Skoči na vsebino

barabe na delu


cubalibre

Priporočeno sporočilo

Eh, pa se mislil, da moja Mazdica (mx-5) ni zanima za lopove.

...o?itno sem se motil (glej slike).

Skor bi me kap ?zmeden?:angry::( , ko sem zagledal kak?no svinjarijo so naredili na vratih.

 

Sicer so mi ukradli lesen volan z airbagom in sovoznikov airbag.

 

Glede na to, da v Sloveniji ne obstaja veliko tak?nih Mazd, to za kriminaliste najbr? ne bi smela biti prehuda naloga? V?eraj sem avto dal rihtat na Gama center v BTC in menda se je pri njih ravno tisti dan nekdo zanimal za ceno airbagov za mx-5...

post-315-1158845444.jpg

post-315-1158845456.jpg

post-315-1158845468.jpg

post-315-1158845512.jpg

post-315-1158845552.jpg

post-315-1158845644.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OO fuck.. grdo.-... kot da bi en s topom stisnu noter... prste treba sekat komu,....

 

Boglej zdej malo po malih oglasih kdo prodaja te kose.. mogo?e kaj najde?..

 

 

Upam da si imel kasko priti kraji.... <_<

 

 

LP daVid

 

 

Edit....

 

Kaj nebi blo la?je prerezat platneno streho kot da razturat pleh??? :o

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

so?alje..

 

take bi jaz dal z ?iletko narezat, pa nasolit !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Barabe :angry::angry:

 

Pa tole je bil en neizku?en na delu ker se da veliko la?je ulomit kot pa da gre? ?temat klju?avnico ven.

 

Meni so eni pred faxom potegnil ?ez cela vrata ?traho z klju?em. ?e bi videl ker mulo je bil se mu nebi dobro pisalo pa njegovemu fotru tud ne ko bi moral pla?evati!!!

 

Sej a nimajo v Gammi videonadzor in naj si kriminalisti ogledajo videoposnetke in se ga posku?a najt, ?e je pa po tel. klical pa ?e la?je. Pa lepo obisk na domu in se ga vpra?a kje je dobil airbage.

 

?e la?je pa da se v policijske zapisnike pregleda ?e je v kratkem imel kdo kak?no nesre?o z MX-5 in so se mu spro?ili airbagi in se ga gre tudi malo povpra?at!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden?:( Jao,kr srce me boli ko gledam..... Da bi takega zraven dobo,bi pojedo airbag pa vse kaj je spizdo! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

grdo - samo tole se da raziskat, ?e bo interes pri :policaj:

kaj pa pravte na tole - parkiri??e v BTC-ju za Simobilom med 9 in 12 uro dopaldan ob delavniku

 

post-133-1158853393_thumb.jpg

 

Profiji ni kej. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa je zeeelo ?alostno za videt! :(

 

O?itno je ?kodo?eljnih lopovov vsak dan ve?, lanski let sem v Kosezah pr Tr?nci videl kako je neko ?ensko zutri skor kap, ker je bil njen plav tvingi? brez obeh vrat, pa gotov je ?e kej notr tut mankal! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kok so me pa te slike, ma ja, ?okirale. ful mi ?al zate in za tvojo mazdico. upam, da bo? hitro porihtal tole. ?zmeden?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ufff grozn, hitr oglasnik v roke, lahko tud kak?en mesec stare, pa na avto.net mal po?ekerat, tehle mazdic ni glih kej preve? in je mal ve? ?ans da se ga dobi kretena. Lahko pa da je razbito ?e uvozil sem....no upam da bodo kriminalisti (?e so kej sposobni) tega hitr dobil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sploh ne vem kaj naj re?em... GROZA!!! Pa ob?utek, da ti je nekdo ?aril in razbijal po avtu...

:policaj::policaj::policaj: na delo!

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj sranje, saj ne more? verjet ?zmeden?

 

Men se kolca po ?asih, ko si lahko pustu odklenjen avto...

Ja , mislim da prehitevamo vse EU razvite kapitalisti?ne dr?ave - po svinariji seveda!

 

Ne se zana?at da bojo :policaj::policaj::policaj: kaj odkril... ma dejmo no

 

This is not amerika (David Bowie) :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je pa res ?alostno kaj se dogaja sem imel iste probleme so mi tudi naredili za 380 tiso? ?kode na prej?ni Mazdi sem tudi imel radijo ki ga pri nas ?e ni bilo a od policije ni ni? samo ti re?ejo ?e kaj najdemo vam javimo ( lari fari )sploh ne i??ejo.Ja pa ?e nekaj kar je ukradenega v MB se prodaja v LJ in obratno upam da bo? imel ve? sre?e kot sem imel jaz ?e bi jih dobil bi jim prst po prst lamal :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( to pa ni lepo,bog ne daj da bi kateriga kdaj poleg avta dobo,se bi slabo koncalo,samo takih skoraj nikoli ne dobijo.

 

Glede na to kake mamo zakone v na?i "?udovito urejeni" dr?avi bi na konci naje*** ti in ne tisti ki bi ti delal ?kodo na avtu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.