Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

pa ?e risanka CARs :D

 

To se pa povsem strinjam! :bravo: Meni je bla full dobra,do?im tamale sploh ni ganla.... :D Pa zaradi nje sn jo posnel.... ;) Se vidi,da je punca,pa je avti ne zanimajo! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a sinhronizirano verzijo si tud posnel?

 

Sure,ampak je tudi ni najbolj zanimalo.... :( Je sicer gledla,ampak ni ji blo glih nekaj extra. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Da ne bo ta tema umrla...

 

Priporo?am ogled naslednjih filmov:

 

Transformers - film je odli?en in prava pa?a za o?i in u?esa... zame je ?e ena od Akcijskih ZF klasik kot so Terminator 2, Indenpendance day, Aliens, ...)

 

Pathfinder - vikingi ?e nikoli niso bili taki hrusti

 

The Simpsons Movie - :hohoho: Homer dr?i pujsa in ga sprehaja po stropu ter prepeva:

Spider-Pig, Spider-Pig.

Does whatever a Spider-Pig does.

Can he swing from a web?

No he *can't*, He's a pig.

Look out!

He is the Spider-Pig!

 

Die Hard 4.0 - Bruce Willis is not too old for this shit

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ste gledali 28 days later, boste ?e raje gledali 28 weeks later :)

 

malo prej sem ga gledal in bom danes definitivno lep?e spal... :unsure:

 

potem ?e naslednja priporo?ila:

 

Blades of Glory - komedija

 

Redline - za ljubitelje eksoti?nih avtomobilov,lepih punc in veliko skurjenih gum

 

Surfs Up - ?e ste gledali madagascar ipd. potem boste to ljubili :)

 

The last Legion - ime pove vse

 

in malo starej?i

 

Van Wilder 2 - nadaljevanje super komedije

 

The Dukes of Hazzard The Beginning - tudi nadaljevanje odli?ne komedije

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

ooo pa sem najdla eno fino temo :)

sj ze zj ne bom vseh spomnila, ampak zaenkrat mi padejo na pamet teli- priporo?am Nevarna razmerja (samo tista z Michele Pfeifer in Johnom, ostale verzije so crap),

vse Monty Pythone, Wuthering heights, Prekletstvo zlare ro?e sem zadnji? uspela vidt ( v ?pan??ini, z angle?kimi podnapisi-dont ask...), pa.....obvezno, ampak obvezno si potegnite film After sex, za tiste, ki pa ste bolj odprtega duha bo pa Shortbus prava poslastica :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uf kle pa mate temo direkt zame :)

 

evo z bossom se kr poklapava okol tega ocitno , my fav . : aliens ,terminator 1,2 , hellraiser 1,2,3 , nightmare on elm st. , jaws ,

 

kar se tice pa novejsih stvari , nujno za use ljubitelje horrorja : outpost , dead silence , beneath , masters of horror (serial filmov )

 

kar se tice risank pa itak najbol zmaga ice age.

 

pa se par posebnih filmov k so za umrt smesni ,ko hocejo biti grozljivke : jacksonov braindead , night of chicken dead , evil dead & army of darkness ,

 

Kar se tice pa road moviejev , easy rider , vanishing point ( 97 in 71 letnik )

 

za take ki imate radi trilerje : arlington road in a history of violence

 

in seveda ve?ina filmov po predlogah stephena kinga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ooo pa sem najdla eno fino temo :)

sj ze zj ne bom vseh spomnila, ampak zaenkrat mi padejo na pamet teli- priporo?am Nevarna razmerja (samo tista z Michele Pfeifer in Johnom, ostale verzije so crap),

vse Monty Pythone, Wuthering heights, Prekletstvo zlare ro?e sem zadnji? uspela vidt ( v ?pan??ini, z angle?kimi podnapisi-dont ask...), pa.....obvezno, ampak obvezno si potegnite film After sex, za tiste, ki pa ste bolj odprtega duha bo pa Shortbus prava poslastica :)

 

Jap, sam da je Michelle Pfeifer :rozico::ljubezen:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej lej...od kdaj pa ta tema?

 

Skratka v mojem arzenalu se je nabral ?e kr neki filmov, ki sem jih hotu gledat in jih seveda tudi sem...zato pa zdaj po netu klikam kr lepo po vrsti...razn kakih romanti?nih dram ne prenesem. Pa seveda naslov me mora pritegnt.

