Skoči na vsebino

En predlog prostora za piknik


BOBI

Priporočeno sporočilo

:bravo: evo tu vam dam slikico lepiga placa za piknik ki bo verjetno v kaki prihodnosti,to je pod mojo hiso,mam samo par stopnic pa sem tam,imate dva tenis igrisca,odbojko ter nogomet ograjen sistem na odboj kao dvoranski,vsaj tenis sem videl da vas kar zanima,predvsem david je strokovnjak :P no cena pa je 15.000sit za plac,pa ce bi tudi kaki dezek bil smo lahko pod streho,najt pa tudi ni tezko,ce vete kje so terme ptuj to je zelo blizu

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prvi teden avgusta sem -----> Kreta. :ouje:

 

eh... ti s kreten ?ez ceu let... :)

 

aja.. pardon... na Kreti si... sorry :hohoho:

 

@bobi: lahko tebi, da gre? potem takoj domov spat :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja,sploh bomo te?ko najdli pameten datum zaj ko so dopusti.... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo da ne boste zdaj preve? glasni potem pa ne bo ni? iz piknika, ?e pvi je skoraj propadel pa smo le izpeljali. Tako da prosim da ste resni da ne bomo se kej preve? opekli.

 

 

 

Sedaj pa rabimo ?e organizatorja/e!!!

 

Bobi je recimo ?e poskrbel za plac kaj pa ostalo ???

 

 

 

Datum bi jaz postavil 3. ali 10. september, to sta prva in druga nedelja v mesecu, ?e se pa da prespati tam kje pa ?e tudi v kampu se pa v soboto naredi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo da ne boste zdaj preve? glasni potem pa ne bo ni? iz piknika, ?e pvi je skoraj propadel pa smo le izpeljali. Tako da prosim da ste resni da ne bomo se kej preve? opekli.

Se popolnoma strinjam! :rispekt: ?e prevelikokrat je bil cel forum navdu?en nad sre?anjem/piknikom potem nas je bilo pa ravno za vzorec... ?al. :(
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Resnost naj se izka?e z pla?ilom za hrano, pija?o in ostalo, pred piknikom, da se ne bo prijavilo 100 ljudi, pa se nabavilo toliko pija?e in jeda?e, potem pa bo to vse krilo 15 ljudi... torej, pla?ilo pred piknikom, pa potem, ?e kdo ne pride, si je sam kriv...

 

Ker sem iz Maribora, me lahko ponucate za kaj, torej se javljam prostovoljno...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se popolnoma strinjam! :rispekt: ?e prevelikokrat je bil cel forum navdu?en nad sre?anjem/piknikom potem nas je bilo pa ravno za vzorec... ?al. :(

 

Jaz sn vedno navdu?en nad pikniki in sre?anji,samo kaj ko vedno na koncu izberete vikend,ko sn de?urn.... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Resnost naj se izka?e z pla?ilom za hrano, pija?o in ostalo, pred piknikom, da se ne bo prijavilo 100 ljudi, pa se nabavilo toliko pija?e in jeda?e, potem pa bo to vse krilo 15 ljudi... torej, pla?ilo pred piknikom, pa potem, ?e kdo ne pride, si je sam kriv...

 

Ker sem iz Maribora, me lahko ponucate za kaj, torej se javljam prostovoljno...

 

Lp

 

:rispekt::rispekt:

Poky tebi je odpu??eno, nadsestra z jajci. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:rispekt::rispekt:

Poky tebi je odpu??eno, nadsestra z jajci. :P

 

 

He he,hvala! :bravo: Samo ?e vedno ne bom mogo it,?e bote spet taki datum zbrali,ki mi ne bo ustrezal.... :(:P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,hvala! :bravo: Samo ?e vedno ne bom mogo it,?e bote spet taki datum zbrali,ki mi ne bo ustrezal.... :(:P

 

pa te povej, kdaj si kaj fraj :D

 

kak te naj mi vemo, kdaj lahko ti pride? ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,se nisn reko,da se morte meni prilagajat!! :whatever: Jaz samo ?akam,da vidim,za keri datum se odlo?ite,pol pa pa? re?em lahko pridem ali pa ne.... :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D tako ja kar predlagajte datume pa mo vidli,verjetno bi blo za prespat v kampu term za kake tri stiri pa bi se pri meni naso plac ce majo spalke mam eno sobo fraj pa lahko na tleh ajajo,hrano pa pijaco bi pa ze jaz nabovo se s pomocjo katerega :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

U?eri sem bil na potepu po Suhi krajini & Beli krajini, pa smo se nakonc ustavl v ?u?emberku (sej zih kdo ve kje bi to blo), pa se mi zdi ful dobr plac za kak?en Septembrski mazda piknik, imajo ful dober ro?tilj plac, vodo primerno za kopanje, bi? voli plac, igri??e za fuzbal, odli?no pokrajino, pa ?e bi se kaj najdlo, zdej pa ne vem kok bi vas kaj mikalo???

 

P.S. To je iz LJ natanko 50 km, mimo Ivan?ne gorice, proti Beli krajini! Ne bi blo slabo! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

P.S. To je iz LJ natanko 50 km, mimo Ivan?ne gorice, proti Beli krajini! Ne bi blo slabo! :jupiii:

 

Vem sem ?e bil tam. :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tist plac v ?u?emberku so dobr zrihtal, mam familijo dol in sem v mladih letih vsako poletje pre?ivel v ?u?bemberku. Morte pa vedet da je Krka mrzla ko pra***a, tja do 18 stopinj se segreje, tko da ?e si pijan te dobr strezne :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.