Skoči na vsebino

Prvi servis Mazda5 CD110 20.000


Priporočeno sporočilo

A ni drugi redni servis 40.000?????????????????

Kaj hudi?a na?teva? ti? 40.000 je olje in filter ali ti pa nekdo bu?e prodaja - ostalo po potrebi ampak res po potrebi

 

druga?e ti tudi v knjigci pi?e kdaj pa kaj

 

Ja drugi servis je na 40.000 in sem bil tudi jaz za?uden ob taki ceni tega servisa. Zato sem pa vpra?al za mnenje ?e vas, ki imate ve? izku?enj glede rednih servisov pri Mazdi.

 

@Labi ali mogo?e ve? kaj so ti menjali na tem servisu leta 2004.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O.k.

V petek sem naredil servis za mazdo 5 CD110 na 40kkm v a-cosmos v btc-ju. cena s ?kontom je bila 342 evrotov.

 

na ra?unu je blo:

5 l motornega olja (dpf...ki je drago ku pes)

filter olja

filter zraka

kabinski filter

delo

 

Aja,....skoraj bi pozabu. Na koncu so mi avto ?e oprali in posesali, da je bil kot iz ?katlice....samo ne vem ?e je to bilo tudi v ceni :P .

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo cene grejo pa gor mater....400? na leto za servis?

 

Toliko dam jaz v 3h letih... :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.