Skoči na vsebino

2008 Mazda 2


KAALman

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 101
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

zdaj?nja 2 mi je mnogo bolj v?e?. mnogo. ta se mi zdi da se izgublja v neraspoznavnosti.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepa lepa sam iz profila pa tok vlece na cliota da kar smrdi!! <_<<_<

 

Clio je ?e dale? za mazdo, niti pribli?no mu ni podoben, ker ima clio bolj "ostre" linije.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne druga,barva je cool! :bravo: No sej oblika tudi ni slaba,samo do kon?ne razli?ice bo ?e verjetno kaj spremenjeno,pa bomo pol vidli! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kon?no da so dal eno mal bol normalno obliko vn, ne pa eno gajbo za jabuka furat, kot je bla do zdej. <_<

 

Tut prodajne ?tevilke bi ble precej bl v prid Mazde, ?e bi v tej klasi ki je ful prodajana imel konkuren?no oro?je raznim kliotom, jarisom, gecom in korzam! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa deluje kot faceliftan Daewoo kalos ali pa celo moderen Matiz. :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni se sicer dopade, kupu je pa nebi... too small... :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z vajinima izjavama se sicer strinjam, vseen pa mislm da se verjetn ne spla?a "tople vode" odkrivat in da so najva?nej?e prodajne cifre, ki bodo s tole bolj priljudno obliko najvrjetnej lep?e za oko mazdinih vodilnih! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Men je zlo lep avtek! Zadi mi deluje k k?n pomanj?an infinity :P pa mal mi na jarisa vle?e, spredi pa ne vem kam naj ga dam. Je pa lep voz to ni kj. Kok bojo kj cene pa kak?ni bodo motorji?

Lahko bi biu k?n 1,4 turbo k pr ta novmu twingotu :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je zlo lep avtek! Zadi mi deluje k k?n pomanj?an infinity :P pa mal mi na jarisa vle?e, spredi pa ne vem kam naj ga dam. Je pa lep voz to ni kj. Kok bojo kj cene pa kak?ni bodo motorji?

Lahko bi biu k?n 1,4 turbo k pr ta novmu twingotu :D

 

Al pa kk?n 2.0 V6 :D:hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ocpredi je ?e nekako samosvoja, mogo?e mal pe?ojevska alla 207, odzadi mi je ful nekak na korso, iz boka pa total jaris! :D

 

Ampak mormo pa vedt da je te?ko oz. nesmiselno odkrivat toplo vodo, va?no pa so sam prodajne cifre in te znajo bit kul! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.