Skoči na vsebino

Zbledela plastika


b mx-6

Priporočeno sporočilo

?e je zbledela bo to bolj te?ko dobit nazaj na ?rno barvo,vsaj mislim tako ima? pa od Sonaxa nek gel za namazat plasti?ne dele in je super

http://www.sonax.de/sonax-d/katalog_produc..._product=210100

 

Potem pa se ima? polno drugih proizvajalcev za tak?ne stvari, gre pa tudi z tistim ?prejem za armaturne plo??e probaj bo? videl, pa gobice tudi obstajajo... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je zbledela bo to bolj te?ko dobit nazaj na ?rno barvo,vsaj mislim tako ima? pa od Sonaxa nek gel za namazat plasti?ne dele in je super

http://www.sonax.de/sonax-d/katalog_produc..._product=210100

 

Potem pa se ima? polno drugih proizvajalcev za tak?ne stvari, gre pa tudi z tistim ?prejem za armaturne plo??e probaj bo? videl, pa gobice tudi obstajajo... :)

 

 

Sem ?e probaval s Maxi Brillom, pa je bilo obstojno do prvega pranja, pa mi gre ?e po?asi na ?ivce to za vsako po?et da potem dobr zgleda. Kolk pa kej ko?ta ta Sonax-ova ma?a??

 

Hvala vsem za odgovore!!!

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e probaval s Maxi Brillom, pa je bilo obstojno do prvega pranja, pa mi gre ?e po?asi na ?ivce to za vsako po?et da potem dobr zgleda. Kolk pa kej ko?ta ta Sonax-ova ma?a??

 

Hvala vsem za odgovore!!!

 

 

Probal sem s glicerinom, pa je zaenkrat kar obstojno, bomo vidl ?e se bo kej izbolj?alo stanje plastike???Zdaj zgleda lepo ?rna :jupiii:

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trajnega efkta brez barvanja ne bo... najla?je je kupit eno dozo ?rnega spreja za plastiko - po ?elji lahko vzame? al mat al svetle?ga al pa metalic - odvisno kako ?eli? da zadeva zgleda.

 

Pred barvanjm seveda plastiko razmasti in za??iti tiste dele, kjer no?e?, da se prime barva ;). Nato iz cca 20-30cm odaljenosti s hitrimi gibi potegne? po ?eljenem delu. Ne pretiravaj, da ne bo zateklo. Po?aka? 15-20minut in nato z lakom (isto se ga da dobit v spreju) zadevo polakira? - ko se posu?i po potrebi ponovi? lakiranje.

 

Zadeva je obstojna, ?e si pred barvanjem dobro o?istil in razmastil plastiko in ti bo zdr?alo vsaj naslednja tri leta in ve?. Stro?ki cca 3.000 sit (?rn sprej, lak, selotejp).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trajnega efkta brez barvanja ne bo... najla?je je kupit eno dozo ?rnega spreja za plastiko - po ?elji lahko vzame? al mat al svetle?ga al pa metalic - odvisno kako ?eli? da zadeva zgleda.

 

Pred barvanjm seveda plastiko razmasti in za??iti tiste dele, kjer no?e?, da se prime barva ;). Nato iz cca 20-30cm odaljenosti s hitrimi gibi potegne? po ?eljenem delu. Ne pretiravaj, da ne bo zateklo. Po?aka? 15-20minut in nato z lakom (isto se ga da dobit v spreju) zadevo polakira? - ko se posu?i po potrebi ponovi? lakiranje.

 

Zadeva je obstojna, ?e si pred barvanjem dobro o?istil in razmastil plastiko in ti bo zdr?alo vsaj naslednja tri leta in ve?. Stro?ki cca 3.000 sit (?rn sprej, lak, selotejp).

 

 

Hvala za iz?rpne podatke!

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 9 mesecev kasneje...

plastiko je najla?je pridobiti nazaj v prvotno stanje tako, da jo prebarva? z reliefno barvo, ki je namenjena prav barvanju po?kodovanih letvic ter odbija?ev, pa ?e relief plastike pusti po barvanju. Dobi se jo pa kar poceni. ?e te zanima kaj ve?, mi pa sporo?i

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

plastiko je najla?je pridobiti nazaj v prvotno stanje tako, da jo prebarva? z reliefno barvo, ki je namenjena prav barvanju po?kodovanih letvic ter odbija?ev, pa ?e relief plastike pusti po barvanju. Dobi se jo pa kar poceni. ?e te zanima kaj ve?, mi pa sporo?i

 

 

Hvala me ne zanima ve?, ker nimam ve? tistega avta!!

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

b-mx 6

 

 

Poslu?aj Boss-ov nasvet. Bolje ne bi mogel povedati. Imam izku?nje s tem z nekdanjimi vozili (Renault, VW), kjer tega ni manjkalo. Edini in najbolj poceni na?in je ta, ki ga je lepo opisal Boss.

 

Pa pojdi po spraye v Merkur, imajo solidno izbiro sploh pri ?rni ni problema, pa ?e vedno je naredilo svoje tako kot je treba.

 

 

 

Go for it!

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.