Skoči na vsebino

2008 Mazda 2


KAALman

Priporočeno sporočilo

Kaj ?e? lep?ga, dobi? obliko Peugeota in zanesljivost Mazde - dobitna kombinacija, ?e se mene vpra?a. :P

 

obliko mazde pa zanesljivost mazde? :P:P

 

men tudi na pezoja potegne, tiste lucke sred havbe so cista 207, pa zadnje so tud neke iste oblike.

ce bi tak mejhen avto kupval pol ze raje Hondo Civic vzamem :angry: . skoda, je res bolj atraktivna kot prejsnja ki je direkt gajbica, ampak je pa manj mazda :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 101
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kokrkol oblika bo dost na nivoju (komi ?akam d vidim u ?ivo tega stroja) in zihr bl atraktivna kokr nova ?kodi?ka, k se baje nav ve? imenvala Felicia ampak Felacija! <_<:P:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojem je to varianta "vsega po malem"--se pravi par uspe?nih avtov nalo?i? na ra?unalnik,

pol pa mix.

-Ra?unalnik to pre?ve?i,od vsakega avteka nekaj pobere in vr?e ven nov avto v stilu-od kod mi je to ?e poznano? :P

In potem se to lepo prodaja. :danzoman:

Po mojem delajo vsi nove avteke na ta na?in.(al pa skoraj vsi) :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Clio je ?e dale? za mazdo, niti pribli?no mu ni podoben, ker ima clio bolj "ostre" linije.

 

meni vle?e bolj na toyoto yaris :blink::blink::D drga? pa ql, so se vsaj znebil odbitga konca pa unih dolgih grdih lu?i :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

?estitke dec za mazda biznis! :danzoman::D

 

Kar se pa stare M2 ti?e, pa loh re?m, d smo bli zdej na dopustu in v Veli Luki na Kor?ul opazujemo mimoido?e avtomobile ter izbiramo potencialnega plehnatga kandidata za kolegico, pa grejo mim razni Peđ?oji, pa alfe in Renoji, skratka vse ?ivo, pa pride mimo M2 in vpra?a ona ker avto je pa to, pa jz s ponosom povem d je Mazdurija, ona pa odvrne, da ta ji je pa najgr?i, od vseh ki so zdele mim prpelal! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vid? Boss okusi so si res razli?ni, men osebno tale avto izgleda meeega! :ljubezen:

 

Saj to sem mislil - men je ta avto supercool in to sem hotel pokazat Si?iju, ki je nekaj ?ez KIO govoril.

 

Zadnjih nekaj let (od Sorentota dalje) ima KIA zelo lepo skladno oblikovanje in ?e ima kdo butasto oblikovanje so to pri SangYongu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vid? Boss okusi so si res razli?ni, men osebno tale avto izgleda meeega! :ljubezen:

 

Se strinjam!!!Je pa res da so bili v?asih Kiini avti obupni! :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej boss se strinjam da je ta dizajn superca.

Opazka je bolj letela na stare modele. So pa nekatere kie iste kot mazde - 121. Zato sem mislu da se lahko izgovori na kio :P

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.