Skoči na vsebino

Servo - ?uden zvok


Priporočeno sporočilo

M 6 - stara dobre tri mesece.

 

Kadar se na mestu (ali pa pri po?asni vo?nji) zasu?e vloan v skrajno lego (levo ali desno), se ?uje iz podvozja ru?enje, pospremljeno s tresljaji na volanu.

 

Normalen pojav?

 

Va?e izku?nje?

 

Namre?, pri dosti avtomobilih sem to ?e opazil (npr. Xsara Picasso, Mazda 3....), mi je pa eden od serviserjev (ne Mazd) rekel da je to hiba nekaterih novih avtomobilov. Torej po principu pri enem je pri drugem ni.

 

Ker ?e se to ne pojavlja vsem vam na M6 potem bo moja kmalu v garancijskem popravilu na servisu.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zavijaj do konca, ker potem servo ?rpalka dela na full in obremenjuje volanski mehanizem.Varnostni ventil je nastavljen relativno visoko, in potem sprosti tlak ko pa spet naraste pa pa ga spet sputi, zato pa po doma?e volan "cuka".Pri starej?ih modelih mazde je v navodilih pisalo da ne priporo?ajo zavijana je do konca za dal?i ?as, ker se potem kaki ?udni zvoki oglasijo iz podvozja., to je da zavije? do konca pol pa par kotnih stopinj nazaj in ni panike.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.Pri starej?ih modelih mazde je v navodilih pisalo da ne priporo?ajo zavijana je do konca za dal?i ?as, ker se potem kaki ?udni zvoki oglasijo iz podvozja., to je da zavije? do konca pol pa par kotnih stopinj nazaj in ni panike.

 

Pri meni tudi to pi?e v user manual.... :prstgor:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O.K.

 

Pa naredimo anketo med lastniki M6, ki sodelujejo na tem forumu!

 

Ali je kateri, ki se mu opisano ro?ljanje in tresenje volana ne dogaja???????

 

Meni, mam ni?ji tlak v hidravliki.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj nikoli do konca na obrnem volan saj se ?uti, ko se bli?a? skrajni to?ki. ?e se mi pa ?e kdaj zgodi pa hitro za malenkost popustim volan. Testirati pa ne mislim tega "fenomena" tresenja, ker mi je ?koda servo pumpe, ?al. B)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj nikoli do konca na obrnem volan saj se ?uti, ko se bli?a? skrajni to?ki. ?e se mi pa ?e kdaj zgodi pa hitro za malenkost popustim volan. Testirati pa ne mislim tega "fenomena" tresenja, ker mi je ?koda servo pumpe, ?al. B)

 

Saj nima kaj biti, ker je itaq vgrajen varnostni ventil, samo je pa ?uden zvok in kake ?udne vibracije.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hribovc aka Yavarje mam lowriderja.... ko obra?a volan gre avto hop hop hop.... :hohoho::hohoho:

 

:P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.