Skoči na vsebino

Beg pred plavimi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Enkrat sem do?ivel ?e, da so se policaji pognali za enim pubecom na skuterju in to ravno skozi mojo ulico, ki je, da re?em sredi naselja. Hi?e iz ene in druge strani ulice, nobenega prometa, razen tam stanujo?ih, pubec na skuterju ti??al gas koliko je ?lo, za njim pa policija v Polotu karavan, tudi koliko je ?lo. Na koncu ulice mali ni zvozil ovinka in se je zapeljal v gozd, tam sta ga potem policaja dobila. Hitro se je nabrala nas skupina in ko je policaj za?el biti pameten, da naj se razidemo, da nimamo tam kaj iskat, mu je sosed samo reko: Gospod, jaz imam dva mala otroka, ki sta k sre?i bila doma, ?e nebi bila, bi bila na ulici, ob hitrosti, ki ste si jo privo??ili po tej ulici, no?em niti razmi?ljati kaj bi se lahko zgodilo, vendar bodite prepri?ani, da ?e bi se kaj zgodilo, da vam niti ta pi?tola nebi pomagala, ker bi vas ubil na licu mesta. Pol pa je policaj za?el govorit nekaj o gro?nji uradni osebi, pa ne vem ?e kaj, v glavnem na koncu sta se policaja spobrala, ker smo rekli, da smo videli samo policijski avto, kako je divjal po na?i ulici, nobenega skuterja. Da o tem, da jih je mali skasiral, dokler nismo pri?li tja niti ne govorim. Saj ne opravi?ujem njegovega postopka in obna?aja, samo policaj bi moral imeti toliko pameti v glavi, da se zaradi tega, ker mali ni imel ?elade, ne spla?a za njim divjati po ozkih ulicah, kjer je ponavadi veliko otrok.

 

Toliko o tem, ne re?em, da so policaji slabi, poznam jih kar nekaj, so tudi sam ljudje, vendar se nikakor ne morem znebiti dejstva, da ko enkrat oble?ejo uniformo, da se po?utijo mo?nej?e kot sicer. Na?alost so moje izku?nje z njimi, govorim o postopkih, dosti ve? slabe, kot pa dobre. V?asih ni bilo tako, mogo?e je to dokaz, da pri njih nekaj ne ?tima.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkrat sem do?ivel ?e, da so se policaji pognali za enim pubecom na skuterju in to ravno skozi mojo ulico, ki je, da re?em sredi naselja. Hi?e iz ene in druge strani ulice, nobenega prometa, razen tam stanujo?ih, pubec na skuterju ti??al gas koliko je ?lo, za njim pa policija v Polotu karavan, tudi koliko je ?lo. Na koncu ulice mali ni zvozil ovinka in se je zapeljal v gozd, tam sta ga potem policaja dobila. Hitro se je nabrala nas skupina in ko je policaj za?el biti pameten, da naj se razidemo, da nimamo tam kaj iskat, mu je sosed samo reko: Gospod, jaz imam dva mala otroka, ki sta k sre?i bila doma, ?e nebi bila, bi bila na ulici, ob hitrosti, ki ste si jo privo??ili po tej ulici, no?em niti razmi?ljati kaj bi se lahko zgodilo, vendar bodite prepri?ani, da ?e bi se kaj zgodilo, da vam niti ta pi?tola nebi pomagala, ker bi vas ubil na licu mesta. Pol pa je policaj za?el govorit nekaj o gro?nji uradni osebi, pa ne vem ?e kaj, v glavnem na koncu sta se policaja spobrala, ker smo rekli, da smo videli samo policijski avto, kako je divjal po na?i ulici, nobenega skuterja. Da o tem, da jih je mali skasiral, dokler nismo pri?li tja niti ne govorim. Saj ne opravi?ujem njegovega postopka in obna?aja, samo policaj bi moral imeti toliko pameti v glavi, da se zaradi tega, ker mali ni imel ?elade, ne spla?a za njim divjati po ozkih ulicah, kjer je ponavadi veliko otrok.

 

Toliko o tem, ne re?em, da so policaji slabi, poznam jih kar nekaj, so tudi sam ljudje, vendar se nikakor ne morem znebiti dejstva, da ko enkrat oble?ejo uniformo, da se po?utijo mo?nej?e kot sicer. Na?alost so moje izku?nje z njimi, govorim o postopkih, dosti ve? slabe, kot pa dobre. V?asih ni bilo tako, mogo?e je to dokaz, da pri njih nekaj ne ?tima.

 

Lp

 

hja, kaj naj re?em... a si pri?akoval mogo?e kaj drugega, ?e pa so policijski operativci ?edalje mlaj?i in eni ?e niti niso prilezli iz pozne pubertete. Nimajo niti znanja predvidevanja, kaj lahko dolo?ena njihova dejanja povzro?ijo, ?e manj imajo pa izku?enj, ?al...

