Skoči na vsebino

zakaj naj kupim rx8?


ka8ka

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 117
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

kupi RX-8 SAMO ?e si individualist do take mere, da bo? lahko prenesel stro?ke vzdr?evanja, porabo in breme zmogljivosti napram drugim ?portnim avtomobilom.

 

to NI super?portnik, ampak udobna ?portna limuzina, ki se ne more postaviti ob bok nobenemu drugemu avtu, in ga je nesmiselno primerjati z raznoraznimi BMWji Audiji ipd... ker je ta avto razred zase, tako po zasnovi kot po motorju, ?al tudi po zmogljivostih, ki pa ne prepri?ajo 100%.

 

Torej, ?e si ?eli? nekaj POSEBNEGA, bo? kupil RX-8, ?e si ?eli? avto za frajeri?enje po cestah, ?tarte od semafora do semafora, postavljanje pred kolegi, ipd... kupi nekaj drugega ;)

 

 

ZAKAJ SE PA NEBI MOGU KONKORIRAT Z BMW IN AUDI-JEM??????E TESTE GLEDAMO JE NA PROGI RX8 NA TOP GEAR ISTO HITRA KOT BMW M3????? :P

 

LP KA8KA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ZAKAJ SE PA NEBI MOGU KONKORIRAT Z BMW IN AUDI-JEM??????E TESTE GLEDAMO JE NA PROGI RX8 NA TOP GEAR ISTO HITRA KOT BMW M3????? :P

 

LP KA8KA

 

In to za pol manj denarja. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ovinkih si hitrej?i z RX-8 kot pa z kakim M3 samo na ravnini bi te pa mogo?e lahko prehitel

 

 

ne sej na ravnini je M3 ful hitrej?a je pa enaka z BMW 330i!!!!!!

 

sam ?e zmeri me mal skrbi!!!

 

lp ka8ka (aja se neki a ma gdo za prodat litke 17col za mazdo ker rabim za zimske????)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam ?e zmeri me mal skrbi!!!

 

<_< Kaj pa te skrbi?? :whatever: Si kupo ?e ali ne?

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poky a pozna? koga da ima rablene feltne 5+114,3????

 

Za rabljene ravno ne vem,ti pa lahko nove dokaj ugodno zrihtam! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se giblje med 11 in 11.5 litra,pri normalni vo?nji(kolko pa? lahko normalno vozi? z tem avtom :P ),torej pri vo?nji kaka je pa? bla do zdaj z prej?njimi avti,vendar z to razliko,da ko grem prehitevat ,rabim dosti manj prostora.... :D Najve? pa sn mel 12.5,to pa je bil prvi tank,ko sn mogo vsem kolegom pokazat,kaj dela ta avtek! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se giblje med 11 in 11.5 litra,pri normalni vo?nji(kolko pa? lahko normalno vozi? z tem avtom :P ),torej pri vo?nji kaka je pa? bla do zdaj z prej?njimi avti,vendar z to razliko,da ko grem prehitevat ,rabim dosti manj prostora.... :D Najve? pa sn mel 12.5,to pa je bil prvi tank,ko sn mogo vsem kolegom pokazat,kaj dela ta avtek! :bravo:

 

 

Poky.... meni ni jasno kako lahko ima? tako porabo..... <_<

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky.... meni ni jasno kako lahko ima? tako porabo..... <_<

 

Se sn ti ?e reko-nau?i se vozit dinami?no vendar ?e vedno ekonomi?no! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja a bo? pri?o v MB,pa se peljal z mano,pol pa grema porabo gledat?? <_< Pol se bom pa jaz peljal z tabo,pa grema porabo gledat,pa ti povem,kaj je narobe z tvojo vo?njo.... :D To,da lahko ma? z Mazdo 3 tako porabo,je za mene tudi ful ?udno,ker jaz z mojo 3ko nisn niti slu?ajno prilezo do take porabe! :whatever: Pa niti slu?ajno nisn neki slow motion driver! :P

Ne re?em pa,?e bi ga po avtocesti non-stop gnal ko hudi?,pol pa bi poraba ziher sko?la ?ez 15 litrov,samo ne vidim smisla v tem.... :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poki pa ne more? imet max porabe z RX 8 12,5 litrov....

Skoraj tolk jih mam jaz z mojo 3ko...... <_<

 

Zakaj pa ?e ti nisi kupil 2.0 motorja? Potem bi imel tako visoko porabo pa ?e u?itke v pospe?kih - tako ma? pa samo visoko porabo :ne vem: :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cruiser dej me megar pokli? a pa mi ti zdej tvojo tel ?tevilko da mi kej ve? pove? o avtu!!!!

lp ka8ka :bravo:

 

Ce zelis mi lahko posljes zasebno sporocilo al pa pises na cruisah@gmail.com pa vprasas kaj te zanima. Bos dobil tudi telefonsko, ce se raje pogovarjas kot tipkas :P

 

lp,

Tadej

 

kok se pa kvar pol rx8 ?e dam turbo not!!!!????

lp ka8ka

 

Vsak avto, ki ni bil ze v originalu turbo je malo problematicen. Malo poglej po Sloveniji, skoraj vsi imajo taksne ali drugacne probleme ko so gor dajali turbine, al pa so dajali gor vecje turbine od serisjkih. Dejstvo je da se turbo kiti ze dobijo po solidnih cenah, ampak potem moras imeti se vsaj 1x tolk denarja, da se ostale stvari postimas in predvsem DA NAREDIS ZADEVO SKUP KOT SE ?IKA !

 

Ampak renesis ni bi narejen da bi bil prisilno polnjen, zato tudi ne prenasa visikih tlakov. Lahko racunas na cca. 300KM in recimo 1.5mio stroskov za predelavo (dobro opravljeno).

 

Ne vem sicer, kaj kdo pri?akuje od avtomobila, vendar ?e 6,2 s do 100km/h ni dober rezultat, potem va? ?eljeni avtomobil ni v razredu do 10 M SIT.

 

Ma tolk ima moj avto za vsak dan :hohoho:

 

(aja se neki a ma gdo za prodat litke 17col za mazdo ker rabim za zimske????)

 

Na avte se ne spoznas najbolj a ? :P

 

Poleg 5x114.3 mora imeti se pravilno sirino, mislim da za RX8 najmanj 8J, ter pravilen ET (offset), mislim da rabis okol 40-45.

 

Pomoje je najboljse da kupis se en par serijskih felgn....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupi raje ?e zimski avto, bo ista cena kot pa pe komplet 4h litk in gum. :hohoho::hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se sn ti ?e reko-nau?i se vozit dinami?no vendar ?e vedno ekonomi?no! :P:D

 

khm... to bi jaz rad vido :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm... to bi jaz rad vido :P

 

Ni blema,se dobima gdaj na tortici,pa ti poka?em! :D Poleg tega ni mojih 11-11.5 litra skoraj ni? proti Cruiserjevi porabi 13 litrov na RX7!! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.