Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

sm pa lih hotu kolega redevila prasat ce si ti se ziva al si se sam zgubila...

 

Ja kva pa lih mene, sej jz nimam nobene komande na unem koncu! :ne vem: :hohoho:

 

Mazdohist, ti pa nehi ovce in lesene ?lice ?tet u spanju, pa ulet na forum da kako mu?ko re?eva! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdohist, ti pa nehi ovce in lesene ?lice ?tet u spanju, pa ulet na forum da kako mu?ko re?eva! :ouje:

 

 

ma kaj bi rad??

 

kaj me niti spat ne pustite?? :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To to, kva a tablco si pol najdu al kaj kokr sm ?teku! :blink:

 

Sam voz je itak ful lep?i brez, tko da se spla?a razmislt! :ne vem: :P

 

 

 

jap ucer sred nuci sm jo cist po slucaju najdu!!!

 

 

ne ne bo ls kr gor k mal pizdarij sm ze mev z nasimi vrlimi :policaj:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojoj, dej povej kok so kej zakasiral oz. kva se je zgodil! :D

 

 

jah kaj nism su izgube prjavt na polcijo pol pa mi je hotu podvalit da je zanalasc nimam gor dane pa bl mu tupim kao da sm jo ocitno lih zgubu bl mi z kaznijo muri pa ga pogledam pa recem da naj mi jo kar napise sam sele takat ko bodo njemu luci pravilno delovale se pravi bodo gorele vse luci katere morajo pa je dav gmah pa obupu sam ze sedaj vem da ko me da naslednic na stran mi kazen ne gine!!!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja take zadeve je dobr prjavt! :ne vem:

 

Sam si pa mojster izogibanja kaznim! :blink:

 

Sej zdej vidm da se ti je spla?al tistih pov leta stran vr?t in nau?it vse predpise napamt! :D:hohoho:

 

Ej kva voz a ?e cuka al kva ga je dajala zaena bolezn? :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja take zadeve je dobr prjavt! :ne vem:

 

Sam si pa mojster izogibanja kaznim! :blink:

 

Sej zdej vidm da se ti je spla?al tistih pov leta stran vr?t in nau?it vse predpise napamt! :D:hohoho:

 

Ej kva voz a ?e cuka al kva ga je dajala zaena bolezn? :ne vem:

 

 

jah nikoli ne ves kdaj ti kaj prav pride!!!

 

ja sam res se nobene jim nism placu!! :hohoho:

 

mah kaj naj naredim fasala je kronicni lenoritis pa se ji ne da normalno vlect!!!!

ne se je do ene meje spadenal ni se u piko sam to pa se pride sedaj enkat!!!! :D

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kva ji ni ?timal, da ni bla gorka orng potegnt, a je blo u vezi z benzom - kke smeti pa to? :blink:

 

 

je tako no sedaj pa mam u namenu enkat kestl do nule pozgat pa ga prepucat u nulo pa se benz pumpo mal pomenat !!!! :bravo:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e pred tem pa benz filtr k je zdej tut zapacan in to zihr! :danzoman:

 

Kdaj grejo feltnurine gor? Sm gorak da pol vidm voza, zihr bo lep. :ljubezen:

 

Mogo?e neb blo slabo ?e tablco prestavt, tko k jo mam zdej jz na svojmu ob stran pod dvi?no lu?jo oz. pod tamalimi! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e pred tem pa benz filtr k je zdej tut zapacan in to zihr! :danzoman:

 

Kdaj grejo feltnurine gor? Sm gorak da pol vidm voza, zihr bo lep. :ljubezen:

 

Mogo?e neb blo slabo ?e tablco prestavt, tko k jo mam zdej jz na svojmu ob stran pod dvi?no lu?jo oz. pod tamalimi! :ouje:

 

 

 

kad bice para!!!!

 

ni dnara za gume!!! :hohoho: edin ce mi ti kake senkas!!!! :P

 

jah ne vem kam bo sla nekam jo pac moram dat tam ko me bo najmanj overala!!!! :danzoman:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej mav jo prestavli sm pa ke, pomoje bi kr fajn zgledala alla alfa scena, ?eprov jz jo mam lih na drug stran kot alfurine! :danzoman:

 

 

ja sm ze razmislu da bi jo okol ubrnu da bi bla lepa kromerana saj nism se nikjer zasledu kako mora bit namescena ampak samo da mora biat... :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ha, ha, sem se res zatipkal La Sportiva so. 
    • Kar se tiče prostočasnih športnih copat sem trenutno extremno zadovoljen z znamko On. Copati so res udobni, podplat opravi svoje delo cel dan. Če kdo kupuje naj sproba to znamko.
    • Jaz sem že vsa leta na La Sportiva visokih, pa na salewa nizkih gojzarjih.
    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.