 

Skratka...da jih par na?tejem. :)

Donnie Darko (nimam pojma o zvrsti)...sicer zblojen film, ampak komi na koncu izve? v ?emu je point...7/10 to?k;

 

Superbad (komedija)...hja kaj ?mo...ameri?ka mladina ho?e pit alkohol in sexat...(pa ni? po sistemu Amerikan Pie, ki je itak za lase prvle?en) 8/10 to?k;

 

Saw (1,2,3,4) (horr)...zanimiv "point of view"...za pogledat...ne sam zarad masakrov...8/10 to?k;

 

Alien (1,2,3) (sci-fi + horr)...takratno tehnologijo izredno dobri specialni efekti...(enka je po izzidu starej?a od mene)...8/10

Alien 4...gledljiv, ma seveda za odtenek bi lahko naredili bol?e. Zgodba in to...slaba 7/10

Alien Vs. Predator (1)...razturijo totalno...in seveda ?e nastopa patriotizem in seveda...?enska pre?ivi!!!...9/10

Alien Vs. Predator (2)...en toooolk privle?en za lase, da sem ga na ?alost takoj po ogledu izbrisal iz diska...3/10

 

Predator (1,2) (sci-fi + horr)...enkratna filma...?eprov pri meni drugi del prevladuje nad gledanostjo in zanimivostjo...9/10

 

Death at a funeral (kom)...angle?ka prevzvi?ena ponosnost bogatih dru?in in seveda kiksi njihovih ?lanov...smeh zagotovljen...9/10

 

28 days later & 28 weeks later (horr)...odli?n film za gledat v ?enski dru?bi :) pa tudi tko...brez pripomb...9/10

 

30 Days of night (kvazi horr)...hmmm...ka pa vem...na disku ga ?e mam...kr neki mutiranci spet...7/10

 

In ?e in ?e...

 

Za pogledat priporo?am:

A.I. - artificial intelligence...sci-fi...8/10

Aeon Flux...sci-fi...8/10

Full Metal jacket...war vietnam...9/10 star film

Hamburger hill...war vietnam...9/10

Hitman...akcija...snajper...8/10

A bug's live...animiran...9/10

Ice age 1...animiran...9/10

Ice age 2...animiran...7/10

Cars...animiran...8/10

Shrek1,2...animiran...9/10

Shrek3...animiran...za v odpad

Antz...animiran...8/10

.

.

Iz glave ne vem ve?, dopolnim, ko pridem do svojga spiska.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Max...:)...na?tel sm filme, ki se dopadejo meni, pa pol sem jih tud to?koval tako.

 

Vem, da ima pa itak vsak svoj okus, ker recimo, Platoon-u js neb dal 9 to?k. Ne? ne re?em...dober film, pa vseeno...:)...bi si recimo zaslu?u tam okol 7. :ne vem:

Boter pa kot Boter...prvo mi sploh na pamet ni pr?u, pa drugo, ?e mene vpra?a?, se vle?e v nedogled...ma? ob?utek, kot da filma ne bo nikoli konec. <_< Tud 7 pik.

Pozabil si omenit Shining, Natural born killers, idr. :bravo:

 

Vsak svoj okus...js tud ne maram ocvrte cveta?e ali brokolija, drugi pa veselo tol?ejo po njej :D

Woman in red, pa kak Dirty dancing kr presko?im...da o Titanic-u sploh ne izgubljam besed.

 

Pridejo pol na vrsto ?e tile zgodovinski "kao" spektakli...ka naj re?em...edin Gladiator me je pritegnu na nek na?in. Recimo si zaslu? 8 pikic. Pa ajde Apocalypto.

Troy, 300 in podobni pa...????...

300 sm gledu v kinu, pa mi je ?al tistga starega jurja za vstopnco (so ble ?e kokice zravn)... :whatever:

 

So pa filmi "starih ma?kov", ala Jack Nicholson, Al Pacino, Sean Connery, Robert De Niro, Jean Reno, ... in ?e ker bi se najdu.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej lej...od kdaj pa ta tema?

 

Skratka v mojem arzenalu se je nabral ?e kr neki filmov, ki sem jih hotu gledat in jih seveda tudi sem...zato pa zdaj po netu klikam kr lepo po vrsti...razn kakih romanti?nih dram ne prenesem. Pa seveda naslov me mora pritegnt.

 

Skratka...da jih par na?tejem. :)

Donnie Darko (nimam pojma o zvrsti)...sicer zblojen film, ampak komi na koncu izve? v ?emu je point...7/10 to?k;

 

Superbad (komedija)...hja kaj ?mo...ameri?ka mladina ho?e pit alkohol in sexat...(pa ni? po sistemu Amerikan Pie, ki je itak za lase prvle?en) 8/10 to?k;

 

Saw (1,2,3,4) (horr)...zanimiv "point of view"...za pogledat...ne sam zarad masakrov...8/10 to?k;

 

Alien (1,2,3) (sci-fi + horr)...takratno tehnologijo izredno dobri specialni efekti...(enka je po izzidu starej?a od mene)...8/10

Alien 4...gledljiv, ma seveda za odtenek bi lahko naredili bol?e. Zgodba in to...slaba 7/10

Alien Vs. Predator (1)...razturijo totalno...in seveda ?e nastopa patriotizem in seveda...?enska pre?ivi!!!...9/10

Alien Vs. Predator (2)...en toooolk privle?en za lase, da sem ga na ?alost takoj po ogledu izbrisal iz diska...3/10

 

Predator (1,2) (sci-fi + horr)...enkratna filma...?eprov pri meni drugi del prevladuje nad gledanostjo in zanimivostjo...9/10

 

Death at a funeral (kom)...angle?ka prevzvi?ena ponosnost bogatih dru?in in seveda kiksi njihovih ?lanov...smeh zagotovljen...9/10

 

28 days later & 28 weeks later (horr)...odli?n film za gledat v ?enski dru?bi :) pa tudi tko...brez pripomb...9/10

 

30 Days of night (kvazi horr)...hmmm...ka pa vem...na disku ga ?e mam...kr neki mutiranci spet...7/10

 

In ?e in ?e...

