Skoči na vsebino

Po?ar na cesti!


Priporočeno sporočilo

Ob takile uri se ogla?am zarad izrednih razmer! :(

 

Dans smo mel nek ?ur na Travni gori - od Sodra?ce ?e u klanc gor prot Lo?kem Potoku, pa vse lepo in prov, no ko pa je biv povratek u planu, pa sm biv o?itno preve? divji (trezn) in sm jo skoz ti?u navzdol po nekih dirka?kih ovinkih, cvilile so gume, smrdele so bremze in sklopka! :ljubezen:

 

Pol pa ?edalje bl smrdi, pa u avtu se za?ne nek dim ?irt, pa ?edalje bl not prhaja (to?no zravn ?alt kebla) oz. pepelnika, zravn je tut ro?na. Pa slu?ajno ?akam kolegico, da vozi za mano, da se ne bo zgubila, pa je medtem jasno nabrala orng zaostank na cesti, no in ko se prpele do mene, mi samo za?ne fuuul ?migat, pa sm takoj vedu da neki orng ne ?tima pa res ogn na podvozju, direkt neke na sredin avta (iz obeh strani gledano na sred), pa kli?emo gasilce, pr seb jasno n? pamtnga za gasit in se pol ogn po re?mo 5ih minutah sam ugasne.

 

Medtem sm jasno narobe gasilcem povedu kam morjo it, pa so se pelal ene 20 km u drugo smer itd., no ko so pr?li niso mel ve? kej gasit! :ouje:

 

Pol smo pa mal testiral voz, pa sem se konc koncev (frigidno) do Kamnka prmaju! :whatever:

 

Jebemu mast, sam tale izku?nja pa je bla ?iva jeba, tle se za neke odbija?e menm, nakonc jih pa nam mev kam montirat! B)

 

?e zmer mi pa ni jasn od ?esa se je vnel use skup, a je mo?no da ... mah nimam pojma! :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se ti je kak ta sredni lonc unel na tvoji spider mazdi!!!?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa dobesedno gorka kajla. :P Najbolje, da se res odpravi? do nekoga, da ti pregleda kaj se ti je v?galo, sam bi najprej posumil, da kaj v bli?ini avspuha (glede na to, da je bilo spodaj). Druga stvar je pa elektrika ampak ker se ti je sedaj, ko si ga res teral zna biti bolj kak?na zadeva v bli?ini avspuha. Hitr pregledat in za??itit zadevo. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari, majkemi, js ga nebi ve? sral, se ti bo cel avtek za?gal kako bo? pa potem s sylingom.

Kajla in ?e enkrat kajla, ker si preve? gorak na gas in bremzo.

 

 

Ps. ?imprej zrihto, da nebo? okol hodil s Pe?Hondo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo odprli kot imajo kamni?ki kebab

mi pa red devil po mazda?ko!!!

 

:hohoho::hohoho:

 

joke ?imprej po?timaj in poizvej kaj je gorelo

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

borut jaz bom se zmeri ostaju pr isti trditvi kot sv u soboto ugotovla seveda pa daj raj voz pregledat da nebo res sla u visave!! :(

 

je pa tud res da se moras navadet da pri takih avtih zlo rado kaj hudic uzame ce ga u blokado tisis!! :(

 

jebat ga ena slaba stran tuninga! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no zdej se naprej normalno vozm, pregledal itak nismo ?e nobene stvari, ker dokler dela - dela! :hohoho:

 

Kadit se mi je za?el pa nekje iz prestavne ro?ice, oz. tm zravn mam pepelnik, pa ro?no, duh je biv pa bl u stilu al bremz al pa sklopke, sicer pa se je vse skupi dogajal direkt spodi pod prestavno ro?ico, loh pa re?m, da ?e bi bla zadeva ?e bl resna, pol me zanima kok bi mi od voza ostal po ve? k 20ih minutah ko so pr?l gasilci! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no zdej se naprej normalno vozm, pregledal itak nismo ?e nobene stvari, ker dokler dela - dela! :hohoho:

 

Kadit se mi je za?el pa nekje iz prestavne ro?ice, oz. tm zravn mam pepelnik, pa ro?no, duh je biv pa bl u stilu al bremz al pa sklopke, sicer pa se je vse skupi dogajal direkt spodi pod prestavno ro?ico, loh pa re?m, da ?e bi bla zadeva ?e bl resna, pol me zanima kok bi mi od voza ostal po ve? k 20ih minutah ko so pr?l gasilci! :ne vem:

 

 

pizda daj raj pregledat enmu ti nima kaj prevec ? za uzet da ti pove kaj bi lahk blo narobe kaj se nc ne bojis da bi enkat res brez voza ustav!! :whatever::whatever:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam d bo mev dons Gustl cajt, da se oglasm do njega, pa da vidmo kako pa kaj! <_<

 

Trenutno pa glede na razmere bi mi bla vrjetn najbol?a mo?na investicija - gasiln aparat! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam d bo mev dons Gustl cajt, da se oglasm do njega, pa da vidmo kako pa kaj! <_<

 

Trenutno pa glede na razmere bi mi bla vrjetn najbol?a mo?na investicija - gasiln aparat! B)

 

Ali 2. <_<

Lahko pa namesto plina in?talira? ga?enje kot ga imajo dirkalniki. B)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hoho, no u?eri smo nekak ugotavlal, da se je u?gal zarad tistga ola, ko je ful mastno spodi, pa je med ti??anjem mogo?e kak?na kaplca prlezla na auspuh in je blo kr je blo, pol ko pa je ola zmankal, je pa ogn dubu ledeno mrzlo kajlo! :ljubezen:

 

Mam pa u planu dons se do Markota oglast, da ?e on pove svoje in da se eventuelno kej ukrene u smeri kajle nadaljnjim po?arom! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hoho, no u?eri smo nekak ugotavlal, da se je u?gal zarad tistga ola, ko je ful mastno spodi, pa je med ti??anjem mogo?e kak?na kaplca prlezla na auspuh in je blo kr je blo, pol ko pa je ola zmankal, je pa ogn dubu ledeno mrzlo kajlo! :ljubezen:

 

Mam pa u planu dons se do Markota oglast, da ?e on pove svoje in da se eventuelno kej ukrene u smeri kajle nadaljnjim po?arom! B)

 

Pomoje ti bo dal gorko kajlo, pa ti hotu pridat kak gasilski pripomo?ek.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.