Skoči na vsebino

zakaj naj kupim rx8?


ka8ka

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 117
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

RX avti niso za vsakogar.

 

:bravo: To se pa strinjam s tabo,al ti je v?e? ali pa sploh ne,sredine ni! :D Meni je v?e?! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa ni?, ?e no?e? RX-8ke... :whatever:

Sori ampak Boxter je Por?e za socialce. :hohoho: BMW 3 pa, ?e ?e naj bo vsaj 3 vratni coupe. :P

 

 

 

 

sam k sm se pelu z porshejem je blo se vozt bol!!!!

 

kaj pa ma? ti za en avto k si tok ...........!!!!

pa sploh ni tok pocen je ?e zmeri ve? kot rx-8!!!!!!!

pa ?e vse dela tko k je treba!!!!

 

lp ka8ka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No no, oba avta sta razdred zase, zdej pa odvisn kaj ho?e? imet, primerjat kateri avto je bolj?i po ceni je pa totalna bedarija. Evo ena primerjava pribli?no isti letnik in ista mo? :

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1081621#, http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=450244 ...jest bi se odlo?il za RX8 pa ?e miljon?ek ceneje je. Mora? pa vedeti da je Boxster najcenej?i model por?a, tko da tist k ma dnarja in ho?e por?a ne bo kupu boxsterja, ampak nekaj kar je ?ez 300 horsov, kar pa ?e stane. Zdej pa odvisno ali kupuje? avto za u?itek ali pa za postavljanje (kao nek se vidi da ma? porcheja). Glede na to da je boxter cabrio rabi? pa za pozimi ?e 1 avto, ker najve?ji kmet je pa tist k se s cabriom (platneno streho) pozimi voz in tam se prov vidi da je dal vse kar je mel samo za faking avto. :hohoho: Probi se vozit s takim tt-jem http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1081725# in boxsterjem pa bo? vidu da ni lih ne vem koliko ogromne razlike kot pri boxsterju pa ga dobi? za polovico manj denarja, pa men verjem da bo? boxsterju na riti naliman na avtocesti. Zdej pa med katerimi dejavniki se bo? odlo?il in kak?en avto ho?e? pa najbolj sam ve? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ?e vse dela tko k je treba!!!!

 

A pri Mazdi RX8 ne dela vse b.p. al kaj??? ?zmeden?:whatever: Razlo?i kaj si mislo s tem! <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e ,se ne re?em,da ke Boxter slab avtek!! <_< Ravno nasprotno,saj je vendar Porsche! :bravo: Ampak je pa v povsem drugi klasi kot pa RX8,ker je Boxter samo dvosed,RX8 pa ?tirised,pa nasplo?no je bolj prostoren od Boxterja! :bravo: Tak da..... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa ma? ti za en avto k si tok ...........!!!!

pa sploh ni tok pocen je ?e zmeri ve? kot rx-8!!!!!!!

pa ?e vse dela tko k je treba!!!!

 

lp ka8ka

 

Kaj za en avto imam ti pi?e pod avatarjem. Mazda 323C 323 za socialce, ker je cenej?a kot 323F.

Kaj sem mislil s tem "Por?e za socialce" ti je pa v bistvu Grega napisal. Preprosto gre za dejstvo, da gre za vhodni model pri tej znamki. ?e bi osebno razpolagal s toliko denarja bi vseeno raje vzel kak?no starej?o 911 za isti denar, preprosto zaradi tega ker mi je bolj v?e?. OK mogo?e je le stvar okusa. Glede limanja na zic je pa dejstvo, da wankel ne prilima na zic ampak ko pogleda? perfomanse pa ugotovi?, da so ?isto zadovoljive. :P

Audi TT se mi pa kar dopade, ?e ti toliko konjev ni dovolj se jih da ?e ene 20% minimalno ven dobiti s ?ipanjem. Quattro je pa sploh zelo pametna pogruntav??ina. :P

Kaj pa vem, ?e ?e i??e? drugje bi se jaz ozrl predvsem k:

Audi TT BMW M3/330 coupe, kak?no leto starej?a 911, 350Z itd... Ampak to je le moje mnenje in je popolnoma nepomembno. :P

Poky pomoje je mislil preprosto na dejstvo, da je Porsche najbol kvalitetna ?portna znamka, wankel ima pa stereotipno "omejen rok trajanja".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti dam kr prav ja,pri RX8 se ne ?uti tiste surove mo?i,da vle?e ko noro,samo ko pa pogleda? na ?tevec hitrosti,ti pa slabo rata! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bistvo je da bo cestnino pla?al najve? kolikor se jo da pla?at v na?i ?udni dr?avi in ne za 1300 ccm.S to razliko bi z lahkoto pokril razliko v porabi, samo dvomim da por? porab kaj manj. Tako da o?itmo $$$ ni problem, naj si vask kupi kar mu je v?e? in kar si lahko privo??i, da nebo pol stokal kolk drago je vzdr?evanje.

 

 

Govoril sem ! :rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

?koda da no?e? rx8. porsche je avto ko ga majo :policaj: najraj. vsako patruljo se bo? s policajom meno :hohoho: najbolj? da kup? yugota pa si zmagu :rispekt: pa ne no sej ne mislim resno :ouje: sam vsako jutro k grem v sq ?tejem mazde na glavni cesti ca. 3km pa nikol ne na?tejem ve? ko 5. :pepsi: audijev sem dans na?tel 16, bmwjev 21 pa renaultov 39, mazd pa 3 :mi pijemoo: unikat avto :hohoho: kaj ?mo folk ne zaupa v ljudi ko majo mal postran o?i :P drga? pa moj prvi avto definitivno mazda :danzoman:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.