Skoči na vsebino

slabe lu?i na mazdi 323f


energy

Priporočeno sporočilo

mam mazdo 323f letnik 96.

motjo pa me predvsem slabe luci na avtu. ze navadne so precej svoh, dolge luci pa prakticno ne nardijo nobene razlike proti kratkim.

kako bi se tak problem najlazje in najcenejs vsaj mal resl?

 

pa se neki... mam ze znucane pasove v avtu... kaj bi bla najboljsa varianta za zamenjat pasove?

a imajo v A3M v crnucah kaj pametnega?

 

hvala lepa za odgovore!

 

lp , jaka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam mazdo 323f letnik 96.

motjo pa me predvsem slabe luci na avtu. ze navadne so precej svoh, dolge luci pa prakticno ne nardijo nobene razlike proti kratkim.

kako bi se tak problem najlazje in najcenejs vsaj mal resl?

 

pa se neki... mam ze znucane pasove v avtu... kaj bi bla najboljsa varianta za zamenjat pasove?

a imajo v A3M v crnucah kaj pametnega?

 

hvala lepa za odgovore!

 

lp , jaka

 

Se strinjam s tabo glede lu?i ker so res kod da jih nebi bilo!?Pomojem je najbol?a re?itev vgrditi Xenon je pa res malo dra?ja re?itev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< kako to da vam tako slabo svetijo,meni so to najboljse luci super svetijo sploh pa dolge,pri vseh avtah kaj sem jih mel so ble slabse,pri mazdi pa tak lepo sveti posebej se lepo vidi tisti kot na desni za pesce,je pa res da xenon kit zadevo zelo izboljsa in je razlika ocitna,sem videl pri kolegih

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz nimam pripomb!!!

 

Prej mi je dobro svetilo, primerjava s xenon-kami zdaj pa vsekakor ni!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega, glede A3M, bi jaz skoraj kej posku?al pri njihovi konkurenci, ki je ni tok malo, ampak samo niso tolko poznani, baje pa da imajo precej manj ma?ehovski odnos do strank kot pri omenjeni trgovini, kjer res mislijo da so boga prjel za ... (brado)! <_<:angry:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ima? motno steklo al je problem v paraboli, ki je zgubila odsevnost - parabole so ?e pred kratkim rihtal pri Helli (biv?i Saturnus) tako da so jih zopet naparili in naj bi bilo potem OK - vsaj tisti tako pravijo, ki so dali lu?i rihtat pri njih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za lu?i res pregledat ?e so prav obrnjene in pravi tip (napetost in mo?)

 

glede pasovov je pa najbolje da gre? do koga ki jo prodaja za dele in pri njemu vzame? pasove, je najla?ja in pomoje najcenej?a re?itev. ?e bi neke druge trakove kupoval bi moral razdreti cel sistem zamenjat samo trak, ?e pa komplet menja? je pa tudi bolj varno, ker obstaja mo?nost da se kaj narobe sestavi.

 

?e ima? pa airbag pa sploh samo original pasove

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tista 40% bolj?a svetilnost je za lese privle?ena, ?e bi rad imel tolk bolj?o svetilnost mora? dati 100W ali ve? ?arnice, samo bo skurila celotno lu? ker se bolj greje.

 

te kao Xenon in podobne so pa samo marketin?ka poteza, ne svetijo kaj bolje, nekje je ?e bilo glede tega kere ?arnice so najbolj?e. Jaz imam Philips Halogen in ob strani malo vijoli?asto zasvetijo, imam jih pa ?e skor 2 leti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolk so bile pa stare prej ?arnice :D

 

Osram Cool Blue, ?arulje su fenomenalne i ful su bijele, nema niti malo plave svijetosti!! Cijena jedne ?arulje je oko 10 Eura kod nas u HR!! Jedino je problem ?to je rok trajanje jednoj ?arulji oko 6-8 mjeseci!!

IPB Image

Shot at 2007-07-12

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj?a poteza ki jo lahko naredi? je Xenon, ni pa nacenej?a. :bravo:

Predno pa se loti? tega pa vseeno poglej kake ?arnice ima? noter in ali so pravilno priklopljene, za biti tudi da je nekdo ?e kaj razsravljal in ti ni prklopil "mase" nazaj ali pa je slaba. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mare pa simon pravta feik ksenonkam - bosanski ksenon! <_<

 

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Bom kar tule takoj malo po?infal!!!!!

 

 

Glede xsenon lu?i svetijo noro dobro!!!!........Ampak ko pa pada sneg in se ?eli? peljat pa niso vredne tud pol qrca :( Tisti ki imate orginal najbr? ni problemov ker ziher imate gretje lu?i.

 

 

No hotel sm samo povedati da sm v?eraj ko je sne?ilo moral voziti z dolgimi da se je sneg topil in tako meni omogo?il pogled na cesto :D

Druga?e to je edina pomanklivost ki sem jih sedaj do?ivel pri xenonkah!!!

 

Pa ne mi re?t da naj se ne vozim takrat ko sne?i!!!! :angry:

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to zna bit kar mote?e!Jaz se nisem nevem kaj vozil tako da teh problemov nisem imel.Pomoje da so krive Mazdine majhne lu?i povrh tega pa ?e poli?ka pred lu?mi :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.