Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

  • 3 tedne kasneje...

Wall-e :)

 

 

 

Tud mej je bil ql, sploh zarad tega ker toliko govorijo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa priporo?am 2 vojna - partizanska filma, iz 4. in 5. sovra?ne ofenzive, posneta po resni?nih dogodkih, to sta; Neretva (bitka za ranjence) in Sutjeska! :ljubezen::rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Zelo priporo?am film Gran Torino od Clinta Eastwooda, ki je spet prekosil samega sebe saj so njegovi filmi res prave umetnine. V filmu Changeling je celo iz Angeline Jolie naredil igralko, ki ni tam samo zaradi ?nablov, jo?k in riti.

 

Za pogledat so pa ?e filmi: Reader, pa seveda Slumdog Millionar in nikakor ne pozabit na Watchmen-e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo priporo?am film Gran Torino od Clinta Eastwooda, ki je spet prekosil samega sebe saj so njegovi filmi res prave umetnine. V filmu Changeling je celo iz Angeline Jolie naredil igralko, ki ni tam samo zaradi ?nablov, jo?k in riti.

 

Za pogledat so pa ?e filmi: Reader, pa seveda Slumdog Millionar in nikakor ne pozabit na Watchmen-e.

 

Tej so res vsi hudi.Dodal bi ?e "?ude? v st.Anni".Po resni?nih dogodkih-res za pogledat.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na TVS1 sem si ravnokar ogledal zelo ?okanten dokumentarec o Sovjetski zvezi. Rusi se seicer bentijo, da je vse la? ampak ?e samo 7 mio do smrti sestradanih Ukrajincev je dejstvo, ki ga ne morejo zanikati in bi se ga mogli sramovati ne pa, da Putin izjavlja, da je razpad Sovjetske zveze zgodovinska napaka. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 7 mesecev kasneje...

Dolgo sem uporabljal CyberLinkov PowerDVD, vendar mi je za?el iti na ?ivce, ker je vedno po?asnej?i in vedno ve? neki pizdarij dajejo notri.

 

Tako da zdaj uporabljam VLC player. Nima sicer tako lepega izgleda, vendar v navezi z CCCP kodeki predvaja verjetno vse.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jelen?ek Niko! :ouje:

 

hihi, a ve? da sem gledu z mularijo -

 

- ampak vse kar sem odnesel je blo to, da je bla mama od Nikota navadna radodajka (da ne re?em ?e kaj huj?ega) in je dala, da jo je nabrisal en od bo?i?kovih jelenov pol pa spizdil na severni te?aj, da mu ne bi blo treba alimentov pla?vat... :ne vem:

 

a sem slu?ajno point risanke zgre?u sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.