Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

..za porabo bo? moral vpra?at kar b-mx6, mi je pa zadnji? zaupal, da jo je "teral" od Primorske do Kr?kega in imel porabo okoli 13 l/100km (ne me dr?at za besedo).. B)

 

PeRX8 je malo pome?al, ob "teranju" imam porabo 15l (povpre?ej celotnega tanka, ne trenutna poraba), pri me?anici relacijske in mestne vo?nje imam 13l, sem imela pa najni?jo relacijsko porabo tempomat na 160km/h pa ene dvakrat sem vmes pritisnil na 230km/h za kratek ?as 11,5l, tako da ni?je od 11,5l in vi?je od 15l porabe ?e nisem imel!!! :vino::jupiii:

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

to ni kon?na hitrost,poraba v tem trenutku 11,8 nevem pa kok je ra?unalnik merodajen?

 

Odvisno,kolk si ti??al tisti trenunek na gas;?e bi bil hrib,bi ga mel do daske,bi bla poraba tud ?ez 18,?e pa je bla dolina, pol pa tud 5 al pa manj... :P ne glede na hitrost na ?tevcu! :whatever:

Men je ?lo ?e 200 pri porabi ni?.... :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

teral je stealtha in poraba 13l/100km???

dobr da ni mel 5.6l/100 km

:vskalo:

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

To je isto tako kod je ciko boy(tisti ki prodaja xedosa 9 2.5) napisal da ima povpre?no porabo 8.5 l :hohoho:

Potem mazda 323f 1.5 isto spije kod 2.5 V6 :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e ?e sliku nism svoje lepotice, naj vsaj napi?em max hitrost v ?tirih dneh od kar je moja, in sicer je blo 215km/h, s tem da bi ?e ?la, ampak nimam najbol? nacentriranih gum, pa se avto ?e pr 160 za?ne trest in nism upo naprej od 215

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Meni je ?la danes zjutraj ob 5.30 takole,podnevi gre pa ?e mal ve?. :P

 

Meni je ?la danes zjutraj ob 5.30 takole,podnevi gre pa ?e mal ve?. :P

Koliko pa ?tevec la?e pa ne vem.Bom preveril na GPS.

LP :ph34r: Da me policaji ne prepoznajo.

 

je ?lo tako hitr, da si moral blendat :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.