Skoči na vsebino

"klik-klakanje"


Priporočeno sporočilo

V?asih kadar avto lavfa na mestu, se sli?ijo v kabino eni taki ?udni zvoki, na mo? podobni tistim, ki jih oddajajo naprave za gluhe pri prehodih za pe?ce (pa ?e v intervalih se jih sli?i na podoben na?in kot pri prehodih ?ez cesto). Saj verjetno da ni ni? narobe (pa tud nasploh avto dela kot mora), ampak me pa vseeno zelo firbec matra kaj povro?a oz. od ?esa prihaja to "klik-klikanje" izpod prednje havbe, ?e bi kdo vedel? :unsure:

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih kadar avto lavfa na mestu, se sli?ijo v kabino eni taki ?udni zvoki, na mo? podobni tistim, ki jih oddajajo naprave za gluhe pri prehodih za pe?ce (pa ?e v intervalih se jih sli?i na podoben na?in kot pri prehodih ?ez cesto). Saj verjetno da ni ni? narobe (pa tud nasploh avto dela kot mora), ampak me pa vseeno zelo firbec matra kaj povro?a oz. od ?esa prihaja to "klik-klikanje" izpod prednje havbe, ?e bi kdo vedel? :unsure:

 

nimas dizla tko da ne vem...

drugac je pri dizlih to webasto grelec v akciji

mogoce bencinarji majo to tud??

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da misliva enako.

Jest isto opazam pri Mazda3 Sport (bencinar).

 

Vsake toliko za klika nekaj izpod haube. Ne dam roke v ogenj; menim da se veckrat to zgodi pri hladnem motorju.

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne dam roke v ogenj; menim da se veckrat to zgodi pri hladnem motorju.

 

O klikanju pri hladnem motorju smo ?e 1x obdelali temo,poi??i ?e te to?no zanima! B)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zvok pri prehodu za pe?ce ki pomaga GLUHIM??? :hohoho:

 

Ooops, mislil sem na slepe. sramezljiv

 

Druga?e je pa zvok bolj zamolkel, tako da je treba kar dobro prisluhnit, ?e ho?e? sli?at. Se pa kot re?eno to pojavi le na vsake toliko ?asa in ne le pri hladnem motorju ampak tudi ogretem. Itak bom v kratkem imel redni servis pa bom ?e tam malo vpra?al, ?e bodo vedli kaj bi to bilo. ;)

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fino, jest nisem na?el. Se pa sli?i en ventil?ek (al pa dva) par sekund po tem ko v?gem zadevo. Prej tega ni bilo.

 

LP

 

PS: X6 1.6 79kW

 

Model zamenjaj olje pa bo, druga?e pa ni panike to se pogosto dogaja, ker se pri dro?niku ujame kaka smet, pa jo potem ko se motor ogreje "odnese" ali pa ?e prej. Je pa to tudi znak da je olje ?e bolj slabo oziroma NI pravo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tnx YavarYe, sem se potem pripeljal domov, pogledal olje, pa ga je ?e nekaj manjkalo (izgleda da ga papa enumej?kn), pa sem dolil ?e preostanek iz plastenke, ki je ?e ostala od servisa 4000km nazaj, pa zdaj dela OK.

Izgleda da so zbir?ne tele ma?ince glede olja... si niti ne upam vpra?at katerega imajo najraj?i, ker je verjetno ?e malo morje tem okrog tega. Ampak vseeno: sintetika, polsintetika, mineralc (ne se smejat, moj moped z 1.1 ma?ino pa 71 kW dela najlep?e z mineralcem).

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ?tepslni ti klenkajo, ?e posebno ?e je v avto premalo olja, jebi ga, ni ve? nov, ni pa to ni? narobe, ?e smo po?teni je kar normalen pojav, v?asih se da to re?iot, ?e zamenja? znamko olja, npr jaz sem v 626 l 94 dal bp, zadeva je kar znatno manj klenkala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tnx YavarYe, sem se potem pripeljal domov, pogledal olje, pa ga je ?e nekaj manjkalo (izgleda da ga papa enumej?kn), pa sem dolil ?e preostanek iz plastenke, ki je ?e ostala od servisa 4000km nazaj, pa zdaj dela OK.

Izgleda da so zbir?ne tele ma?ince glede olja... si niti ne upam vpra?at katerega imajo najraj?i, ker je verjetno ?e malo morje tem okrog tega. Ampak vseeno: sintetika, polsintetika, mineralc (ne se smejat, moj moped z 1.1 ma?ino pa 71 kW dela najlep?e z mineralcem).

 

LP

 

Moj moped pa na?lep?e dela z 100% sintetiko, pa ma 74kW :danzoman::danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak najbr? ni letnik 78. :bravo:

?e vseeno ne vem kaj v avto dat.

 

LP

 

Je pa letnik 95. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krasno, sam ne se fentat ;)

A si kej veseu k si padu u najvi?jo klaso za zavarovanje? :P

 

LP

 

Do lune ska?em in spotoma i??em CBR-ko 1000RR. :danzoman: registracija me pride samo 5,5 ksit ve?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cbr1000... :bravo:

Mene pride cca 35kSIT z AO+ :P

No ja, letos bo ?e cnej... pod 72kW :jupiii:

 

LP

 

Ni res tud pod 72kW se je podra?il.?e ho?e? ceneje skoz prit pojdi na GRAWE, kjer je ?e vse po "starem". :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni res tud pod 72kW se je podra?il.?e ho?e? ceneje skoz prit pojdi na GRAWE, kjer je ?e vse po "starem". :ouje:

 

sem padu eno klaso ni?i.... prej je blo ?e po kubikih... karkol nad 750 je blo ?e u tarnejtrvi?ji klasi... zdej je pa po kw, pa je nad 72kW.... jest mam pa 71. :P

No ja, ?e vseen bom pr?u ?ez dost pocen. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.