Skoči na vsebino

Usnjeni sedezi


Priporočeno sporočilo

Katere produkte uporabljate za ciscenje usnjenih sedezev?

 

Je kak poseben postopek?

 

Do sedaj sem uporabljal neke krpice ki sem jih nabavil na OMV-ju. Sedaj pa sem kupil se gel. Predvsem me zanima postopek ciscenja s tem. Jest sem zaenkrat pocel to da sem mal stisnil na zic in potem s papiratim brisackam "mazal" po zicu. Je potreben veckraten nanos, kako pogosto, rabim vedet se kaj drugega?

 

Do sedaj sem kupoval Armorall produkte (krepice in gel). Priporocate se kaj oz. kaj drugega?

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

usnje naj bi se dobro ?istil z kremo za roke, mislim da je Lekova 48 najbolj?. Nisem pa ?e ?istil ga tako da ne vem 100%

 

 

pa kaj si ti znoru!!!!!

mislim da bi blo bol z play gelom!! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

usnje naj bi se dobro ?istil z kremo za roke, mislim da je Lekova 48 najbolj?. Nisem pa ?e ?istil ga tako da ne vem 100%

 

ah, pa ?e gubice zgladi, in prepre?uje staranje ko?e, da izgledajo sede?i vsaj 10 let mlaj?i :P

 

Pa ?e resni del odgovora: kjer prodajajo avtokozmetiko imajo tudi ?istila za usnje in to taka, da potem to usnje ne drsi, kar je na avtosede?ih prekleto pomembno. Pa ?e to pazi, da ne bo? s kak?nimi zvarki pacal gor, ker bo? imel ?e obleke zasvinjane.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz uporabljam neko kremo, ki jo ima druga?e tudi za mazanje kombinezona za motor. Bom pogledal in ti napisal iz ?esa je, je pa 100% iz samo naravnih sestavin.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa za ?i??enje mojih sede?ev uporabljam ?istilo od Ma-fre(Italijanska znamka).

 

Pol pa nama?em z kremo za usnje(kupljen v Sparu-za usnjene kav?e itd..) ;)

 

Na internetu sem zasledil,da je dobro ,da vsak proizvod za nego usnja obvezno nanesemo z krpico(in ne direktno na usnje),po?akamo par minut in pobri?emo z suho krpo do sijaja.?e je usnje kje nagubano-obi?ajno

kjer vstopamo v avto postopek ponovimo (pustimo kremo ve? ?asa delovati,da se usnje zmeh?a)

 

Sicer je pa z usnjenimi sede?i zadaj smeh-nalo?ite koga zadaj in gasa...Pometal bo po ovinkih,da bo veselje... :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Usnjene sede?e je najbol negovat in brisat kar s pravim ?enskim usnjem!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.