Skoči na vsebino

2008 Mazda 2


KAALman

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 101
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

No fantje vidm da ste se razpisali na dolgo in ?iroko jo pohvalili :bravo: in grajali :( .naj ?e jest zej povem moje mnenje kot bodo?i voznik nove mazdice 2.uglavnem zej furam tastaro mazdo2 plus line 2 in avto mi osebno zgleda in deluje ?eprov, je moj, kukr enoprostorc, kot je un napisov je bl za jabka preva?at sam jebiga za tak dnar dobr avtomobil?ek z malo ?udno obliko, voz se fajn pa ni po?re?na sam sej ne sme bit sej ma le 75 konj.Stestirov sm pa tud novo 2 in sicer z TePLUS opremo in po 20 km vo?ne morem re?t da je avtomobil?ek hud, tud mal ve? da od sebe k ma 83 konj pa nasplo?no je veliko izbolj?an, sedi se veliko bolj in spredaj in zadaj ?eprov so u avtomagazinu napisal da udobno na zadnjih sede?ih sedijo do 165 cm vi?ine no jest mam 186 cm pa sm ?ist normal sedu veliko bolj kot v svoji....?e potegnem ?rto ?ez vse skupaj da ne bom vse posebaj opisoval pa vas dolgo?asil je tanova mazdica hud izbolj?an stroj?ek in komi ?akam februar da jo dobim...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, Mazda ima ?e vseeno malo feti?a na majhne bicikle. :blink: To mi je prvo padlo v o?i.

Pa tudi druga?e ni videti ravno privla?na kot HB. Sicer pa nikoli nisem razumel ?emu dajejo na trg 4 vratne verzije avtov kot so Polo (Classic), Fabia, Clio (Thalia)... 4 vratni naj imajo ?e toliko ve?ji volumen v pritlja?niku ampak kaj ti to pomaga ?e pa ma? v pritlja?nik ?isto majhno odprtino. 3 ali 5 vrat rula. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tule si preberte...

 

je kar v?e?na.... dale? naprej pred thalio & co. :) aja ?al samo za azijske kupce ;)

 

http://www.avto.info/news.php?id=60587

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.