Skoči na vsebino

Sr?ne te?ave


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Ma zdaj pa re?te, da nismo punce prave revice! Kar koli naredimo vam ni uredu!!! <_< Kaj nam na koncu sploh preostane??? :unsure:

 

Date pa ?e vi neki dobite od tega :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 438
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

jebemu mater kak?en reve? sem ratal, cel ?ivljenje si nakopljem iz dneve v dan kako novo, pol moram pa vsem usluge delat.fuj pa tak life, sem reku, ?e me ne bi sla gonila, da bi bil najsre?naj?i na svetu,klinc pa ta fuk...tako pa? to je, nikol ne bom ni? mel ker vse zapravim za ?enske, vse si nekaj uredijo stanovanje avtomobili, jaz pa ni? na mestu.sranje, pa ?e nov let se bli?a...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

halooo!!? fantje, kje imate spo?tovanje a?? :whatever:

 

emm ja mene kar dolgo ni blo gor. allyssa hvala za obrazlo?itev, si kar zadela glede na?e zgodbice :bravo:

 

dando ta starih se pa ?e nisem v celoti re?ila, ko se mi vsak dan jokajo po telefonu in me spravljajo v depresijo.. prekinila sem stike z njimi ker nismo meli pravih odnosov doma zdaj sem pa za njih jaz najve?ja baraba ko jim to delam, da sem jih zavrnila in se jim odpovedala. babi se jo?e in jemlje talete za srce vsak dan, mama pravi da se pocuti kot pes, a fotru se jebe zame..

pol pa ?e ti moj dando biv?o kli?e? parkrat na dan in se dobiva? z njo iz strogo biznismenskih razlogov.. jaa..

joj se morem u?it..

 

 

Aj, aj, aj... :huh:

 

Ma zdaj pa re?te, da nismo punce prave revice! Kar koli naredimo vam ni uredu!!! <_< Kaj nam na koncu sploh preostane??? :unsure:

 

Ma dej ne kompliciraj, super ste!!! :P

 

Da nam ustre?ete,pa je mir pr bajti! :hohoho::hohoho:

 

Je tako!!! :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OMFG..... kaj dogaja tuki.... dejta se vidva ?e zjasnit malo s temi Nicki..... Cleopatra pi?e in Cleopatra Dando pi?e.... aaaaaaaaaaa......

Rugelj kli?eeeeeee............ :hohoho:

 

 

ne, ne sej je cool... ker ne vem kdo pi?e (Dando ali Cleo) sem prisiljen zadevo natan?no prebrat pa ?e igrico ugibanja "kdo zdaj pi?e" se grem lahko zraven. Double fun for the price of one. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, ne sej je cool... ker ne vem kdo pi?e (Dando ali Cleo) sem prisiljen zadevo natan?no prebrat pa ?e igrico ugibanja "kdo zdaj pi?e" se grem lahko zraven. Double fun for the price of one. :D

 

 

hahahahaha :hohoho::hohoho:

 

 

So glead i'm not the only one....

 

 

Mogla bi en roman napisat.... "razdvojena osebnost".... :aaaaa:

 

 

Ampak ?e vedno mio ni jasno zakaj se ne prijavi pod dando...dando.... in obratno.. al pa cleo pod dando in tako okoli.... :ne vem:

 

 

hahaha itak je ?e zme?njava.....pa naj bo vsaj popolna.... :D

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej ti to meni razlo?i. ?e pa pravite da smo kurbe ?e vam damo in prasice ?e vam ne damo. Jaz no?em biti ne kurba in ne prasica. Kaj naj potem naredim??? :unsure:

 

Prepusti se in u?ivaj :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj me tok odnese, a ne. :hohoho: Jaz itak naredim tako da je meni uredu, sam nasplo?no me je zanimalo kako to gre. :bravo:

 

 

To je beseda! :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj kolega je ?e zdavnaj utemeljil teorijo:

da tista ki se ukvarja z najstarej?o dejavnostjo, ni kurba, ker je edina ?enska, ki pove kak?na je cena, da jo lahko ma?, torej ni bitch! :D

 

..ve zakaj jo ma...dobr jo proda...pa ?e kej od tega ima :hohoho::bravo: pa neobdav?en je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj kolega je ?e zdavnaj utemeljil teorijo:

da tista ki se ukvarja z najstarej?o dejavnostjo, ni kurba, ker je edina ?enska, ki pove kak?na je cena, da jo lahko ma?, torej ni bitch! :D

 

No, potem pa tk ?e ve? kak?no ?ensko mora? iskati :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo David, tut jz ne ?tekam, Kleopatra neki spra?uje in Kleopaatra ji odgovarja, in od teh 2 Kleopatr domnevam da je ena dando! :ne vem: :blink:?zmeden?B)

 

Dejte mal spremlat!

 

Dando je pri kleopatri doma in nima ve? dostopa do svojega starega compa., njenega gesla pa ne ve zato nemore spremeniti nicka in lahko uporablja samo njenega..........povr?ni ste! :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejte mal spremlat!

 

Dando je pri kleopatri doma in nima ve? dostopa do svojega starega compa., njenega gesla pa ne ve zato nemore spremeniti nicka in lahko uporablja samo njenega..........povr?ni ste! :P

 

ti si povr?n,..Cleo je u?la od doma,..kako bo pol on pr njej doma??? ?zmeden?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.