Skoči na vsebino

menjava odbija?a na m6


Priporočeno sporočilo

ena od pametnih zadev po va?em nasvetu je tudi to, da sem dodatno zavarovala avto tudi za parkiranje

in sicer mi jev kratkem ?asu nezano vozilo zadnji odbija? na parkiranju tako posnelo, da sem v plastiko imela vdrtino in pa tudi po?aran vogal in to tako mo?no, da se je barva kar lu??ila, ?e sem se samo dotaknila.

in spet pot pod noge in cenilca, zapisnik itd.

no in sedaj imam nov odbija? z ni? dopla?ila, ?e pa pogledam starega je pa tak tudi od kamen?kov, kot bi ga s kladivom tolkla... ne vem od kje, pa saj nisem vozila po makadamu.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ena od pametnih zadev po va?em nasvetu je tudi to, da sem dodatno zavarovala avto tudi za parkiranje

in sicer mi jev kratkem ?asu nezano vozilo zadnji odbija? na parkiranju tako posnelo, da sem v plastiko imela vdrtino in pa tudi po?aran vogal in to tako mo?no, da se je barva kar lu??ila, ?e sem se samo dotaknila.

in spet pot pod noge in cenilca, zapisnik itd.

no in sedaj imam nov odbija? z ni? dopla?ila, ?e pa pogledam starega je pa tak tudi od kamen?kov, kot bi ga s kladivom tolkla... ne vem od kje, pa saj nisem vozila po makadamu.

 

Mazdin lak pa?... :angry:

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Peko 44 pa gas!!! :lol:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ideja ni slaba, :bravo: ne vem pa kolk bo uresni?ljiva, s ?tev.44 lahko ?e veslam po Ljubljanici

-------

lak je o.k. ?e je men po?aral samo vogal, je pri sebi verjetno celo bo?no dol?ino, ?e in ko bo pa lak slab, pa takoj zamenjam znamko avtomobila in ne samo avto

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ideja ni slaba, :bravo: ne vem pa kolk bo uresni?ljiva, s ?tev.44 lahko ?e veslam po Ljubljanici

-------

lak je o.k. ?e je men po?aral samo vogal, je pri sebi verjetno celo bo?no dol?ino, ?e in ko bo pa lak slab, pa takoj zamenjam znamko avtomobila in ne samo avto

 

 

.... imam ob?utek da ga bo? morala zeloo hmalu zamenjat torej.... kot so povedale... mazde slovijo po zelo slabem laku in barvi.... pa?akaj 1 zimo in bo? vidla kolko pikic bo? na haubi mela.... ?al....

 

 

 

Moj je star malo ve? kot leto.. torej 1 zimo dal skozi pa je ?e kar popikan.....agrrr :angry:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.... imam ob?utek da ga bo? morala zeloo hmalu zamenjat torej.... kot so povedale... mazde slovijo po zelo slabem laku in barvi.... pa?akaj 1 zimo in bo? vidla kolko pikic bo? na haubi mela.... ?al....

Moj je star malo ve? kot leto.. torej 1 zimo dal skozi pa je ?e kar popikan.....agrrr :angry:

LP daVid

 

ena zima je ?e mimo, na haubi ni pikic, je pa od pranja maj?keno :( (a so krive krta?e), aja pozabila sem povedati, da je bil popravila dele?en zadnji odbija? in ne prednji - ?e pa primerjam prednjega z zadnjim, je pa kot nov.

kaj misli?, kako je pa z drugimi modeli, za??ite proti kamenjem ni

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja obstajajo druge za??ite.... beri tisto grdo platno za ?ez smr?ek kot je mazda 323 rekel.... <_< Ko ma? tisto zgleda? dejansko kot ?eh... bi Labisan reku... :aaaaa:

 

 

Dokler mam kasko me ne skrbi preve?.... bo pa? enkrat na 3 leta en kamen z neba padel na haubo... in glej ga zlomka.... bodo mogli pol celo haubo po?trihat.... :aaaaa:

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja obstajajo druge za??ite.... beri tisto grdo platno za ?ez smr?ek kot je mazda 323 rekel.... <_< Ko ma? tisto zgleda? dejansko kot ?eh... bi Labisan reku... :aaaaa:

 

ma kaj ?eh, zgleda? k en defekt

 

Druga?e pa moram re?i, da so se zadnjo zimo cestarji (predvsem na AC) malo spametovali in niso toliko peskali cest, kot v zimi 2004-2005, ko so debili posipali vrhni?ki klanec s peskom velikim skoraj centimeter.

 

Druga?e pa lak pri Mazdah resni?no sux full time.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja obstajajo druge za??ite.... beri tisto grdo platno za ?ez smr?ek kot je mazda 323 rekel.... <_< Ko ma? tisto zgleda? dejansko kot ?eh... bi Labisan reku... :aaaaa:

Dokler mam kasko me ne skrbi preve?.... bo pa? enkrat na 3 leta en kamen z neba padel na haubo... in glej ga zlomka.... bodo mogli pol celo haubo po?trihat.... :aaaaa:

 

LP daVid

 

Prozorna folija na havbi...mam na Premacy-ju. Sicer se malo vidi,ampak ne preve?...ko bo? naslednji? v MB ti lahko poka?em.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prozorna folija na havbi...mam na Premacy-ju. Sicer se malo vidi,ampak ne preve?...ko bo? naslednji? v MB ti lahko poka?em.

lp vuk

 

Ta folija zgleda ?e kar normalno, vendar ne sme? imeti svetlej?i avo, ker rahlo rumeni. Sem jo hotel tudi sam, a bi me pri?la le za havbo in blatnike ve? kot 25 jurjev s tem, da odbija? sploh ne bi bil za??iten in A stebri?ki strehe in sprednji rob strehe tudi ne.

 

Tako sem se pa? odlo?il, da tega ne dam gor in zato vsako leto retu?iram pikice z barvo in lakom in se vidi le ?e zelo od blizu pogleda?. ?ez kak?n leto ali dve (odvisno od koli?ine po?kodb) bom pa dal havbo in odbija? prebarvat, pa bo spet za kak?ne dve do tri leta mir.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.