafiko - rde?ega vraga v velikosti mogo?e cca 40 cm ?irine in 50 vi?ine, da se mi glih nekako izide med lu?mi in potem tistimi zadevcami za ?ipo prat!

 

Ostale zadevce imam ?e nakako splanirane, medtem ko za rde?ega vraga pa bi blo fajn, ?e bi mi kdo prilepil kako slikco al pa nekako v tem stilu, da dobim kako idejo, kako polep?ati stroja - v planu sem imel ?rno obrobljeno celotno grafiko in pa noter rde?e barve, kar pomen da naj bi bili samo dve barvi, od tega pa ?rn samo rob, vsebina pa rde?a!

 

Z idejami na plan, se ?e kar mal mudi! :vesel:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj....ReDevil=red devil=rde?i vrag! :D

Samo na rde?i avto ne vem ?e se bo dobro videl.... :whatever: Sam sicer nisem prista? cartatoojev,ampak ?e se bo? ti tak odlo?o.... <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

enga znanca, ki ti je te?en kot hudi?, tako mo?no povozi, da se ti bo zalimal na havbo, pa bo? imel hudi?a nalimanga na havbi :hohoho: . 3D car tatoo. :bravo:

 

aja, pa ?e eno hitro iskanje

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa dej enga takega vraga al pa dva ?e v avto pol..... :hohoho:

 

Objavljena slika

 

No al pa tudi takega no.... seveda brez hudi?kovega repka NE GRE!!!

 

Objavljena slika

 

No ?e nekaj primerkov.... :prstgor:

 

Objavljena slika

 

No pa maj?ka more bit tudi prava.... :D

 

Objavljena slika

 

Pa ro?i?ke zate ?e....

 

Objavljena slika

 

Sam PAZI da te pol kak tak hudi?k ne prime v roke......

 

Objavljena slika

 

No al pa tak...... :blink:

 

Objavljena slika

 

No Mislim Da ima? zdej precej izbire....

 

 

LP daVid

 

Objavljena slika

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,one prve primerkov vragecov,pa bi dal na havbo,samo v malo druga?ni pozi..... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,one prve primerkov vragecov,pa bi dal na havbo,samo v malo druga?ni pozi..... :P:hohoho:

 

Kupim, kupim, kupim ... :bravo: :mi pijemoo: :policaj::ph34r:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez slabih 5 dni - se pravi 24.4. sem naro?em pri Komparetu v Meng?u, da mi totalno spremeni zadnje lu?i, sprednje lu?i predruga?i

 

kak natanko bi ti spremenil sprednje lu?i (kaj ti bo naredu pa kolk te bo po denarnci urezal)

 

?e bo super zgledal... me lahk kr naro?i? :danzoman::cheers:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez slabih 5 dni - se pravi 24.4. sem naro?em pri Komparetu v Meng?u, da mi totalno spremeni zadnje lu?i, sprednje lu?i predruga?i

Ej to tud mene ful zanima. Te bom klic-klic, da mi mal ve? pove?.

P.S. A nisi ti reku ni? ve? $$$?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?enskam in mazdi se te?ko uprem, pri obojih pa te slej ko prej kaj udari po denarnci! :hohoho:

 

Rekel sem pa res da ne vlo?im ve? niti tolarja v "nepotrebne zadeve", ampak par jurj?kov gor al dol! :P

 

Naj bo stara al pa mlada - samo leeepa mora bit! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

v najbli?ji avtotrgovini dobi? orla za ?ez celo havbo...

 

 

Kaj pa imata hudi?ek pa orel skupnega ? :ne vem: :hohoho::P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KRILA!!!!

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KRILA!!!!

 

Pa te ma ?e vsak ko Red Bull pije! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkat je ideja o grafiki odrinena na stranski tir, pa tut pol sem se ustra?u da ne bom spet kaj za..-gnojil mojga stroja s kako prebistro idejo!

 

Avto trenutno meni (in ?e komu) vizualno ful odgovarja, tko da ?e bi bil lep?i bi biv loh ?e ki?ast, kdor pa ?e ne vem kak?en je model 06 pomlad, pa upam da bo Rde?egaVraga videl v SG na dregu! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkat je ideja o grafiki odrinena na stranski tir, pa tut pol sem se ustra?u da ne bom spet kaj za..-gnojil mojga stroja s kako prebistro idejo!

 

 

Pametno - te nalepke so malo out of date - tako kot jaz - hehehe

:hohoho::pepsi:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.