Skoči na vsebino

MA?kurca - kva bit oz. oble?t?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

okrog vratu se obri?i z mokro krpo, pa v usta si marmalado napolni, pa si lahko krof ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima kdo ?eljo se lahko v nedlejo ob 14. uri pri nas ustavi ko bo tradicionalni pustni sprevod ?ez celoten Vir, mene boste na?li na Gasilskem tovornjaku, na?emljenega v Gasilca :hohoho: ?e ?eli kdo priti naj me kontaktira da mu zrihtam parking :D

 

www.stricek.com

 

1. ?LEN

Kdor na Viru ni za pusta, naj izseli se do avgusta.

 

2. ?LEN

Vse ?ene, dekleta, matere in ostalo ?ensko sorodstvo ?lanov Pustne sekcije Stri?ek morajo brezpogojno pustiti proste roke stri?kom za njihove pustne in obpustne dejavnosti. V nasprotnem primeru bodo se?gane na grmadi.

 

3. ?LEN

Na Viru lahko dela red samo pustna milica. Ta bo ves ?as zelo aktivna in bo v primeru, ko odkrije kr?itelja teh zakonov, strogo ukrepala. Na licu mesta bo izrekla denarno kazen 5 ?.

 

4. ?LEN

Vsi lokali na Viru morajo obratovati neprekinjeno 24 ur.

 

5. ?LEN

Vse ?ensko gostinsko osebje lokalov mora biti pomanjkljivo oble?eno in to?iti ?ez rob.

 

6. ?LEN

Na Viru je prepovedano pitje brezalkoholnih pija? - obvezno vsaj 0.5 grama alkohola v krvi.

 

7. ?LEN ZAKONIKA

 

pravi: da mora vsak lokal na Viru mora nastaviti ceno liter cvi?ka na3,5? vsaj enkrat v ?asu na?e vladavine. Nadzor bo vr?il tr?ni in?pektorat Pustne sekcije.

 

Spo?tujejo ga naslednji lokali:

 

 

Ponedeljek, 12.2.2007 Bar Sahara

Torek, 13.2.2007 Gosti??e Ribi?

Sreda, 14.2.2007 Kava Bar Don Juan

?etrtek, 15.2.2007 Kava bar Bernardi

Petek, 16.2.2007 Bar Vijolica

 

8. ?LEN

Delo na Viru je strogo prepovedano. Dovoljeno je le v izrednih razmerah, ki v parlamentu niso znane.

 

9. ?LEN

Zakon stopi v veljavo v soboto, 03.02.2007 in velja do pepelni?ne srede, 21.2.2007.

 

 

 

 

 

 

Postavitev Stri?ka nad Lekarno in predaja klju?a

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,jaz se do sobote ne bom umival in preobla?il,pa bom Strojan!! :P:hohoho::hohoho:

 

:lol:

 

Pazi da te Han?ek ne sli?i, ker se tip?ek prizadeva, da bi uvedli cenzuro na internetu in da bi sodno preganjali druga?e misle?e, ?e se ne strinjajo z njegovim razmi?ljanjem :whatever:

 

 

 

Jaz sem lahko ameri?ki marinec - mam vse obleko, ?evlje, boonie, west, pu?ko, pi?tolo sam ?e Hummwee me fali - a ma kdo za posodit?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss v LJ se vcasih vid en crn hummer, ce mu grozis s spusko pa pistolo po mojem ti ga bo dal za kasen krog :)

 

?rn je sicer OK, sam nekako bi boljs sedel v voja?ko zeleni barvi - recimo kak?en od slovenske vojske. Saj vem da se ?e zmi?ljujem sam ?e bo Marko gasilc na gasilskem avtu, je edino prav, da sem jaz marinec na voja?kem avtu

 

Kaj pa ?e kahlu ehjavcu pi?em, da mi kak?no Patrio posod, lohk tud uno brez dodatne opreme, ker klime pozimi itak ne rabim, a ne? :D

 

 

 

a bi bil OK?

 

Objavljena slika

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rn je sicer OK, sam nekako bi boljs sedel v voja?ko zeleni barvi - recimo kak?en od slovenske vojske. Saj vem da se ?e zmi?ljujem sam ?e bo Marko gasilc na gasilskem avtu, je edino prav, da sem jaz marinec na voja?kem avtu

 

Kaj pa ?e kahlu ehjavcu pi?em, da mi kak?no Patrio posod, lohk tud uno brez dodatne opreme, ker klime pozimi itak ne rabim, a ne? :D

a bi bil OK?

 

Objavljena slika

 

ok ok bmw sucks :D

 

 

kva si "opasan" :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

he he :D

 

samo jaz bom tam slu?beno :D

 

Saj jaz sem lohk tud slu?beno, samo mi mora? povedat, da vzamem live ammo s seboj. :D

 

 

 

 

 

OK, tole zgornje je ?ala, da ne bo kdo resno pomislil, pa me ne boste ve? hotel povabit na kak?no sre?anje. :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,Boss,v MBju ma? kr enih par Humvejev,pridi tak,ko na sliki,pa ga ziher dobi?! :P:bravo:

 

Aja,pa na sliki se vidi,da nisi pravi soldier,ti so namre? obriti! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,Boss,v MBju ma? kr enih par Humvejev,pridi tak,ko na sliki,pa ga ziher dobi?! :P:bravo:

 

Aja,pa na sliki se vidi,da nisi pravi soldier,ti so namre? obriti! :P:hohoho:

 

Poky, Boss je "slofor", tem je vse dovoljeno, sedaj ko jih je ?e skoraj 700 on the battlefield... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky, Boss je "slofor", tem je vse dovoljeno, sedaj ko jih je ?e skoraj 700 on the battlefield... :hohoho:

 

Slo for..... what??? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bo u soboto na mitu kaka maćkara? :D

 

Js se bi obleku v pi?ko, da sem ?e na zunaj in ne samo po srcu. :lol::lol:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js se bi obleku v pi?ko, da sem ?e na zunaj in ne samo po srcu. :lol::lol:

 

 

Stari, ne seri. A se zaveda?, da bo ve?ina na meetu mo?kega spola... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari, ne seri. A se zaveda?, da bo ve?ina na meetu mo?kega spola... :hohoho:

 

Kaj pa ?e bo vmes tudi kaka "toplovodarka" ?? :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e bo vmes tudi kaka "toplovodarka" ?? :blink:

 

Pol ji bo? pa lahko v ?ivo in od blizu pokazal kaj pomeni izraz "PRESENE?ENJE!!!" :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol ji bo? pa lahko v ?ivo in od blizu pokazal kaj pomeni izraz "PRESENE?ENJE!!!" :hohoho:

 

Oh yea, to mi deli. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst pa ?e od nekdaj fantazeram da se na?emim v nesramo bogatega bogata?a (armani obleke pa to...) pa da se prpeljem z LAMBORGINI Diablo karavan 1,4 sdi. Mislm da bi s tem zamgu na celi ?rti :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.