Skoči na vsebino

zakaj naj kupim rx8?


ka8ka

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 117
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

bolj je vpra?anje: zakaj NE kupit RX-8. ?e ima? mo?nost (? & $) in ?eljo, kupi!

 

meni je RX-8 avto ?isto iz drugega sveta. fenomenalna oblika, zelo specialen motor, posebna vrata, ...

 

?e mi ne bi bila moja 6ka karavan tako v?e?, bi RX-8 vsekakor imel.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj da jo gre? en krog sprobat in ?e te ne bo prepri?ala jo ne kupit.Mislim da te bo ?e preden bo? kon?al tisti krog. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupi RX-8 SAMO ?e si individualist do take mere, da bo? lahko prenesel stro?ke vzdr?evanja, porabo in breme zmogljivosti napram drugim ?portnim avtomobilom.

 

to NI super?portnik, ampak udobna ?portna limuzina, ki se ne more postaviti ob bok nobenemu drugemu avtu, in ga je nesmiselno primerjati z raznoraznimi BMWji Audiji ipd... ker je ta avto razred zase, tako po zasnovi kot po motorju, ?al tudi po zmogljivostih, ki pa ne prepri?ajo 100%.

 

Torej, ?e si ?eli? nekaj POSEBNEGA, bo? kupil RX-8, ?e si ?eli? avto za frajeri?enje po cestah, ?tarte od semafora do semafora, postavljanje pred kolegi, ipd... kupi nekaj drugega ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,to vpra?anje je tudi mene mu?lo pred nakupom.... <_< Pol pa sn do potankosti pre?tudiral vse pluse in minuse(ki jih je manj :bravo: ) in se vseeno odlo?o za nakup RX8! Pa vse raznorazne Mazda forume po svetu sn pre?esal in preverjal,kak so kaj zadovoljni z tem avtom,kaj jih moti,kaj jim je v?e? in zdaj opa?am,da so meni iste stvari v?e? pri tem avtu. :bravo: Skratka ni mi ?al niti malo,da sn ga kupo! ?e si kje z ?tajerskega konca se lahko zmenima kje,pa si ogleda? zadevo! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

polsem edina ?rna ovca, ker sem se odlo?il za nissana z-ja.se mi je zdel in ?e se mi zdi, da je pa kar nekaj bolj?i od rx8.razen, razen, to pa moram povedat, razlika pa je v ?tevilu sede?ev dva ali ?tiri.s stali??a in polo?aja ?oferja za volanom pa ostanem pri svojem prepri?anju.razli?ni ljudje, razli?ni okusi, kaj ?e?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse so ti ?e povedali in misim enako da more? it avto zapeljat kak?en krog. Js sm tut ?ou na en krog bol za ?alo k pa zares pa sm na koncu po krogu ?ou po dnar pa avto peljal domov. Za moje osebne potrebe je rx-8ka vse ka rabim tk da ?e jo bo? nabavo to vsekakor ne bo slaba poteza:)

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak kot je kalman reku...

Ta avto je eksotika, neki posebnega po obliki ,po motorju.

ima pa prednost pred ostalimi ?portniki,da se v njem dokaj udobno peljejo 4je.

Kar se pa vzdr?evanja ti?e... a so drugi avti kej cenej (v tem rangu!!!)?

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene bolj iz radovednosti zanimajo cene rednih servisov pa na koliko kilometrov se izvajajo? Aja pa obvaladajo mazdini mehaniki Wanklove motorje kot Otto motorje? ?e ja so bili na izobra?evanjih ter kako dolgo so trajala in kje so potekala....? Saj vem spet mimo teme

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupi ga za to ker sem ga jaz :danzoman: v?eraj po ljubljanski obvoznici, skupaj s 3mi sopotniki, na?gal 200+ in to brez kakih problemov. 5-6 prestave sploh nisem rabil :hohoho: . Probaj se zemenit da jo vzame? s samo 4 prestavami. :D Pa kak?en saund ma v kakem podvozu, sem malo odprl sprednja stekla da smo lahko u?ivali v zvoku dveh "trikotnikov". :bravo::bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SEJ NE RE?M DA NI RX-8 HUDA???? JE !!!! :bravo:

 

AMPAK K SM SE MEL VOZU MI NI DALA UNGA FILINGA DA MA 232KM DRGA? PA MI JE AVTO FUL KUL KER GA LAHKO UPORABLJAM VSAK DAN IN JE TUT ZA PI?KE PECAT!!!HAHA :D:bravo:

 

POMOJE DA GA BOM UZEL!!!!(LETNIK 2004 30.000 PREVO?ENIH ZA 4.700.000 SIT A JE TO DRAGO????)

 

?E NEKI ME ZANIMA???????????

 

KOK PA SO KEJ STRO?KU SERVISOV PA TO??????

