Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Žena pride prej iz službe in najde moža v postelji z neznanko. Besna mu reče, da ga zapušča. Mož jo prosi, naj prisluhne njegovemu pojasnilu, zakaj se je to zgodilo:
- "Peljal sem se z avtom in ob cesti zagledal jokajočo mlado žensko, umazano, v raztrgani obleki in boso. Ker se mi je zasmilila, sem jo vzel v avto in jo odpeljal domov, da se očedi. Ko se je stuširala, sem ji dal tvoje perilo, ki ti je premajhno, svileno bluzo in hlače, ki si ju samo enkrat nosila in tvoje superge za tek, ki si jih samo dvakrat obula. Dal sem ji celo nekaj goveje pečenke iz hladilnika, s katero mi nisi postregla. Lepo se mi je zahvalila za vse in se napotila iz hiše. Na pragu pa se je obrnila in me vprašala: Imate še kaj takega, česar vaša žena ne uporablja več..."

  • Haha 4
  • Začuden 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Učiteljica sprašuje: "Tonček kaj je to, je kosmato, ima 4 noge in rep?"
Tonček:"Pes".
Učiteljica: "Točno, ampak lahko bi bila tudi mačka."
Učiteljica: "Jožica, kaj je to, ima perje, 2 nogi in kljun?"
Jožica: "Kokoš".
Učiteljica: "Točno, ampak lahko bi bila tudi raca".
Janezek jezno učiteljici: "Kaj je to, pred uporabo je trd in suh, po uporabi pa mehek in sluzast?"
Učiteljica mu primaže klofuto.
Janezek: "Točno, ampak lahko bi bil tudi čigumi!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridem v frizerski salon, tam pa frizerka kot iz reklame. Sicer ni mogla spregledat, da buljim vanjo, vseeno pa je ostala profesionalna in vljudno vprašala:

- "Kako Vas postrižem?"

- "Kot ovna!"

- "Kako pa je to?"

- "Me podreš, obrneš, zvežeš in začneš pri jajcih..."

 

Včasih je dobro, če si kmet an s hribu doma, pa veš, kako se stvari streže. Vseeno ni bila za stvar...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Pridem v frizerski salon, tam pa frizerka kot iz reklame. Sicer ni mogla spregledat, da buljim vanjo, vseeno pa je ostala profesionalna in vljudno vprašala:

- "Kako Vas postrižem?"

- "Kot ovna!"

- "Kako pa je to?"

- "Me podreš, obrneš, zvežeš in začneš pri jajcih..."

 

Včasih je dobro, če si kmet an s hribu doma, pa veš, kako se stvari streže. Vseeno ni bila za stvar...

Škoda, da nisi tole malo prej napisal, sem bil pred 5.urami pri "frizerki".... 🤔😅😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Škoda, da nisi tole malo prej napisal, sem bil pred 5.urami pri "frizerki".... 🤔😅😂

Dokler posta nad tvojim ne prebere tudi tvoja žena si na varni strani. 😜

  • Všeč 2
  • Haha 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

Dokler posta nad tvojim ne prebere tudi tvoja žena si na varni strani. 😜

Ni hudega,imam srečo,da je tudi za hece in staremu "kozlu" zaupa.....:rozico:

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Špijoni od FB. Predvčerajšnjem sva se z sodelavko pogovarjala od wellcuma AT (pa savne pa to....)💋 in danes mi FB bombardira to reklamo?!

Nič guglav, samo pogovor. Ja je prav špijon od androida ....

 

 

  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je AmpeR napisal:

Špijoni od FB. Predvčerajšnjem sva se z sodelavko pogovarjala od wellcuma AT (pa savne pa to....)💋 in danes mi FB bombardira to reklamo?!

Nič guglav, samo pogovor. Ja je prav špijon od androida ....

 

 

Si bil kje v bližini kakšne savne ali wellnessa? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.