Skoči na vsebino

Kje boste pre?iveli...


nisde

Priporočeno sporočilo

?ivjo! :D Vem da je mal prezgodi, ampak sprjaznmo se, novo leto je pred vrati!!! Zanima me kje predvsem pa kako mislite pre?ivet nov let! A gre kdo u tujino, boste ga pre?ivel doma...Jst recmo nimam ?e n? u na?rtu sam bi pa rd vidu kam vs nese!!!

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 61
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hmm,za 1x ?e brez nekih idej.... <_< Se bo pa po?asi izkristaliziralo,ker do takrat ve? ni tak dale?. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marko, a bomo imeli mogo?e kak?en mazda?ki prednovoletni ?ur, mogo?e???

 

To pa sploh ni slaba ideja. :bravo: Se treba malo pogovorit v tej smeri! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Zdej je tema ?e po?as mal bolj aktualno! <_<

 

Za enga s foruma sm ?e zvedu da gre u BG - Gregata mam u mislih! MI6 dela svoje delo! :P

 

Men so na?alost s po?arom vred (V. Planina) propadl tut glavni plani za nov let, tko da bom mogu zdej spet koncept skup sestavt, ?e dobr da imam vsaj svojo jamo, da se mjbi v njej kej pamtnga razvije, kokr je ?e Denis predlagu! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega jz p sm lansk let vidu d je BG vse prej kot ful đabe! <_<

 

Aran?ma za 3 no?itve je bla 30 smukov (dom prosvetnih radnika - dokaj v centru mesta), pol pa sm mev 100 ojrov ?e s sabo, se prav sem spu?il skupno cca. 54 pre?ernov, pa ?e so bli kao 4 dnevi v igri, sem pol pad skor 14 jur?kov na dan, kar pa za neki jeftini BG ni glih tok pocen! :jupiii:

 

Sej vem nov let je nov let, ampak pocen pa glih ni blo! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil, BG res ni poceni - razen hrane, pleskavice smo mi jedl za cca. 350-400 SIT pa zelo zelo dobre, pija?a v lokalih in diskotekah stane isto kot pri nas, razen njihovega per?ka ki je cenej?i, kar je uvo?eno je pa drago. Mi smo ?li tako lani kot gremo letos dol preko collegiuma za 30k, spimo v hostlu v centru mesta, za ?urat pa sami place najdemo oz. ga bluzimo po BG-ju :bravo: Je pa res da doma?ini dost manj alkota po lokalih pijejo, vsaj to sem opazil lani - ker je pa? predrago. Dnarja bo pa itak dost ?lo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega jz p sm lansk let vidu d je BG vse prej kot ful đabe! <_<

 

Aran?ma za 3 no?itve je bla 30 smukov (dom prosvetnih radnika - dokaj v centru mesta), pol pa sm mev 100 ojrov ?e s sabo, se prav sem spu?il skupno cca. 54 pre?ernov, pa ?e so bli kao 4 dnevi v igri, sem pol pad skor 14 jur?kov na dan, kar pa za neki jeftini BG ni glih tok pocen! :jupiii:

 

 

oktobra sem v novem sadu pre?ivel dva dneva in dve no?i............malenkost ?ez 200?..........pa nej ?e kdo re?e da je srbija poceni! <_<

 

Res pa je da je blo ZAKON!! :danzoman:;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oktobra sem v novem sadu pre?ivel dva dneva in dve no?i............malenkost ?ez 200?..........pa nej ?e kdo re?e da je srbija poceni! <_<

 

Res pa je da je blo ZAKON!! :danzoman:;)

 

novi sad je glavno mesto vojvodine...:D sem mogu :ph34r:

 

Majo pa res drage cestnine (za tuje tablice)

recimo BG-NI za 200km avtoceste placas skor 15 eur...niso normalni

hrvati so mal boljsi...ZG-meja stane 13 eur (je pa vec avtoceste, cca 300km)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.