Skoči na vsebino

dando-propad


cleopatra

Priporočeno sporočilo

kaj sem moral do?ivet.z mojo biv?o je pri?lo do tega, hvalabogu, da sem avto prepisal nate, upam da mi nisija prepi?e, ker je MOJ.Pa sem mislil, da ne bo nobenega problema za tablico.LJ DANDO.Konc, pizdarija.Na ma?kovi so mi povedal, da tablice po naro?ilu se ne da prenesti, se ne da odstopiti, prodati,podariti.ni?.lastnik, moja biv?a je lastnik do konca ?ivljenja.mi re?e ?lovek na ma?kovi, daj DANDO1.

Pa mater te pridem ubit al kaj.prekinem.pokli?em ?ez 10 min nazaj.sorry,na koncu sem z ?ivci, ?e enkrat od za?etka.ne ta tablica ne more biti nikoli tvoja, nikoli.bom pro?njo napisal, vse razlo?u.ni?, zakon je zakon.ne morem se sprijaznit.mogo?e to ne razume nih?e.unikat je samo LJ DANDO, vse ostalo je p dim.Kaj dando 1, dando 2, kaj je to, kaj je ta pizdarija, ni?.Kaj naj naredim sem ga vpra?al,n aj se ubijem.pravi zaradi tega ne.sem mu rekel,da jaz ja, to je moj problem, ti se lahko ubije? zaradi ?esa drugega.tablica je samo ?e zgodovina.pa saj ne more bit res, kaj aj nardim, kaj KP DANDO,ni? ve? ni tisto pravo nikoli ve?.oti?lo sve u...kaj moram jaz prena?at v sebi.LJ JO?KO, pa saj ne morem verjet.kot bi nisiju zadu?il du?o.to noben ne razume.grem...j. life, kje sem mel pamet?

 

dando (?e bom ?e med ?ivimi)

 

pred parlament z nisijem gladovno ?trajkat za tablco...

 

ne morem spat, ne morem jest, mogo?e sploh ?ivet no?em...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

halo!!!!! ?zmeden??zmeden?

 

Dando ne nam delat straha!!!!

Te razumem glede ?elje,sam za tablico se pa res nebi ?ivciral glede na preostalo situacijo!!!

Ne vem no....?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojter ?e da? delat tablico po naro?ilu je tvoja, oziroma od tistega na katerega je narejano prometno in to za vedno. Tako ti ni treba deponirat :bravo: (sploh ne vem ?e se da deponirat tablico po naro?il) tablice ob prodaji avta, ker je tvoja in ni "subvencionirana" tista ki jo "kupi?" na upravni enoti. :(

Nimam pojma kaj bi naredu, je mogo?e varijanta da da? to tablico v uni?enje in si ?e enkrat naro?i? novo nase ? :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando, ?e sta z babnco zaklu?la, dvomim, da bo hotela imet svoj trajni pe?at skoz ob seb (tablca dando) in jo bo slej ko prej vrnila, pol pa se jo najbr? loh nardi nanovo na tvoj ime, al pa se mjbi motm? :ne vem:

 

Loh pa jo bo mela, samo zato da tebe mal - podjeb party! :D

 

Kukrkol - mislim da zateva ni tok ?rna, da bi se spla?al obest al karkol, ker pol bo pa nisi brez ata, pa bo jokov! :whatever:<_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando,v?asih res malo preizku?a? tudi na?e nerve s svojimi izjavami,sploh ?rnogledimi...... :whatever: Ti pa povem,da ta tablica niti pribli?no ni vredna ?ivljenja! Zamisli se malo. <_< Pa noben se ne nor?uje iz tebe,pri takih izjavah pa sploh ne. :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj nebi v gorici reg :jupiii:

GO*DANDO

 

Ja GO*DANDO je bolj? kot KP*DANDO

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ja ?e preden sem videl va?e predloge mi je mazdilack predlagal tako, da bo GO DANDO,hvala ostalima, ne vem kdo je bil prvi...zdaj bo avto na mami, na nobeno baburo ve? ni?, razen na eno zelo zelo dobro prijateljico, eno izmed mojih biv?ih, ki pa kot prijatelja ?e danes odli?no funkcionirava.ja, ene so pa? vredne nekaj, ene pa...?al, da sem jo sploh kdaj pogledal, itak od nje nisem mel ni?, eno samo zafukano zguboooooooooooooo!beri pa se sama seb smej.bomo vidli kdo se bo na koncu.sorry vsem ostalim na forumu za intervalne izpade...

dnd

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni osebno ve? ni ni? jasno zakaj prav se tu sploh gre :blink:

 

razumel sem samo tolko da mu baba no?e dat tablice nazaj? ?e no?e dat nazaj, si sposodi neko mazdo B2500 en bullbar gor pa gremo :hudicek:

 

Preber celo temo pol pa, bo? sam ugotovil da spra?uje? neumnosti. :blink:

Pa NAROBE si razumel. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.