Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

Tudi jaz ?e nisem pritisnil svoje 6-ke do konca. Najve? do sedaj sva ?la 225 po ravnem (po ?tevcu), je bila pa ?e zaloga tako na pedalu za plin kot pri obratih, tako, da ne vem :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jaz sem mojo nateral do 210 po ?tevcu, ampak bi ?lo ?e ve?. Kadar na ravnih delih preverjam hitrost ?e na GPS-u, ka?e ?tevec do 10 preve?.

Takih prilik je ?al bolj malo, saj mora biti izpolnjenih kar precej pogojev: AC mora biti ravna, ne sme biti prometa pa ?e ?ene ne sme biti zraven (ali pa mora spati :D ).

Moje najve?je hitrostno do?ivetje pa je bila vo?nja 160 na uro s temle vozilom po zasne?eni cesti. Na koncu me je po?teno treslo, ?ele pozneje sem izvedel, da je to od prevelike koli?ine adrenalina.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem mojo nateral do 210 po ?tevcu, ampak bi ?lo ?e ve?. Kadar na ravnih delih preverjam hitrost ?e na GPS-u, ka?e ?tevec do 10 preve?.

Takih prilik je ?al bolj malo, saj mora biti izpolnjenih kar precej pogojev: AC mora biti ravna, ne sme biti prometa pa ?e ?ene ne sme biti zraven (ali pa mora spati :D ).

Moje najve?je hitrostno do?ivetje pa je bila vo?nja 160 na uro s temle vozilom po zasne?eni cesti. Na koncu me je po?teno treslo, ?ele pozneje sem izvedel, da je to od prevelike koli?ine adrenalina.

 

Kapo dol, 160 po zasne?enem... :rispekt:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ?e jaz dodam svoj lon?ek :)

Lih dans sem ga mal prtisnu ko sem sel v lj po AC, in je ?tevc pokazu 190km/h (s tem da sem bil po?teno usran, zimske gume, o?je pa ?e po?uti? ko da bi se z ?olnom vozu), kolk pa ?tevec la?e pa pojma nimam :ne vem:

 

Druga? pa ko smo ?li proti morju (4komadi v avtu) ko je tisti klanec navzdol (pojma nimam kak se re?e tam [prespal vso geografijo :D ]) z letnimi gumami (gt3 175/70/13), je pa ?tevc pokazu celo 225km/h pa ?e bi se dal ?e nam nebi avtodom ven zapelu. :angry: Takrat sem pa ?e vidu kako si kuham kavo v avtodomu ?zmeden? ampak je na sre?o ratal zbremzat :)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si pa mel sre?o glede na to kake bremze ima BG verzija

 

kakor vem so bli diski ?e menjani, in so od brembota gor baje (tak je sosed reku :) ), ker so baje samo par jurjev dra?ji...druga? se mi pa zdijo bremze kar vredu no...edino ?e bi bli ?e zadej diski se pa nebi ?isto ni? branil...

glede sre?e se pa kar zavedam, jo nebom nikol ve? tak izzivu :unsure: ker takrat sem mislu da se bom usral pa ?e poscal zravn :D

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa mislil da ti vozi? po predpisih, vsaj tako trdi? vedno tukaj

 

v nemciji lahko je gas do daske tudi po predpisih...

mi je pa hecno tam vozit, ni omejitev in eni vozijo 200+ pol pride del kjer je omejitev in uni z 200+ zavirajo v zadnjem trenutku na 100km/h, pol pa spet gas :)

kot F1

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo lihkar se vrnil iz nove gorice.... morem re?t da me AC Vipava- Gorica vedno "prepri?a" da morem stisnit... in ?e preden za zavedam letim 200.... <_<

 

 

Kakorkoli.... danes mi je za?elo trest bremze.... sem precej konkretno mogu stisnit bremzo iz 210km/h na 80km/h...... :blink:

 

 

So mogo?e plo??ice fu? al so se sam pregrele????

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo lihkar se vrnil iz nove gorice.... morem re?t da me AC Vipava- Gorica vedno "prepri?a" da morem stisnit... in ?e preden za zavedam letim 200.... <_<

Kakorkoli.... danes mi je za?elo trest bremze.... sem precej konkretno mogu stisnit bremzo iz 210km/h na 80km/h...... :blink:

So mogo?e plo??ice fu? al so se sam pregrele????

 

Pomoje so se ti pregrele ?e bi ble fu? bi sli?al kako ti papajo disk :P:D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je grmelo sam pri testem bremzanju.... pol ni blo ve? ni? simptomov.... :ne vem:

 

Men se je tudi to zgodilo kk?en teden nazaj ko sva z 323f speedom podirala hitrosne rekorde :D .Pa mi zdaj ?isto normalno bremza tko da ni panike pa? se je malo pregrelo upam da nebo ni? narobe.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem ?e ene parkrat letos pregrel bremze in imam na sumu da mi zadnje ne primejo kot bi morale in zato sprednje bolj trpijo. Sem pa ?e to ugotovil da se da avto na po?es spravit brez ro?ne :D seveda malo manj spektakularno kot z :hohoho:

 

Brez ro?ne je bolj za norce :hohoho: Jaz raj?i z ro?no je bl varno pi?e v cesto prometnih predpisih :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.