Skoči na vsebino

z 350


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 186
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

No,da ti pomagam,cene RX 8 si lahko pogleda? TUKAJ,kot vidi? pa se gibljejo od 7 pa vse do 9.5 MIO SIT! <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poky je mislil nove, druga?e pa je tudi pri nas ?e bila kak?na z cceno pod 4M

 

Tak poceni jih sicer ?e nisn vido,so pa ?e dokaj ugodne ja! :D Zgornje cene so pa za nove RX8ke ja! <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nissan 350Z cenik

 

Mobile.de cenik rabljenih Z-jev

 

Cenik Utoscout24.de

 

Stro?ek uvoza z homologacijo je cca 100k (+ stro?ki potovanja - bencin).

 

osebno bi raje (?e bi imel sredstva :P ) kupil RX8, mogo?e tud zaradi nepoznavanja Z-ja oz ?e nisem imel pravega stika z njim, predvsem pa zaradi oblike kjer 100% prevladuje mazda.

 

Mi je pa zlo v?e? tudi novi Audi TT, ?e ?e nebi bla mazda bi ta pri?el pred Z-ja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stro?ke si usekal mimo stro?ki potovanja, bencin,cestnine, predori,hrana, ?e je potrebno no?itev, dmv pod 4000 mio 7%, pod 5 mio 9%, to je 7% od 4 mio je cca 280 tiso?, kje tebi sto tiso?, mogo?e bosna ?rna gora kaj jeaz vem kak majo tam, homol,ogacija 24.000, eko taksa 14 sit na kg vte?e vozila, registracija, tablice po naro?ilu itd.zdaj si pa mal zra?unaj.in ?e sem po?ten 25.000 eur pa ?e nekaj zraven je bla bruto cena, tist kar pa ti vidi? na mobile pod 22000 eur, si preberi netto ceno plus dajatve, najve?krat gre to za vozila iz amerike.fantje prej se je treba pozanimat pol pa afne guncat s tiso? tolarji v ?epu.

 

pa ker ne uva?am vsak dan avtomobila, ti par sto eur vzame ?e kolega-pa? nekdo, ki ti bo celo zadevo spravil varno pod streho.ra?unaj!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando,?estitke za avto,le barve je napa?ne ;) ?e bi se odlo?al med 350Z in RX-8 bi se definitivno odlo?il za Nissana,RX-8 mi ni bla nikoli v?e?. Ampak klinc gleda ?portne avte, na sre?o je na trgu dosti alternativ :P

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izbiral sem oran?nega z oran?nim ledrom oz pogojno ?e tega ne potem ?rnega z oran?nim ledrom.?rn mi deluje bolj posloven oz, mafijski take so bile izjave kolegov, oran?en pa je original,?ivahen, razpoznaven na dale?.pa? vsak ima svoj okus.najte?je je dobit oran?nega z oran?nim ledrom.meni je to uspelo in presre?en sem da ga mam.to ni avto za bahanje, ko si enkrat v njem ve? da je to avto za du?o.nissan 350z je avto , ki je osvojil moje srce in ni ,ni,ni mi ?al denarja, ?eprav sem se tega bal.je vreden samega sebe.saj je nissan 350z!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izbiral sem oran?nega z oran?nim ledrom oz pogojno ?e tega ne potem ?rnega z oran?nim ledrom.?rn mi deluje bolj posloven oz, mafijski take so bile izjave kolegov, oran?en pa je original,?ivahen, razpoznaven na dale?.pa? vsak ima svoj okus.najte?je je dobit oran?nega z oran?nim ledrom.meni je to uspelo in presre?en sem da ga mam.to ni avto za bahanje, ko si enkrat v njem ve? da je to avto za du?o.nissan 350z je avto , ki je osvojil moje srce in ni ,ni,ni mi ?al denarja, ?eprav sem se tega bal.je vreden samega sebe.saj je nissan 350z!

 

?rn,zatemnjene ?ipe z ?rno folijo & ?rne feltne bi pa bil po mojem okusu...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RX-8 mi ni bla nikoli v?e?.

 

Izdajalec!! :P:D

He he,se vsak ma res svoj okus,tak da hvalabogu,da smo razli?ni! :bravo:

 

 

?rn avto je ful lep, samo res je da ?rnega z-ja ali pa srebrnega, ?e nisi dovolj blizu, ne vidi? in opazi? tako, kot se na dele? opazi oran?en.

 

Zato pa sn jaz vzel rde?o RX8 in ne ?rne,ker mi ni pri?la oblika do izraza. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, plus ena bad ass turbina za cca. 500 uporabnih konjev in bi bil se po mojem okusu.... :hohoho:

 

No tega se tudi jaz ne bi branil;ampak zaenkrat mam drugo 'ljubezen' ;)

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes sem popeljal dva malo naokrog,navdu?enje ne vi?ku, sicer bosta pa sama povedala , kako je bilo, ob?utki...oh, ja...v?asih se mi kar srce trga, ko jim poka?em njegove zmogljive male ?are.o moj nisi, ka ne bi bil tolko privla?en...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iz prve roke vam lahko povem,da mu je ta avto kot otrok.Sama morem pazit,ko izstopam iz nissana, da ja ne bom kam darila z vrati.joj, kako je dando ob?utljiv,kogre za njegovega z-ja. raj vidim da me pelje v mazdi,pol mi ga ni treba poslu?at kako komplicira glede nissana. :hohoho: Sem pa nova na va?em forumu, to je moja prva objava in hkrati pozdravljam celo va?o mazdino dru?ino tu gor. nekaj vas poznam osebno, ostali pa se bomo spoznali ob priliki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha,?e vem kam spada?!! :P:D No lepo,da si se tudi ti pridru?ila na?i dru?ini! :bravo: Zaj bo mogo pa Dando pazit,kaj govori oz.tipka! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja,ni ravno dosti takih Nissanov na forumu in ja,naj si kr nohte grize!! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P AAAHHHHH,ti pa imas rx-8 ! Vroce... tega si pa jaz zelim, dokler mi dando nissana ne odstopi.

 

He he,se te peljem gdaj ?e ho?e?!! :P:hohoho::hohoho:

 

Sorry Dando,mogo sn! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.