 

 

LP PA FUL HVALA!!!!!!!! KA8KA :rispekt::danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SEJ NE RE?M DA NI RX-8 HUDA???? JE !!!! :bravo:

 

AMPAK K SM SE MEL VOZU MI NI DALA UNGA FILINGA DA MA 232KM DRGA? PA MI JE AVTO FUL KUL KER GA LAHKO UPORABLJAM VSAK DAN IN JE TUT ZA PI?KE PECAT!!!HAHA :D:bravo:

 

POMOJE DA GA BOM UZEL!!!!(LETNIK 2004 30.000 PREVO?ENIH ZA 4.700.000 SIT A JE TO DRAGO????)

 

?E NEKI ME ZANIMA???????????

 

KOK PA SO KEJ STRO?KU SERVISOV PA TO??????

LP PA FUL HVALA!!!!!!!! KA8KA :rispekt::danzoman:

 

Majster vse ok ni prav. Samo ve? raje uporabljaj ma?e ?rke ko pi?e? poste, te bomo ravno tako razumeli.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SEJ NE RE?M DA NI RX-8 HUDA???? JE !!!! :bravo:

 

AMPAK K SM SE MEL VOZU MI NI DALA UNGA FILINGA DA MA 232KM DRGA? PA MI JE AVTO FUL KUL KER GA LAHKO UPORABLJAM VSAK DAN IN JE TUT ZA PI?KE PECAT!!!HAHA :D:bravo:

 

POMOJE DA GA BOM UZEL!!!!(LETNIK 2004 30.000 PREVO?ENIH ZA 4.700.000 SIT A JE TO DRAGO????)

 

?E NEKI ME ZANIMA???????????

 

KOK PA SO KEJ STRO?KU SERVISOV PA TO??????

LP PA FUL HVALA!!!!!!!! KA8KA :rispekt::danzoman:

 

 

Pa ?e si ne zna? dobit druga?e babe kot pa z avtom, to pa je tudi hudo, pa vredno razmisleka, ker te sam ve? kaj ti bo sedelo v avtu na sovoznikovem sede?u... :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e si ne zna? dobit druga?e babe kot pa z avtom, to pa je tudi hudo, pa vredno razmisleka, ker te sam ve? kaj ti bo sedelo v avtu na sovoznikovem sede?u... :hohoho:

 

Ve? ene ne padajo na pe?hondo. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja nkol se ne ve! Lahko da ma en namen kupit hondo pa se mu usaj usta vrtijo na 9000 pa je ?e na dobri poti! :hohoho::hohoho:

 

Pe?honda ni Honda :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js neki ne razumem!!!

res ne razumem!!!

 

zakaj vsi v tem rx-8 vidte samo stro?ke!?!?!?!

pa kaj vam je ljudje bo?ji!

 

Kupte si 200ks BMW-ja s vso opremo, pa bote vidl ?tartno ceno.Al pa kerkol drug avto(s tako opremo+4 udobna sedi??a+230ks+atraktiven look+kvalitetna izdelava!!!)!!!

plus da servisi niso n? cenej?i(razn ?e ga ne mislte redn servisirat), ?rl bo lih tulk...

Kva...

mislim...haloooo

 

jasno in glasno: TISTI KI ZDEJ ?PARATE,IN MATE NAMEN ?PARAT, HODITE PE?,

KER TAM BOSTE NAJBOL PR?PARAL!

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js neki ne razumem!!!

res ne razumem!!!

 

zakaj vsi v tem rx-8 vidte samo stro?ke!?!?!?!

pa kaj vam je ljudje bo?ji!

 

Kupte si 200ks BMW-ja s vso opremo, pa bote vidl ?tartno ceno.Al pa kerkol drug avto(s tako opremo+4 udobna sedi??a+230ks+atraktiven look+kvalitetna izdelava!!!)!!!

plus da servisi niso n? cenej?i(razn ?e ga ne mislte redn servisirat), ?rl bo lih tulk...

Kva...

mislim...haloooo

 

jasno in glasno: TISTI KI ZDEJ ?PARATE,IN MATE NAMEN ?PARAT, HODITE PE?,

KER TAM BOSTE NAJBOL PR?PARAL!

 

Se podpi?em!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

redni servisni interval...na mazdine servisu je:

 

menjava olja, (vsak avto,ne le rx!!!)

pregled zavor,(vsak avto, ne le rx!!!)

filtri(ni vedno potrebna menjava),

sve?ke (ti ni treba menjat na vsakem intervalu!!!)...

pregled in dolitje ostalih teko?in (vsak avto,ne le rx!!!)

in kolk bi to potemtakem naj bilo dra?je od ostakih vozil???

 

razn ?e misli? da je rx-8 tak klump, da mor? vsak let generalno delat!?

 

ampak tega pr mazdi nebi na trg poslali,verjemi!!!

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.