Skoči na vsebino

Zdrava prehrana, ?port in rekreacija


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 496
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

samo res respect da si to zdr?al :bravo:

 

moj trening pa je sestavljen slede?e: pon.,sred.,pet. - tek; tor.,?et,sob. - fitnes; nedelja pa lenarjenje in po?ivanje od petka in sobote ve?er :hohoho:

 

glede prehrane pa pazim da ne jem mastno, ve?ina samo perutnina,zajec,zelenjava in stvari, ki niso nekaj mastne in nezdrave.

 

Je pa res da si ?ez vikend ?e privo??im kako kra?ko pico,kebap ali pa kaj takega, saj ?ivimo samo enkrat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh...jst sm bolj tak...sezonski :D:P

 

gvihtam tak skoz bolj ali manj ze 6-7let (2-3x tedn). Te pa te me pa prime pa mal pojacam treninge. Vcasih se pa kaksna dieta pade :blink: Pol pa se ga dvakrat orng vlijes, pa kak cevapcic pojes pa si itak na istem :D no skoraj... za zdravje pa na misicni masi si vseen ful naredo :P

 

:cheers: cheers!

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh...jst sm bolj tak...sezonski :D:P

 

gvihtam tak skoz bolj ali manj ze 6-7let (2-3x tedn). Te pa te me pa prime pa mal pojacam treninge. Vcasih se pa kaksna dieta pade :blink: Pol pa se ga dvakrat orng vlijes, pa kak cevapcic pojes pa si itak na istem :D no skoraj... za zdravje pa na misicni masi si vseen ful naredo :P

 

:cheers: cheers!

 

Ja,sej ?e dviguje? kriglo,tudi full naredi? na mi?i?ni masi rok. ;):cheers:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemo, dones grem po slu?bi, sem hotu malo sprobat nove rolerje, in me po pol kilometra dobi de? <_<

 

 

Pa ?e biv?o sem vidu. Me je ravno v bli?ini njene slu?be de? ustavil, in jaz kot jaz po liniji najmanj?ega odpora, sem se pol za prevoz domov zmenu - vsaj ena pozitivna stvar od nje :hohoho:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo moje izku?nje oz. moja zgodba:

Pri?el v prvi letnik z 69kg in 180cm.

Do drugega letnika sm zrasu 7cm in se zrediv za 25KG!!!!

Zrasu mi je vamp, jo?ki,... Uglavnem najve? sm mev 104kg!!!

Blo je dost bedno. Hodu sm na fitnes pa vse kar sm prdobu je bla mi?i?na masa u rokah in nogah.

U tretmu letniku je bla pa prelomnica. S punco sva bla skupi ?e leto in pol pa mi je blo mal bedno

zato ker ona ma res hudo postavo jest sm biv pa tko en pujs. Na novo leto 2006 sem se odlo?u da shuj?am.

U treh mesecih se nism ve? prepoznal. Shuj?al sem 25kg! Dobil celo dozo kondicije in celo radjator?ke:)

Spremenil sem prehrano(ni? krompirja, bele moke, sladkega, samo belo meso, kdaj pa kdaj kak?na koko?, ni? sokov,...) in vsak dan bil 20(kdaj tudi ve?)min na orbitreku, in naredil po sto trebu?njakov(tistih ki gre? pod kot 180°). To je blo to :) Aja pa da ne pozabim, od za?etka huj?anja in ?e vedno jem prehranske dodatke(kalcij,magnezij,omega3,fitohranila,vitamini,minerali,...) zaradi katerih je moje po?ujte odli?no.

Na leto?njem testiranju sem prehitel vse nogometa?e v teku na 600m in 60m. Mel najdal?i skok v daljino, najbol?i predklon, in najdle sem visel na tisti palci.

To je to:) I feel good :)

Aja trenutna vi?ina 190cm kila?a pa 80kg.

:)

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuuuu rispekt :bravo: jaz sem v prvi letnik pri?la z 182cm vi?ne (neki tak je blo) in okoli 52kg. zdaj sem v 4 letniku in mam 184 vi?ine pa --kg :D - je ?e vedno 2 mestna cifra :D od kar sem nehala se s ?portom bavit (po?kodba oz po?kodbe.press) sem se malo zapustila. samo se pa ?e vedno kar dosti ukvarjam z zdravo prehrano pa gibanjem. gre?im tui v?asih :D samo pa tak kot je napisal bilder, je res neverjetno kak se lahko dobro po?uti? ?e se le malo gible? pa ne je? prete?ke hrane, pa da jo seveda dobro pre?ve?e?. ?e ne zaradi u?inka se dobro po?uti? zato, ker si naredo neke dobrega za sebe :D priporo?am pa tudi branje kake prehranske knjige al pa malo klikanja na netu. marsikaj zve? in si kdaj pa kdaj lahko pri kak?nih te?avah sam pomaga? ker s tem res lahko dodobra spozna? svoje telo pa kak se odziva na dolo?ene spremembe.

