Skoči na vsebino

Kateri je to avto?


DonFilipo

Priporočeno sporočilo

lahko bi bla 626 coupe , sicer so zelo redke, pa nisem ziher ?e je to ta :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

323...MOGOCE....americani jih majo kr nekaj, pa tudi pri njih so se prodajale mocnejse in drugacne razlicice kot pri nas....

 

isti primer je sedaj mazda 3 sedan 2.3 T.....v Si je ne bomo nikoli vidli!!!

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

:mi pijemoo: Ej , rde?ka pa je prav lepo "flekasta" ... ?zmeden?

To je bil verjetno isti li?ar kot od 323F :huh:

 

 

 

 

 

 

 

Sorry 323F, saj vem da ti ni sme?no ampak si nisem mogel pomagati, da ne bi napisal

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bil verjetno isti li?ar kot od 323F :huh:

 

 

 

 

 

 

 

Sorry 323F, saj vem da ti ni sme?no ampak si nisem mogel pomagati, da ne bi napisal

Sem hotel ?e jaz napisat, vendar sem se z velikanskim naporom in ?elezno voljo vzdr?al... :bravo::hohoho:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@323f : sicer vem, da ti to ni v tola?bo samo sem imel na prej?njem avtomobilu podobno izku?njo in to je bil tudi eden od vzrokov da je ?el od hi?e.

 

Sem bil takrat tako besen, da sem mislil zagrabiti li?arja za vrat in z njegovimi obraznimi kocinami zribat barvo dol. Pa to ni zajebancija, sam se mi je model zasmilu, ker je bil pol manj?i in la?ji od mene pa bi zgledalo kot iz?ivljanje nad slabotnej?imi.

 

V glavnem je bila barva ?ist razli?na tako, da bi ?e barvno slep opazil razliko. Letvice je nazaj nalimal kot bi ga sred limanja zmotil mobitel - groza

 

Ostali del avto je za??itil ?ist lemersko, da sem imel tri ure dela, da sem spoliral meglo tam kjer je ne bi smelo biti... ?e danes sem :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ja moram priznat, ?eprav smo na mazda forumu, ampak tale integra al kar kol ?e je mejd in honda, je ba precej lep?a kokr na?a 626 kupe, res pa je da je tele 626 ?e skor old tajmr (cca. 1989 leto mogo?e), no integra pa zna bit skor deset let mlaj?a in v tem cajtu so se pa smernice v oblikovanju kr precej spremenile. Drga? pa glih na avtomobilizmu.com ma en (Neyo-neyo) rumeno 626 ko in pa original 150 KM, sam ne vem ?e je kupe al ma pet vrat. Kokr kol avto zgleda noro, ima pa eno veliko slabost in to so 3-krake feltne!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.