Skoči na vsebino

Nenavadne fotografije narave, ?ivali, ....


Sirius

Priporočeno sporočilo

Zaneseno sem brskal po netu, ko me je na tipkovnicu presenetila neke brste eliensa. Dama je bila precej nervozna in borbeno raspolo?ena pri poziranju, zato je njen obraz zaradi premikanja nekoliko zanegljen...

post-483-1159169248.jpgpost-483-1159169342.jpg

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 133
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Pozvam vas da tudi vi objavite kak zanimiv posnetek, lahko je zanimiv zaradi sporo?ila, ali pa zaradi modela samega.

Take, ki vsaj v svojem okolju ne vidimo pogosto, ko npr. tega korenjaka:

post-483-1159172962.jpgpost-483-1159173095.jpg

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok,..kaj ?e bi k?ne lu?tne ?valce limal ne pa te fuj?kaste :bravo:

 

Lepota je stvar okusa in v tem na v?asih predsodki ovirajo.

Pri?akujom od foruma?ev tudi, kake manj "nagrav?na" ?ivali. A ni si ti neke ?elve omenjala? Do sedaj ?e ni? od obljubljenih fotk.

Za prebijanje ledu pa bom jaz prilimal ?e nekaj bolj simpati?nih.

post-483-1159179620.jpgpost-483-1159179743.jpg

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaneseno sem brskal po netu, ko me je na tipkovnicu presenetila neke brste eliensa. Dama je bila precej nervozna in borbeno raspolo?ena pri poziranju, zato je njen obraz zaradi premikanja nekoliko zanegljen...

 

Saj ne da bi se kakorkoli zaje****l, samo me pa resno zanima , ?e po?ne? ti ?e kaj drugega kot ra?unalnik+interenet ?? Glede na to da najde? vsemogo?e slike in podatke o vsem mogo?em. :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne da bi se kakorkoli zaje****l, samo me pa resno zanima , ?e po?ne? ti ?e kaj drugega kot ra?unalnik+interenet ?? Glede na to da najde? vsemogo?e slike in podatke o vsem mogo?em. :blink:

 

O?itno nisi razumel te teme. Tu gre za objavo fotk, ki sem jih jaz posnel, in se pri?akuje objava posnetkov drugih ?lanov, ne pa najdenih posnetkov na netu.

Glede ostalih podatkov pa gre nekaj za moje znanje, drugi del pa je uporaba zmanja+podatkov na netu, temu se re?e funkcionalna pismenost, kar pa ne pomeni, da vedno vse interpretiram pravilno. Ni ga ?loveka, ki bi vse vedel. V?asi pa imam tudi nekaj vi?ka ?asa, na netu pa lahko najde? stvari zelo hitro, ?e obvlada? iskanje in ?e razume? zakaj se gre. B)B);)

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za objavo v tej temi posku?ajete zmanj?ati velikost slik, ker se velike slike odpiprjo zelo po?asi in zavzemajo veliko spomina. Za tiste, ki pri temu niste preve? doma, uporabite enega od programov za obdelavo slik, uporabite funkcijo Resample pomanja?ajte in potem Save as -drugo ime, da na spremenite osnovne slike.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, kaj se da z malo igra?kanja narediti iz LaGbitove slike.

Naslov slike b lahko bil Novi prebivalci Ljubljane. Problem slike je nekoliko slab?a ostrina, ki je tudi z urejevalcem nisem uspel (ali znal) bistveno popraviti. Pa ni? za to, lahko se razume tudi kot prikaz novih okraskov na LJ. strehah. Okoli table z napisom ulice se nisem imel preve? ?asa ukvarjati.

 

post-483-1159206683.jpg

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno nisi razumel te teme. Tu gre za objavo fotk, ki sem jih jaz posnel, in se pri?akuje objava posnetkov drugih ?lanov, ne pa najdenih posnetkov na netu.

Glede ostalih podatkov pa gre nekaj za moje znanje, drugi del pa je uporaba zmanja+podatkov na netu, temu se re?e funkcionalna pismenost, kar pa ne pomeni, da vedno vse interpretiram pravilno. Ni ga ?loveka, ki bi vse vedel. V?asi pa imam tudi nekaj vi?ka ?asa, na netu pa lahko najde? stvari zelo hitro, ?e obvlada? iskanje in ?e razume? zakaj se gre. B)B);)

 

Moje vpra?anje ni imelo nobene povezave z temo, zanimalo me je na splo?no.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po moje je mislu, da klobase razna?a? - hmmm sploh ni slaba ideja, da se naro?i? recimo na zajtrk pa ti ga vsako jutro ob ?estih do sedmih na dom prinesejo...

 

Ali pa ?asopis di?i po "klobasah"... :bravo::bravo::bravo:

 

No junaki kar pogumno s slikami, mogo?e pa bo tudi tu kaka nagrada... :P:P:P

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.