Skoči na vsebino

Pokanje "fedra" ?


Priporočeno sporočilo

No najverjetneje bo poleg stabilizatorja treba se kaj zamenjat kajti vedno bolj mi zadaj levo nekaj poka. Vec kot ocitno je amortizer ampak ne vem zakaj bi le ta pokal ? Ma kdo kako idejo kaj bi lahko blo. Amortizerji naj bi bili obnovljeni pri Vugi leto dve nazaj tako da verjetno ni ti krivo... Mogoce fedre zamenjat ? ce ja zakaj? Ce ima kdo kako idejo naj izdavi.

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poka kdaj ?

 

preko neravnin ?

 

je avto v tisti strani nestabilen ?

 

?e je to spredaj, ali poka ko zavija? ? ...

 

malo bolj opi?i :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je enkrat zamaknilo tisto ?tango ki povezuje sprednja stabilizatorja. in potem sm ugotovil, da se mi je amortizer pri ostrih zavojih zaletel v stabilizator,in je pokalo.

 

najbolj? je avto dvignat pa pogledat. lahko so kugle na rokah, lahko ti samo ?kriplje povezava med stabilizatorji( kjer je ?tanga 2x vpeta v gumo...)

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No najverjetneje bo poleg stabilizatorja treba se kaj zamenjat kajti vedno bolj mi zadaj levo nekaj poka. Vec kot ocitno je amortizer ampak ne vem zakaj bi le ta pokal ? Ma kdo kako idejo kaj bi lahko blo. Amortizerji naj bi bili obnovljeni pri Vugi leto dve nazaj tako da verjetno ni ti krivo... Mogoce fedre zamenjat ? ce ja zakaj? Ce ima kdo kako idejo naj izdavi.

 

Eno ledvico dam ?e ni kateri kon?nik od stabilizatorja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja desni koncnik stabilizatorja moram nujno zamenjat mam ze narocene ampak al napacno prnesejo pr anetu al pa zgubijo in sm ze 4x bil tam. No jst srcno upam da bo to to. Porocam :D

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja desni koncnik stabilizatorja moram nujno zamenjat mam ze narocene ampak al napacno prnesejo pr anetu al pa zgubijo in sm ze 4x bil tam. No jst srcno upam da bo to to. Porocam :D

 

ja sej ?e vse ve? :bravo:

 

Ko bo? zamenjal bo tudi pokanje ?ude?no izginilo :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hm... pa ce se stabilizator (ali koncnik) ne zamenjata in se dalje vozis z pokanjem?

Le lohk kaj narobe? :huh:

 

Kolikor ?asa poka-ropota ni panike, ?e pa zelo po?i in potem naperej ne ropota potem pa zna bit mal problem, ker se avto za?ne bolj nagibat. :blink::blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Aaa balzam :bravo: koncno dobil in porihtal zadevo. Pa so le bili koncniki in nic hujsega. Hvala vsem se 1x.

 

Pa sem obdr?al obe ldevici. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.