 

Za pogledat priporo?am:

A.I. - artificial intelligence...sci-fi...8/10

Aeon Flux...sci-fi...8/10

Full Metal jacket...war vietnam...9/10 star film

Hamburger hill...war vietnam...9/10

Hitman...akcija...snajper...8/10

A bug's live...animiran...9/10

Ice age 1...animiran...9/10

Ice age 2...animiran...7/10

Cars...animiran...8/10

Shrek1,2...animiran...9/10

Shrek3...animiran...za v odpad

Antz...animiran...8/10

.

.

Iz glave ne vem ve?, dopolnim, ko pridem do svojga spiska.

 

Death at a funeral dobil 10/10! :) tisti ata na koncu da piko na i :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj nisem vzel, kot kako kritiko, Max...kve?jemu pozitivno :)

 

Saj zato smo pa tlele...da debatiramo.

 

Catya...film se ?e za?ne tko, da razturijo :)...prvo muzika, pol pa ?e narobe krsto prpelejo....hahaha!!!

 

No, pa ?e ene par cvetk:

 

Knocked up (kom)...?isto ?ivljenski film, s ?isto ?ivljensko zgodbo (nose?nost po prvi no?i...pijanci), posledicami in happyend-om...za pogledat.

National treasure (avant.)...(1,2)...?e prvi del sux mucho grande...drug je pa ?ist u pi....

1048 (horr)...naj bi bil, ma je bl zblojen kot ne...za tiste, ki imajo radi duhove v starih hotelskih sobah.

Hot Fuzz (kom)...seveda policaji...itak.

Hostel (horr)...(1,2)...khmmm...ka pa vem...gledljivo pa recmo, da ni za slabe ?elodce.

House of wax (horr)...podobn kot Hostel.

Hills have eyes (horr) (1,2)...seveda mutiranci v Nevadi, po testiranju atomskih bomb...glupost.

The Island (sci-fi, recimo kako bo ?ez....let)...gledljivo, mal potegne tudi na smeh.

Wind chill (bl bogi horr.)...duhci v zasne?enih poljanah.

Fracture (thri)...inteligentna premo? A. Hopkinsa (itak je spet nek psiho). :rispekt:

The Bourne (Identity, Supremacy, Ultimatum) (thri)...ka bi reku...js bi tud to vse vedu delat... :dudek:

Grind House (Death Proof, Planet terror) (kom+horr+?e kaj)...re?ija Quentin Tarantino, dalje ne komentiram.

This is England (drama)...prikaz ?ivljenja "of middle class" in njene mladine v Angliji.

Sunshine (sci-fi, horr)...poglejte in dajte oceno...men je fajna pravlica za lahko no?.

Breach (thri)...CIA, prodaja podatkov, ?pekulacije itd, itd.

Beowulf&Grendel (po legendi)...gledljiv film, na novo posnet animiran(2008)...dobra ra?. obdelava obrazov in likov.

Cashback (rom.kom)...kaj bi bilo, ?e bi bilo... in ?e nebi... kaj pa tako...?

Ratatouille (anim)...podgana ?ef kuhne...hehe...smeha polna bajta.

Tim Burtons Corpse bride (anim)...romantika med ?e mrtvo in ?ivim, ki bi jo naj poro?il...velik pojejo vle?e na musikal, so pa scenska besedila.

Sweeney Todd-The Demon Barber Of Fleet Street...ka naj re?em...Tim Burton spet...pojejo in koljejo...scena izredna, res minimalno, kot zahteva.

10000bc (zg.spektakel)...ja...res...to?n tko je blo!!! <_<

 

Bom ?e mal drugim pustil do besede...u?ivam v gledanju film?kov pa tud ?e samo 15 minut, ker prej zaspim :)

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u?ivam v gledanju film?kov pa tud ?e samo 15 minut, ker prej zaspim :)

 

He he,pol pa so tvoje ocene filmov res objektivne ja. :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se te razumem,da ti rata zadremat pri kakem filmu,ampak ?e mi je film zanimiv in napet,tudi zadremal ne bom zraven. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr men pa to ni panike...?e v kinu mi je ratal zakinkat, pa mnde sem tud zasmr?u...hahaha...seveda film 300!!!

Pa prvi zmenk je bil...ka si kej mislijo pol pupe?

 

Da pa ne bo pomote, pol sem ga skinu z neta, pa doma pogledu.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja.........na prvi zmenek pelat beybo gledat film 300,pa ?e zaspat zraven........ <_< Da sn jaz beyba te zadavim kr tam. :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.