Skoči na vsebino

Prijetno presene?enje


Mazdilack

Priporočeno sporočilo

Danes se je pred Dipo-tom na Rudniku v Lj. do mene pripeljala zelena 323f-ka, voznik pa mi je ponudil letak Mazda foruma in me povabil naj se pridru?im vsem zagretim Mazda?em na njihovem forumu.

Vabilo me je res prijetno presenetilo in ves navdu?en sem se takoj pohvalil, da sem ?e ?lan in povedal svoj nick, ki pa mojemu sogovorniku ni zvenel znano. Takoj mi je bilo jasno zakaj, saj se nisem aktivno udele?eval debat ?e ZELOO dolgo. Malce nerodna situacija, sploh ?e pomislim da mojo 323f-ko dobesedno obo?ujem.

Kakorkoli ?e zdi se mi lepa gesta in pozdrav Uklopcic-u (?e sem se zmotil me prosim popravi).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo treba malo bolj pogosto na forum zahajat! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takoj mi je bilo jasno zakaj, saj se nisem aktivno udele?eval debat ?e ZELOO dolgo. Malce nerodna situacija, sploh ?e pomislim da mojo 323f-ko dobesedno obo?ujem.

 

:bravo: Celo dlje si na forumu kot Uro?. :P Druga?e pa, tako se promoviramo. :P

UKlop?i? priden si. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala hvala.........to bo 2600SIT :hohoho:

 

res je,?ou sm iz big banga in ?akam na kri?i??u da zavijem levo proti obvoznici pa po?ikiram desno in vidm mazdo..............................sledi smernik za desno in GASS!!!

 

res pa me je tud presenetl z izjavo da je ?e u?lanjen ZATO MAZDILACK k bo? tole prebral mi vrni letak ?e si ?e ?lan :lol::lol::lol:

 

no lepo te je blo spoznat pa upam da kdaj na sre?anje uleti?!!!

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdilack....03.06. prirejamo mazdin piknik, je tudi debata na forumu pod sre?anja! ;)

 

LP

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest DANDO1

zadnji? sem dobil nalepke za mazdin forum, mi jih je dal kdo?MATER NE SPOMNIM SE PO NADIMKU, sem nalimal na zadnjo hauba na modro srebrno nalepko, na drugo modro rde?o nalepko, zeleno tamala ne pusti nalepk limat, rde?a gre na ?trihanje.trako da ne bo kdo rekel, da ne delam nobene reklame.na taplavi je dolgo ne bo? bral, ker bo? ostal zadaj, mazdilack pravi da je od zadaj kot formula.tudi gonim jo kot formulo, pa? kar d a iz sebe, zdaj ko sem motor zamenjal gre kot snet kladu.

 

za 1.5 motor da ne bo pomote, tako da se ne bo kdo v lj za glavo dr?al, ?e bo videl kako spu??eno f-ko modre barve.to sem jaz, poln radar p'rekr?kov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zadnji? sem dobil nalepke za mazdin forum, mi jih je dal kdo?MATER NE SPOMNIM SE PO NADIMKU, sem nalimal na zadnjo hauba na modro srebrno nalepko, na drugo modro rde?o nalepko, zeleno tamala ne pusti nalepk limat, rde?a gre na ?trihanje.trako da ne bo kdo rekel, da ne delam nobene reklame.na taplavi je dolgo ne bo? bral, ker bo? ostal zadaj, mazdilack pravi da je od zadaj kot formula.tudi gonim jo kot formulo, pa? kar d a iz sebe, zdaj ko sem motor zamenjal gre kot snet kladu.

 

za 1.5 motor da ne bo pomote, tako da se ne bo kdo v lj za glavo dr?al, ?e bo videl kako spu??eno f-ko modre barve.to sem jaz, poln radar p'rekr?kov.

 

Jebenti js sem ti prinesu nalepke !!!

 

Sem pa Bo?tjan nick pa je YavarYe X6V6

 

Dela ?e kdo drug nalepke ????

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej bo?tjan sorry, ta tvoj yavarevarevaya sploh ne vem kaj pomeni, lahko bi bil zingu zangu, bi si vsaj zapomnnil, ?eprav tudi to ne vem kaj naj bi pomenilo...

 

Original-------------Prevod

 

YavarYe------------Javarje (tako se po "na?e"re?e vasi nad mano.Vas pa je Javorje)

X6V6---------------Xedos 6 2.0V6

 

Bo zdej razumljivo ???? :rulam:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebenti js sem ti prinesu nalepke !!!

 

Sem pa Bo?tjan nick pa je YavarYe X6V6

 

Dela ?e kdo drug nalepke ????

 

Take napke kot si jih Dandotu dal se jaz tudi nebi branil. A bi lahko mal razlo?il kako in kaj.

 

Uklop?i?, kar se pa ti?e letaka, je ?el ?e naprej. Imamo na parkiri??u kar nekaj Mazd in moram priznat, da bi rabil ?e nekaj letakov.

 

Dando upam, da mi ?e ?para? tiste fedre, ker bo treba mojo pu??ico stabilizirat. Najprej jo bom seveda z novimi stabilizatorji.

 

LP!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj? da pride? eno prvo nedeljo v mesecu na parking za Gammo v BTC-ju pa jih bo? dobu tolk da jih bo? komi nesel :D

 

Jah ne vem <_< .

 

:rulam::rulam:

 

Za kak :pepsi: se bova zmenla pa bo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa se bo ?e kdaj zgodilo da kak?en forumovc dobi letak zatakjen za brisalec, naj ga mirne du?e zatakne za kak?no nasledno mimoido?o mazdo, pa se bo s tem za?arani krog zadovoljnih mazda?ev nadaljeval! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa se bo ?e kdaj zgodilo da kak?en forumovc dobi letak zatakjen za brisalec, naj ga mirne du?e zatakne za kak?no nasledno mimoido?o mazdo, pa se bo s tem za?arani krog zadovoljnih mazda?ev nadaljeval! B)

 

Redevil sem sli?u da si dal eni beli mazdi z ?rnimi ?rtami letak nekje v Trzinu?No tista Mazda je bila prej moja.Ta ?lovek je bil ful proti mazdam ker je kao vzdr?evanje drago pa ful porab.... No ko sem jaz to Mazdo prodajal se je on zaletel z svojim golfom in je kupil Mazdo za kratek ?as.zdaj jo ima ?e pol leta in je rekel da jo nebo nikoli zamenjal.Po parih mesecih mi je rekel da je nekaj narobe da kar vse laufa in sem mu rekel da to ni golf ki ga je imel servis ve? kokr on.Rekel je tudi da mu je ful v?e? tvoj avto rekel je da lep?e mazde ?e ni videl.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.