Skoči na vsebino

dando-propad


cleopatra

Priporočeno sporočilo

A vi2 se doma pogovarjata kaj ali si samo sporo?ilca pu??ata?? :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"kao" dando in cleopatra:

 

navkljub temu, da je ta del foruma z imenom "krneki" namenjen temu, da mlatimo prazno slamo, je vama slame kar zmanjkalo, da ne govorim o tem nepreglednem pisanju pod enim vzdevkom, zato vaju prosim, da bodita uvidevna do ostalih uporabnikov foruma, in probajta svoje osebne zadeve re?evat, kot se temu ?ika,

na forumu pa bi bilo lepo, ?e le vsak nastopa s svojim vzdevkom !

 

pa ?e napotek vsem uporabnikom foruma:

 

"krneki" del foruma je namenjen vsemu tistemu, kar se ne ti?e Mazde in dogajanja okrog doti?ne avtomobilske znamke, vendar to ne pomeni, da ta del foruma peskovnik, zato nagovarjam Vas, uporabniki, da naredimo ta forum berljiv ! :)

 

?e se kateri od uporabnikov ne strinja z mano, naj kar napi?e svoje mnenje,

?e kateri od administratorjev in/ali moderatorjev misli druga?e, naj me popravi !

 

prijetno uporabo foruma ?e naprej ! ;)

 

va? KAALman

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ja ni problema, samo dajte kaj pisat, v?asih je dolgo dolgo ?asa sam dolg?asssssss...predlagam , da take stvari damo pod rubriko mazdine limonade, saj nisem jaz edini, ki ima take probleme, pa taki kot si ti kaalman tega vam ne bo treba brat, brez zamere, sva bila skup na pija?i, si v redu de?ko.mene pa tudi zanimajo kake limonade od drugih, ki so o tem tudi pisali,vse na forumu se pa tudi ne ti?e strogo samo mazde,pomlad pa dobro jutro pa tak dalje....dajmo to pod limonade, pa nekaterim ni treba brati,?eprav, ?eeeeepravvvvv, nisem od v?eraj, ve?ina kuka pa ker niso glavni igralci,ajd saj nema veze.kar se mene ti?e boli me k.naj ?e kdo poda mnenje,se ne sekiraram, ?e sem edini, podpi?em se pa na koncu ali pa ?e bolje na za?etku z dnd, ker s cleo ?iviva skupaj, pa se mi zdi nelogi?no odjavljat pa prijavljat na par minut, v?asih ?e stavki v katerih se vidi spol to povedo...ajde,mnenja...ali pa? ne...

dnd

 

dando

 

kaalman peskovnik si reku, kaj je pa pol to: sex chat, sr?ne te?ave itd, itd, itd...replika....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando strinjam se s tabo, ker komur ne "sede" ne?esa brat, pa? to temo ignorira, medtem ko tistemu, ki mu je tovrstno branje - pisanje ok, pa tega za zihr nav mogu brat, ?e omenjena tema ne bo obstajala! :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

malo bolj pozorno preberite moj post, pa boste videli to?no, kaj sem ?elel povedati.

 

?e pa je ve?ini uporabnikov res ?elja, da bodo vse teme v oddelku "krneki" na nivoju peskovnika, pa tudi prav...

 

?al se s takim na?inom mogo?e zasen?i katera manj aktualna tema, ki pa ni peskovni?ka, pa je vseeno zanimiva za katerega drugega uporabnika...

 

nisem za zatiranje debat, sem pa za to, da se vzpodbuja nastajanje konstruktivnih debat, za prazno slamo mlatit obstaja po mojem mnenju ogromno drugi forumov, ki se obstajajo samo in izklju?no s peskovni?kimi temami...

 

?e ?e temu tako, komu se ne ljubi mojih pripomb brat, jih ne rabi... :P

 

@dando: svojo temo "dando-propad" bi lahko brez skrbi vklju?il v peskovni?ko temo "sr?ne te?ave" ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaradi mene je vseeno priznam pa , da mi je blo v teh te?kih trenutki dostikrat la?je, ?eprav se imam za ?loveka z mo?no psiho, ker je vsake toliko ?asa nekdo bleknil kaj sme?nega , posmehljivega tudi na ra?un moje biv?e, clee al pa mene.?e res da je v osnovi forum namenjen mazdi,ampak s?asoma, od skromnih za?etkov se je raz?iril,in nekateri se na forumu, na ?alost ve? ali manj isti, pa bi ?elel da se ogla?ajo tudi ta tihi,pojavljamo tako reko?vsak dan.in smo ljudje, razli?nih karakterjev in slabosti.mene osre?ujejo na nek na?in tudi take teme, tako lahko ?e se uradno izjavim spozna? tudi krakter dolo?enega lastnika dolo?enega modela mazde itd.

ne vem pa zakaj se mora vedno na vsake toliko ?asa nekdo pojavljat, ki nas na to opomni.v?asih teme malenkost zavijejo z rde?e niti, itak je pa vse prepleteno med sabo.je pa hudi?evo zaj za tistega, ki na vsake toliko ?asa pokuka na forum, pa mu dolo?ene izjave ne gredo v glavo, ker zadeve ne pozna, ne ve kdaj je odneslo s smeri.mislim da rubrika kr neki je ?ist v redu, podnaslov mi je pa vseen pod kaj je.priznajmo si,da smo v?asih leni kar se ti?e mazdinih tem, v?asih nima? kaj novega za prebrat, pa ne more? eno in isto ?itat vsak dan in kar prav pride, ?e se to zapolni s kako temo, na kateri pa ravno ne bedi mazdina zna?ka.

life it,s beautiful comedy (sem prav napisal,ne vem)

dando

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.