Skoči na vsebino

Nenavadne fotografije narave, ?ivali, ....


Sirius

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 133
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ima? zelo mirno roko ali si uporabil stativ?

 

Ne nisem uporabil stativ. Slikano s Canonom G4, ki ima ve? prednastavljenih programov. Na Auto posnetki niso bili dobri, v tem programu se samodejno vklju?i tudi bliskavica, ki pa ima vpliv samo, ?e slik? nekoga v ospredju motiva, pri tem je ta dobro osveljen, ozadje se pa lahko "razma?e". Ti posnetko so narejeni s programom za no?ne motive in rezultat je , kot vidi?; tudi iz roke zelo dober, ?e so svetli detalji dovolj osvetljeni.

Na spodnji spodnji sliki pa mi to prekrasno osvetljeno pala?o to ni uspelo, ker je bila predale? (uporabljen je 4x zum). Za take pogoje bi res moral imeti stativ.

post-483-1165146373.jpg

 

 

 

Marko, pozabil sem napisati, da je tvoj muc pojava. ?e posebej bi (po mojem okusu), kot zelo posre?ena, izlo?il zadnja dva posnetka

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale muc je , kot sem ?e rekel, zelo posre?en, daje vtis kot, da je izgubil zavest, ko je povohal tvoj ?evelj.

 

Sem zgleda v narobno temo dal...se opravi?ujem! (mogo?e kak admin lahko te slike premakne v drugo temo al pa ?e koj zbri?e ;) )

Tega muca nisem slikal jaz, ampak sem dobil po mailu te fotke...upam da nisem kakega prizadel s tem slikam :)

 

evo prilagam pol eno fotko hribov (triglav...) - slikano iz balkona, katera pa je bila narejena iz moje roke..

post-629-1165322068.jpg

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ni ni? narobe, ?e niso posnetki tvoji. Na hitro sem posnetke pogledal in nisem opazil napisa. Zato sem napisal tisto o nezavesti. Ko sem jih bolj podrobno pogledal, se mi je zdelo, da pa?ejo tudi v ?aljivo temo in zato sem tam navedel link, da se ne bi tudi tam ponavljali isti posnetki.

Mogo?e bodo komu dali navdih za kake druga?ne ?aljive posnetke.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ekola ?e eno fotko sem najdu......posneto brez vednosti ku?ka in lastnika, skratka trenutek ujet tako kot mora bit! :)

 

Edit: nevem kaj je, neki jebe upload.......najprej full ?akam , pol pa vse skupi zmrzne, kot v najslabih (par tednov nazaj) ?asih foruma.

Bom probal ?e enkrat!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekola ?e eno fotko sem najdu......posneto brez vednosti ku?ka in lastnika, skratka trenutek ujet tako kot mora bit! :)

 

Edit: nevem kaj je, neki jebe upload.......najprej full ?akam , pol pa vse skupi zmrzne, kot v najslabih (par tednov nazaj) ?asih foruma.

Bom probal ?e enkrat!

 

Ve? kaj je, rabi? dovoljenje lastnika za objavo.... :jupiii::jupiii::bravo:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

WTF ?zmeden??zmeden?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prasec, ali po doma?e pujs.

 

Da ni to najnovej?a pasma "okolokućnog domobrana" (po na?e pes). En va??an ima nekaj teh ?ivali in se pasejo (so samohranilci) v bli?ini hi?e brez nadzora in nikamor ne pobegnejo. Prednost pred pravimi psi je, da si lahko teden dni odsoten in se sami vzdr?ujejo. Ne vem pa, ?e lahko opravljajo funkcijo ?uvaja. ?e jo, so odli?en nadomestek za psa. Poleg tega pa jim lahko natakne? distan?nik in vzdr?ujejo zelenico tako, kot robot-kosilnica. :bravo::bravo::jupiii:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Slovo superšportnika nevera? Rimac: Zaradi vsiljevanja elektrike se je v ljudeh vzbudil odpor. SIOL.NET Hrvaški proizvajalec električnih avtomobilov Rimac ni uspel prodati vseh 150 primerkov svojega superšportnika nevera, zato jih verjetno ne bo...  
    • Težko, ker si omenjenih zadev nisem lastil.   Lahko pa povem, da je M2 (DE) imela isto podvozje kot Fiesta in da je na vseh delih (razen mašine) pisalo FoMoCo. Edino 1.5 mašina je bila Mazdina, manj močne so bile Fordove. To je vse kar lahko primerjam. Tudi M3 si ne lastim, žal samo Focusa. Glede na forum debate, pa lahko objektino rečem, da Mazdini dizli niso nič bolj kvalitetni kot Fordovi bencinci. 🤐
    • Sitar je nehal gume prodajat, zdej ima cvetličarno.
    • Kaj pa, da bi vzel 370?
    • Ena iz arhiva Val-a 202 :   Matjaž Ropret o mitih, resnicah in cenah električnih vozil 365.RTVSLO.SI V električnem avtomobilu te pozimi zebe zaradi varčevanja z baterijo. Baterije imajo rok trajanja in jih ni mogoče reciklirati. Z električnim vozilom ne prideš daleč, polnjenje pa traja veliko časa.  Res?  Odbita...  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.