Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

Saj sm dobil pod rebra, pa ful ?udn pogled...mislim, da se je postavla v vlogo davitelja...no...vsaj cela kinodvorana se je smejala...pa ?e after je bil dober. :mi pijemoo:

Klinc, ?e ne zastop mal heca, pa naj gre damu.

Film je bil pa po skupni odlo?itvi...tko da...pr?akoval sem ve?, no, od filma!!!

 

Sej...hehe...tud kri?ale in cville so zravn mene...mam izredno voljo stra?it ne?nej?i spol, ki pravjo, da rade gledajo grozljivke...hahaha...pa pol se naj v?ivi. :hohoho:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

no se en dokumentarc k sm ga ravno pogledu, in ga priporo?am vsem katere zanima 9/11, iraq in podobne dogodiv??ine...

in to je: Why We Fight (sem zravn prilepu se link od google video, kvaliteta slike je pa bolj tko-tko...)

 

no dodajam ?e en dokumentarec, je na varjanto zeitgeista, je kar nekaj odlomkov iz zeitgeista notr, par zanimivih intervjujev...no dodajam ?e angle?ki opis (na imdbju mi ga ni uspelo najdt):

Wake Up Call - Documentary about the New World Order - Compiled by John Nada (2008)

Some of the topics covered in the film: Federal Reserve, Bilderberg Group, Trilateral Commission, Council on Foreign Relations, New World Order, North American Union, One World Government, Illuminati, Bohemian Grove, 9-11 Truth, Problem-Reaction-Solution, the 'War on Terrorism', microchipping, mind control, mass media manipulation, education system indoctrination and more...

ker pa ne vem ali lahko prilepim link kjer si ga dol zvle?ete, ga pa raje nisem dodal, ?e ga pa lahko prilepim pa povejte...no ?e pa vsaj malo pogooglate se ga pa da na brzino najdt.

 

lp ;)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Objavljena slika

Kolk je GTR en hecn ozek terenc. :hohoho:

 

Upam, da se bodo potrudili, da ne bo risanka kot drugi del ki je bil najslab?i v tej seriji. <_< Da bodo pa na kup zmetali ?e kar preve? hudih avtov pa ne dvomim (itak sem takoj opazil R34, R35, S14a, sam ?e RPS13 manjka zdaj se pa znajdite kak?ne ladjice potapljam :hohoho: ). Mimogrede a se samo meni zdi ali tistemu BMWju res ne pa?e tak ?uden oran?en styling. Motorji so pa hudi. :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simonovi zeni bo ime Silvia (ni mi se jasno kako to, da nisi tvojega imena spremenil v Nissan)

Sinu Pathfinder , hcerkam Micra, Primera, Altea, Almera

Kratka imena bojo pa Z,S13, S14, DETT, itd itd

 

Pa kaj si nor? :blink: Sin bo res Pathfinder al pa Patrol ampak, ?e bi bila h?i kak?na Primera/Altima bi bila gotovo bajsa ker gre tu za ve?je avtomobile. :hohoho:

Pozabil si ?e na hi?ne ljubljen?ke. ;)

 

Tvoji bodo gotovo:

1.)kebab/?evapi/ra?nji?i itd..

2.)Potenza/turanza/R888/Proxes itd...

:blink: Zdaj pa izbiraj katera imena so lep?a moja ali tvoja. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kake formate si bojo ?e zmislli...?e, ko je pr?u AC3 ven sem mel paniko...ki sem jo re?u...pa vseen.

Kje so tisti dobri stari Divx-i...klik, potegne, poglej, kaj si naredu! :hohoho: (if ju nov vat i miin)

 

PS.: Vem da je AC3 avdio kodek in da je to ?ist drga?na stvar

 

Pa zakaj me mu?jo?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 7gb more bit pa ?e 1080p BluRay madona. Potegni si en DVDRip dol,pa bo? mel na enem CDju. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simonovi zeni bo ime Silvia (ni mi se jasno kako to, da nisi tvojega imena spremenil v Nissan)

Sinu Pathfinder , hcerkam Micra, Primera, Altea, Almera

Kratka imena bojo pa Z,S13, S14, DETT, itd itd

 

 

Pa kaj si nor? :blink: Sin bo res Pathfinder al pa Patrol ampak, ?e bi bila h?i kak?na Primera/Altima bi bila gotovo bajsa ker gre tu za ve?je avtomobile. :hohoho:

Pozabil si ?e na hi?ne ljubljen?ke. ;)

 

Tvoji bodo gotovo:

1.)kebab/?evapi/ra?nji?i itd..

2.)Potenza/turanza/R888/Proxes itd...

:blink: Zdaj pa izbiraj katera imena so lep?a moja ali tvoja. :hohoho:

 

VI NISTE NORMALNI :hohoho:

Moji otroci pa bojo: HEADHUNTER, NOISECONTROLLER, DJ ZANY, QLIMAX (vrhunc;kvapa :D)

Pa k?nga Hyundai otroka bi lah na?tampu, Lantrovje, neki od tega :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VI NISTE NORMALNI :hohoho:

Moji otroci pa bojo: HEADHUNTER, NOISECONTROLLER, DJ ZANY, QLIMAX (vrhunc;kvapa :D)

Pa k?nga Hyundai otroka bi lah na?tampu, Lantrovje, neki od tega :D

 

Moji pa bojo:

1. V6

2. VRIS

3. Power

4. Sound

5. Filing

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.