Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

Lepa Cruiser,260.... :bravo: Morem ?e sam 1x probat,da vidim kolko bo moja raketa potegnila! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pokson.... yavarye jo je stestiral in je reku da ve? kot 249km/h je ne spravi?..... :hohoho:

 

239, ?e smo natan?ni s tem da smo bili 4je noter, pa ogromna kolesa ki jih ima skoren?kova.

DRuga?e pa je moja najvi?ja hitrost po cesti precej vi?ja, samo zajema samo 2 kolesi. :danzoman:

Druga?e pa je skrajno neumno da se v ta topic pi?e, ker ga lahko vsi berejo, bolj?e bi bilo temo prestavit v klubski koti?ek.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa mislil da ti vozi? po predpisih, vsaj tako trdi? vedno tukaj

 

kot je ?e Labi rekel, sem vozil po predpisih, saj tam kjer sem vozil 190, ni bilo omejitve. druga?e pa grem vedno po omejitvah, to si si pa lepo zapomnil :bravo: .

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ?e jaz dodam svoj lon?ek :)

Lih dans sem ga mal prtisnu ko sem sel v lj po AC, in je ?tevc pokazu 190km/h (s tem da sem bil po?teno usran, zimske gume, o?je pa ?e po?uti? ko da bi se z ?olnom vozu), kolk pa ?tevec la?e pa pojma nimam :ne vem:

 

Druga? pa ko smo ?li proti morju (4komadi v avtu) ko je tisti klanec navzdol (pojma nimam kak se re?e tam [prespal vso geografijo :D ]) z letnimi gumami (gt3 175/70/13), je pa ?tevc pokazu celo 225km/h pa ?e bi se dal ?e nam nebi avtodom ven zapelu. :angry: Takrat sem pa ?e vidu kako si kuham kavo v avtodomu ?zmeden? ampak je na sre?o ratal zbremzat :)

 

A si sigurn da je blo na ?tevcu 225??? Nemogo?e, razen ?e je ?tevc za kakih 20 presko?u, al pa so ti ?ez no? kako turbinco tkt ugradili! :whatever::jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

U soboto sm cestnega miksrja orng stisnu, pa zgleda sm biv kr pridn, ker mazdohistu ni znesl ?ez 190, men je ?ov 210 po ravnem! :danzoman:

 

Sm pa opazu da z odprto streho je pa o?itno tolk upora, da je bla kon?na tm nekje dobrih 190, pa n? ve?, no sicer pa posledice tega ?utm dans, k me gru boli k u risanki, ampak zdej vsaj vem kok gre! <_<:bravo::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se s svojo xedosko peljal cca 240km/h, samo sem mel punco zraven, pa je ?e bil joj. bom pa jo testiral samo za to temo, ko se nasljednji? peljem po AC. aja kolk pa ?tevec la?e pa ne vem. sem pa se peljal ?e ve? ko sem ?e imel opel calibro turbo z EDS-sovim turbo kitom za 330km. ko je v 6 prestavi udarla blokada je ?tevec stal na 280 km/h. kol je realnih ne vem, vem pa to da je bil u?itek taki da bi ga z veseljem ponovil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se opelkalibra,mazdakabura........kalibra,kabura........skoraj isto...... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se opelkalibra,mazdakabura........kalibra,kabura........skoraj isto...... :P

 

Verjemi, je VELIIIIIKA razlika. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa bom ?el dans testirat kon?no hitrost mojega X9 ?e bo vreme tolk kolk dr?alo. Relacija MB-Slov.Bistrica dokaj ravno. bom tut posnel, da nebo kdo rekel da ni res, ko bom kon?al pa upam da nebom kon?al na pogrebnem zavodu, nikoli ne ve?. :ne vem:

 

Pejd raje na dolenjsko NM proti kr?kem ali pa od kr?kega proti bre?icam, tam se ga da na?gat, ker je res ravnina v pravem pomenu besede.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.