_oiwOYU0C4xrCe1d.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja,..ampak ?al na trgu ni ene po?tene knjige o huj?anju,..s po?teno knjigo mislm da ni zavajanja folka,..

 

?e nejbol?a je od Montignaca,..pa ?e ta ma par takih bedarij notr da me je bolela glava k sm to brala,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer pa je ?e vedno najbolj?e to, da je? tisto kar ti pa?e oziroma ti odgovarja. ker ?e telo zavra?a neko hrano pol ve? da ni vredu zate. al pa da so spremembe, to mislim predvsem da se zredi? in to. super pa je to, ?e se vsaj malo nau?i? kaj o prehrani, zakaj je potrebno to, kak deluje, kaj so ogljikovi hidrati, zakaj so slabi, dobri, ... mislim da je to ?e najbolj?e.

_oiwOYU0C4xrCe1d.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi blo brezveze brat knjige? :ne vem:

 

in no vid? se ?e ne strinjam s tabo,..tole o zadnjem obroku ob 18. je za moje pojme bedarija,..point je da se ti metabolizem ne upo?asni,..in ?e je? nazadnje ob 18h se ti nardi ravno to,...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob 18. zadnji obrok??? Garanterano me pobere v roku enga tedna. Pa tud energije ne bi mel kj preve? ker sm navajen dobro jest da lah dobro delam :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi jaz mislim da je brezveze jest zadnjo ob 18h, ko pa gre? spat ob polno?i.

 

V bistvi pa si vsak zase postavi en jedilnik, ki njemu ustreza, ker univerzalnega treninga in prehrane ni.

 

Sicer je pa glavno, da se gibate in niste samo celi dan za televizijo, ker vsak se boj?e po?uti ?e se vsaj malo ukvarja z ?portom.

 

Jaz zaj ve? kot 2mesca aktivno be?im vsak drugi dan in sem opazil da enako probo prebi?im 7min hitreje z enakim naporom, oz. v enakem ?asu ?e en del zraven. :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem visok 184 cm in imam 76 kg(?e celo ve?nost).smeh je v tem,ker sploh ne gledam,kaj jem.

Res je,da zve?er jem samo sadje in kak jogurt in raznih porkarij tipo fast food se izogibam. :bravo:

Do pred kratkim sem hodil na fitnes zdej pa ni ve? tolko ?asa. :huh:

In ,ko ima? mularijo ni straha,da se nebi gibal dovolj. :D

Druga?e sem bil v?asih aktiven ?portnik(atletika) in se s ?portom ukvarjam ?e danes.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi blo brezveze brat knjige? :ne vem:

 

in no vid? se ?e ne strinjam s tabo,..tole o zadnjem obroku ob 18. je za moje pojme bedarija,..point je da se ti metabolizem ne upo?asni,..in ?e je? nazadnje ob 18h se ti nardi ravno to,...

 

Ok mal sm narobe povadal. Meni osebno je brezveze. Zadni obrok ob 18. pa zato ker telo med spanjem ne ˝kuri˝ zau?itih snovi. Vse pa je tudi odvisno od na?ina ?ivljenja. 4 ur pred spanjem naj se nebi jedlo. Jaz sm se pa? tko navadu. Grem spat ponavad od 11 do polno?i zadnji obrok pa pa? ob 18ih. Meni tako ustreza in je delovalo. Sem samo delil izku?nje z vami. Vsak pa mora probat da ve kaj je najbol? za njega.

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marko Symon in jaz bomo ?iveli samo ?e cca 5 let, pa ?e takrat bomo debeli kot prorazredni prasci, ker smo v?eraj jedli pico ob 10h zve?er. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enim se pa? takoj pozna eni pa lohk ?rejo vse pa kadarkoli pa so skoz enaki. Na ?alost nisem med njimi zato moram pa? paziti pri prehrani. Da bi jaz jedel pred spanjem se takoj zredim.

 

Ja sej zato pa mora? to nekako pred spanjem pokurit,ne? ;):ljubezen:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej zato pa mora? to nekako pred spanjem pokurit,ne? ;):ljubezen:

 

:bravo: in to pokurit z U?ITKOM ! :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

med tednom je pa ?e zmeraj treba pazit :(

 

A pri sexu?? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.