Skoči na vsebino

Po?ar na cesti!


Priporočeno sporočilo

Mare je pogledu, pa baje se je vse skupi dogajal zato ko se je neka pena oz. guma vnela, tista ko je pod prestavno ro?ko, tko da ?e dobr da ni ?lo pol vse skupi naprej! <_<

 

Sm pa ugotovu da mare ni ve? tko dobra du?a, ker mi je posodu samo tamav gasiln aparat, ne tavelcga! :ne vem:

 

Zgleda se je naveli?u bit dobra du?a, ker je vidu da se od tega ne da ?vet! :blink:

 

No mal heca mora bit, svaka ?ast dedcu, ki si vzame cajt ko nas mazda?e kej mori! :rispekt::ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden??zmeden? ampak res, kolk pa ti ?alta? - zgleda da pri teb ni poglaviten podatek ?tevilo obratov motorja ampak ?tevilo ?altanj na minuto. :ne vem:

 

SEKUNDO !!! :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, me zanima kako hitr bi kdo od vas "od?altav" iz avta ko bi se za?el po podnu smodit! <_<:D

 

Jaz bi sko?u vn al pa pospe?u pa bi ga veter ugasnu :P:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, me zanima kako hitr bi kdo od vas "od?altav" iz avta ko bi se za?el po podnu smodit! <_<:D

 

 

jah pomoje da bi se jaz kar naprej pelu ker bi se mi dobr zdel da bi dimno zaveso delu!!!! :hohoho:

 

ne dost heca jah ustavis pa gasis seved ce mas z cem v tvojem primeru si mev pa tak sam olje pa benz tko da nebi mogu kaj prevec gasit!!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomoje se je tista pena ki je bila okol prestavne ro?ice v?gala, je malo o?gano spodaj, ni pa videti vira v?iga

 

 

jkz biom se zmeri reku da je olje krivexc ker ves da je tam prav lepo mastna pa ves da se je kar orenk segrel ko jo je zgavc ko prasico!!! pena pa je bla zgolj tisto kar se je uzgal in kar je gorel!! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetn ma kr mare prov, mam pa zdej u planu u pondelk da mi majstr razne cin?pule dol po?raufa, ker tam spodi semering orng pu??a, pa da se to kokr tolk sanira, da nav ve? problema, drga? pa sm dons z vozom u Lublani, edin kar je, je da ni lih najbol zihr ob?utk! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetn ma kr mare prov, mam pa zdej u planu u pondelk da mi majstr razne cin?pule dol po?raufa, ker tam spodi semering orng pu??a, pa da se to kokr tolk sanira, da nav ve? problema, drga? pa sm dons z vozom u Lublani, edin kar je, je da ni lih najbol zihr ob?utk! :D

 

 

 

pa kaj se sekiras danes dez pada ti bo ze on pogasu ce se bo spet kaj unel!!!!

 

ne dost heca a si wagen kaj oprav ker je biv kokr sm jaz vidu kar orenk posmojen pa ni blo lih vredu vidt!!! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Voza sm okopov pol u soboto kmav zatem ko si ?ov, itak je biv pa pol d? tko kot pa? zmeri ko perm voz! <_<

 

Osmojen pa ni biv, celo spodi je hudi?evo mal ostankov po?ara, prakti?no n?! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Voza sm okopov pol u soboto kmav zatem ko si ?ov, itak je biv pa pol d? tko kot pa? zmeri ko perm voz! <_<

 

Osmojen pa ni biv, celo spodi je hudi?evo mal ostankov po?ara, prakti?no n?! :danzoman:

 

 

 

aha jaz sem se sam bavu da se bo se kaj na laku poznal ker ves da je barva prve klase!!! :hohoho:

 

pol si pa lahk mal vesev!!! :bravo:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Proti temule sm jo pa jz tkt zeeelo pocen odnesu, se mi ful smil ubogi lastnik nekje iz Makedonije, zdej pa je pe?c! <_<:(

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakron...425_3095894.php

 

Al se men sam zdi al je tole passat variant gen. 88 - 94 :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.