Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

:bravo::bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mater ste pa nabil postov sem moigu 2 ure brat ker pocas berem!!! :hohoho:

 

ugotavlam pa da se ta tema zacela dotikat se enega podrocja in to so zmenkarije!!

sam desci kaj vas je decva na hitro odjebala!!! :P

 

mene zanima kako bo borut pogledu ko bo ugotovu kok ste nabil!!! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva se pa dogaja? Upam da ne ?raufa? ke zuni na de?ju, k bi ti komot gara?o posodu! <_<

 

 

mah nc neki bi si rad postimu glede stroma pa kablov pa mam notranjost total u rasulu!!! :(

 

jah ne ne nisem na dezju ker sem tako na sihti ostal ker ce bi dam rinu pa bi me z takim vozom ustavu bi me se zapret dav!!!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam d bo pol finofajn zgledal, pa ?e tisto laj?to pol pod radio montiri, ?e ti predal?k ni biv kul! :ne vem:

 

 

no ja tud to je u namenu!!!! v bistvu spl?oh nebo nc zgledal ampak bovse kar je ze noter danega skrito ocem in vasim usesom!!!! :P

 

jah sm pa eno stvar ugotovu da ma ta armaturka lih tok sravfov ko prejsna se pravi mal manj kot 50%!!! :hohoho::hohoho:

 

aja pa kdo je tok zvocnike v vratih zategnu da jih zaj odtegent ne morem??? <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kako je - jz se spomnem ko sm enkat armaturko razdiru, da se je ?la u barvo namakat, pa pol sm jo skp sestavlu in mi je ful ?raufov ustal, se prav sm zihr dobr naredu! :ljubezen::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kako je - jz se spomnem ko sm enkat armaturko razdiru, da se je ?la u barvo namakat, pa pol sm jo skp sestavlu in mi je ful ?raufov ustal, se prav sm zihr dobr naredu! :ljubezen::hohoho:

 

 

hahahaha

no ni se za bat saj jaz zaj popravlam mi je po eni strani se kar usec ker ko bi ze kako pizdarijo naredu ko pa sam en sravf odmotas pa gre ze stran!!!! :hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja hitr se kej odlom! :ne vem:

 

A bova u soboto dopoune montirala slavni spredni odbija?? :ouje:

 

 

ja se cist vsa verjetnost je sam odvisn je mal tud od vremena kar u takem ga pa res nebi!!!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ka?n ureme, sej bo? zapelu u gara?co, pa prpelu not kme?ki voz, odpelu pa specjalko, pa vse to bo narjen sam u parih minutah! :D

 

 

 

ja ja ja ja ja vidis kok si povrsen kdo bo pa matice pomenu??? <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bo pa itak tok hit kukr u Alonzovmu boksu, ni panike, ti jih sam prnes! :jupiii:

 

 

:blink: a lahk prpelam no res da sva bliz duma sam vseen se mi pa se ne da do suteske pes rint!!! :blink:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.