Skoči na vsebino

Cricki v sedezu / M6


Priporočeno sporočilo

Oj

 

Imam blazno velik problem. Ze kaksno leto mi skripa voznikov sedez pri mazdi 6. Do sedaj je nekako slo, sem spremenil nastavitev visine in je nehal.

 

Zadnji mesec pa skripa non-stop. Ko se usedem, ko se premaknem, ko zapeljem v ovinek, ko pritisnem na sklopko, ko pritisnem na bremzo, ko zapeljem cez mini grbino,... situacija je res neznosna.

 

Ima kdo podobne tezave in ali je na servisu kaj dosegel? Nazadnje sem v Zagorju rekel da non-stop skripa in niso prevec smerglali.... enostavno so rekli da je nemogoce da pri takem avtu skripa, da ni kaj za naredit. Je v ljubljani kaj bolje?

 

lp

PEter.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj

 

Imam blazno velik problem. Ze kaksno leto mi skripa voznikov sedez pri mazdi 6. Do sedaj je nekako slo, sem spremenil nastavitev visine in je nehal.

 

Zadnji mesec pa skripa non-stop. Ko se usedem, ko se premaknem, ko zapeljem v ovinek, ko pritisnem na sklopko, ko pritisnem na bremzo, ko zapeljem cez mini grbino,... situacija je res neznosna.

 

Ima kdo podobne tezave in ali je na servisu kaj dosegel? Nazadnje sem v Zagorju rekel da non-stop skripa in niso prevec smerglali.... enostavno so rekli da je nemogoce da pri takem avtu skripa, da ni kaj za naredit. Je v ljubljani kaj bolje?

 

lp

PEter.

 

Konstrukcije sede?a v ?estki,ne poznam, kljub temu pa lahko zaklju?im,da problem verjetno na mehanizmih za nastavljanje sede?a. Poskusi ga omontirati in pogledaj od spodaj na ogrodju, ?e posebej na mehanizmih za nastavitv vi?ine sede?a, vi?ine nasedne povr?ine in nagiba. Nama?i s kakim bolj?im mazivom vse pregibe kjer bi se lahko pojavilo kako trenje, tudi na tirnicah za pomik sede?anaprej nazaj poglej ?e je ?e masti. Obstaja tudi mo?nost (zelo mala), da je kje ?asija sede?a po?ena.

post-483-1159096084.jpg

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm ja, sem gledal pod sedezem in nikjer ne prides do kaksnih vzmeti ali cesa podobnega, ker je spodaj vse zaprto. Skripa pa ocitno nekje v sedalnem delu, ker tudi ko se premaknem gor/dol zaskripa.

 

Kje so bili casi v yugotih, kjer si spodaj prisel do vseh fedrov, ne pa sedaj kar neki aribagi in vse skupaj, pa ne mores nic narediti :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm ja, sem gledal pod sedezem in nikjer ne prides do kaksnih vzmeti ali cesa podobnega, ker je spodaj vse zaprto. Skripa pa ocitno nekje v sedalnem delu, ker tudi ko se premaknem gor/dol zaskripa.

 

Kje so bili casi v yugotih, kjer si spodaj prisel do vseh fedrov, ne pa sedaj kar neki aribagi in vse skupaj, pa ne mores nic narediti :)

 

?e je tako pa ti bodo morali pomagati tisti foruma?i, ki so kdaj kak sede? ?e razstavili. Problem, je da se to redko dogaja in zato so tudi poznavalci redki.

:whatever::whatever:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj

 

Imam blazno velik problem. Ze kaksno leto mi skripa voznikov sedez pri mazdi 6. Do sedaj je nekako slo, sem spremenil nastavitev visine in je nehal.

 

Zadnji mesec pa skripa non-stop. Ko se usedem, ko se premaknem, ko zapeljem v ovinek, ko pritisnem na sklopko, ko pritisnem na bremzo, ko zapeljem cez mini grbino,... situacija je res neznosna.

 

Ima kdo podobne tezave in ali je na servisu kaj dosegel? Nazadnje sem v Zagorju rekel da non-stop skripa in niso prevec smerglali.... enostavno so rekli da je nemogoce da pri takem avtu skripa, da ni kaj za naredit. Je v ljubljani kaj bolje?

 

lp

PEter.

 

To ?kripa mehanizem za dvigovat pa spu??at vi?ino sede?a!Men je tud blazno ?kripalo, pa je samo parkrat dvignu pa spustu sede?, zdej mam pa mir! :bravo:

Je pa res ful mote?e kot v kak?ni ?ajtrgi, ne more? verjet! sramezljiv

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ?kripa mehanizem za dvigovat pa spu??at vi?ino sede?a!Men je tud blazno ?kripalo, pa je samo parkrat dvignu pa spustu sede?, zdej mam pa mir! :bravo:

Je pa res ful mote?e kot v kak?ni ?ajtrgi, ne more? verjet! sramezljiv

 

LP

 

Hmm sej pravm da vcasih je to pomagalo, sedaj pa ne vec. Avto je pa 2k km iz garancije :) Bomo pelal na servis pa vidl ce bo kaksen odziv.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.