 

V?asih je policija bila spo?tovana institucija, danes je pa vse preve?krat predmet posmeha ampak za tako stanje so si popolnoma krivi sami oz. njihovo vodstvo.... ?koda :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja, kaj naj re?em... a si pri?akoval mogo?e kaj drugega, ?e pa so policijski operativci ?edalje mlaj?i in eni ?e niti niso prilezli iz pozne pubertete. Nimajo niti znanja predvidevanja, kaj lahko dolo?ena njihova dejanja povzro?ijo, ?e manj imajo pa izku?enj, ?al...

 

V?asih je policija bila spo?tovana institucija, danes je pa vse preve?krat predmet posmeha ampak za tako stanje so si popolnoma krivi sami oz. njihovo vodstvo.... ?koda :(

 

Ja, saj na to sem ciljal, tak?no je pa? stanje, lahko pa re?em, da je v SV popolnoma enako, samo to pa je ?e OT...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

V?asih je policija bila spo?tovana institucija, danes je pa vse preve?krat predmet posmeha ampak za tako stanje so si popolnoma krivi sami oz. njihovo vodstvo.... ?koda :(

 

v tej temi se kar v nekaj to?kah ne strinjam z vami, vendar o tem ne mislim tu debatirati. Dodal bi pa le eno; policija je le toliko mo?na kot ji dr?ava dovoli oz. da!

 

V?asih je bila pol. spo?tovana se ve zaradi ?esa.......batin, to pa zato ker ji je bilo to dovoljeno.

No?em re?i da je to prav, ker ni..........je pa res da je to zelo u?inkovit na?in prevzgoje. :ne vem:

 

peace! :rozico:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v tej temi se kar v nekaj to?kah ne strinjam z vami, vendar o tem ne mislim tu debatirati. Dodal bi pa le eno; policija je le toliko mo?na kot ji dr?ava dovoli oz. da!

 

V?asih je bila pol. spo?tovana se ve zaradi ?esa.......batin, to pa zato ker ji je bilo to dovoljeno.

No?em re?i da je to prav, ker ni..........je pa res da je to zelo u?inkovit na?in prevzgoje. :ne vem:

 

peace! :rozico:

 

To, da je Policija mo?na, kolikor ji dovoli dr?ava, bi se kar strinjal, verjetno pa niso politiki tisti, ki pametujejo, kako naj bo Policija ustrojena. Oni samo glasujejo o zakonih, ki jih pripravljajo raznorazni "strokovnjaki", od katerih so mnogi bili v vrstah Policije, nekateri pa so ?e vedno. V?asih so bodo?i policisti, takrat ?e mili?niki, hodili v srednjo policijsko ?olo, kar je trajalo kar nekaj ve? ?asa, kot pa dana?nji ?nel kurzi... torej, ?e tukaj se naredi prva napaka, vso to znanje, v tako kratkem ?asu, pa? ne gre nekomu vcepiti v glavo... tukaj je tisti problem, ki ga jaz vidim in ne batine, kajti danes od policistov tudi konkretno dobi?, bodi brez skrbi...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Batine so hiter un?ikovit na?in vzgoje.Da se pa vse po?asi z tapravim odnosom dose?t seveda pri "normalnih" ljudeh pri tistih drugih pa na?alost samo z"batinami".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Batine so hiter un?ikovit na?in vzgoje.Da se pa vse po?asi z tapravim odnosom dose?t seveda pri "normalnih" ljudeh pri tistih drugih pa na?alost samo z"batinami".

 

Ja, to je vse res, saj vsi vemo kako to gre. Jaz samo pravim, da se Policija tudi danes poslu?uje takih re?i, t.j. vzgojnih ukrepov, o tem ali je to prav ali ne, v to debato pa se ne bom spu??al...

 

V glavnem, jaz sem mnenja, da se pobeg ne spla?a, ne samo, da te lahko dobijo, ali takrat, ali kasneje, kaj ?e se zgodi kako sranje, se kam ali v koga zaleti?... kdo umre... ne vem no, usode ni potrebno izzivat, nas ?e tako ali tako dovoljkrat preseneti...

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tle zraven bi ?el tut komentar mojga kolega, da kdor nima izpita, mu ga tut uzet ne morjo! :danzoman:

 

?ista resnica.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pa tega tud nima pa smo na istem :P

 

Kaj pa ?e ga v "hladilnico" vtaknejo?? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e ga v "hladilnico" vtaknejo?? :P:hohoho:

 

Polje pa ql, dajo ti hrano, pija?o in preno?i??e, v?asih te razgibajo(nabutajo) in je ql. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.