Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Sem in tja kot kaze ukradejo tudi kaksno Mazdo ...

 

Objavljena slika

 

ni? ne pi?e da jo je on...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni? ne pi?e da jo je on...:)

 

 

Sej nisem nikjer napisal, kdo jo je... Pise samo,d a so ga dobili v ukradeni Mazdi :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zrak - opozorila

 

19. junij 2012

Prese?ena opozorilna koncentracija ozona v Kopru

 

Na merilnem mestu Koper je koncentracija ozona danes, 19.6.2012 ob 14. uri presegla opozorilno vrednost 180 μg/m3.

 

Merilno mesto je glede meritev ozona locirano tako, da podatki veljajo za ?ir?o okolico. Glede na vremensko napoved lahko pri?akujemo tako visoko koncentracijo ozona ?e vse popoldne, zve?er pa naj bi koncentracija padla. Tudi jutri lahko pri?akujemo preseganje opozorilne vrednosti v popoldanskem ?asu.

 

Koncentracije ozona, ki presegajo opozorilno vrednost, dra?ijo sluznico in dihala. Priporo?amo, da ljudje s kroni?nimi boleznimi dihal in krvnega obtoka v tem ?asu ostanejo v zaprtih prostorih, kjer je koncentracija ozona ni?ja. Tudi zdravim ljudem priporo?amo, da se izogibajo naporov v ?asu trajanja previsoke koncentracije.

 

Najvi?ja 8-urna vrednost koncentracije ozona za pretekli dan je bila 133 μg/m3.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zivio,

 

 

Ce kdo zivi v novomeskem koncu 23.6 oz to nedeljo je GHD Gorjanci.start Gostilna PREPIH in proti VAHTI.

vstopnina baje 8 ? ampak se ni problem presvercat.

 

Naj bi bil eden cisto novi organizator tako da bo dirka na cisto drugem nivoju kot do sedaj...

 

 

vljudno vabljeni :D

 

 

lp,

Ferii

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zivio,

Ce kdo zivi v novomeskem koncu 23.6 oz to nedeljo je GHD Gorjanci.start Gostilna PREPIH in proti VAHTI.

vstopnina baje 8 ? ampak se ni problem presvercat.

 

Naj bi bil eden cisto novi organizator tako da bo dirka na cisto drugem nivoju kot do sedaj...

vljudno vabljeni :D

lp,

Ferii

 

Pa ?e Twingo R2 EVO bo premierno dirkal. Fural ga bo Matej Grudnik.

Renault Twingo R.S. R2 Evo ima zaradi pravil 1,6-litrski atmosferski motor, ki razvije 195 'konjev', za prenos na zgolj prednji kolesni par pa skrbita petstopenjski sekven?ni menjalnik znamke Sadev in diferencial z delno mehansko zaporo. Podvozje znamke Ohlins je seveda nastavljivo, ro?na zavora pa hidravli?na.

Objavljena slika

Objavljena slika

 

PS, ?e ga bo kdo iskal, ?al ne bo tega odbija?a (?eprav je izbolj?ana aerodinamika):

Na PRK-ju ga bomo videli v taki obliki, za reli in gorske dirke pa ga bodo v pol ure spremenili v staro obliko. V novej?i obliki namre? ni homologiran, zato bodo morali zamenjati prednji in zadnji odbija?, prednje lu?i in vrata prtlja?nika.

?e serijski Twingo RS CUp gre ?ez srednje hitre ovinke noro fajn, dirkalc more biti sploh ?ur.

Objavljena slika

Objavljena slika

:hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en kiks, mislim da niso tok butasti da bi tole nastalo pomotoma, jao slovenski turizem;

 

http://24ur.com/novice/slovenija/ponesrece...nezazeleni.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en kiks, mislim da niso tok butasti da bi tole nastalo pomotoma, jao slovenski turizem;

 

http://24ur.com/novice/slovenija/ponesrece...nezazeleni.html

 

pahahahaah! pa kako so lahko tako napako naredil...smeh!

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en kiks, mislim da niso tok butasti da bi tole nastalo pomotoma, jao slovenski turizem;

 

http://24ur.com/novice/slovenija/ponesrece...nezazeleni.html

 

Jest ne vidim nobene napake... :P

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

natan?no tako - na napako so se izgovorili, ko je zavr?alo...

 

Pa dobr mene ne moti naj se ?gejo med sabo, je vsaj ve? pi?k zame, a fak off istih pravic jim pa neb dau mamu jim buzerantsko :=) :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko je - manj se za njih zmeni? bolj gre vse to mimo tebe brez kakr?negakoli vpliva.

 

Razne tiste parade, ki jih prirejajo bi bilo pa bolj?, da bi se pa? takrat ne pojavi nih?e v bli?ini pa naj sami paradirajo po praznih ulicah - slej ko prej se bodo naveli?ali in manj kot bodo razgla?evali istospolnost manj bo revolta med folkom sploh med tistimi, ki so bolj homofobne sorte.

 

Drga? pa mene osebno res ?ist ni? ne motjo - no ja razen, ?e bi me kak?en posku?al osvajat :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene tud ne motijo in tist napis je bil sramoten...

 

symon: moras razlikovat med pedri pa homoseksualci. peder si npr ti, ker imas mocnejsi avto od mojega.

ajvar pa je najvecji peder od vseh :hohoho:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko je - manj se za njih zmeni? bolj gre vse to mimo tebe brez kakr?negakoli vpliva.

 

Razne tiste parade, ki jih prirejajo bi bilo pa bolj?, da bi se pa? takrat ne pojavi nih?e v bli?ini pa naj sami paradirajo po praznih ulicah - slej ko prej se bodo naveli?ali in manj kot bodo razgla?evali istospolnost manj bo revolta med folkom sploh med tistimi, ki so bolj homofobne sorte.

 

Drga? pa mene osebno res ?ist ni? ne motjo - no ja razen, ?e bi me kak?en posku?al osvajat :hudicek:

 

Pohvalu bi pa se ....vsaj svoji........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene tud ne motijo in tist napis je bil sramoten...

 

symon: moras razlikovat med pedri pa homoseksualci. peder si npr ti, ker imas mocnejsi avto od mojega.

ajvar pa je najvecji peder od vseh :hohoho:

 

A ne gre to tko, pedr je un k ima Clia ali navadno Mazdo, tisti ki ima BMW, MB, pa? premium avto je pa gej? :aaaaa:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne gre to tko, pedr je un k ima Clia ali navadno Mazdo, tisti ki ima BMW, MB, pa? premium avto je pa gej? :aaaaa:

 

Tko kot un vic, sine ti nisi nikakav gej, ti si obi?na peder?ina...

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cesta mi izgleda primerna za drag race;

 

http://24ur.com/novice/slovenija/foto-in-v...-navduseni.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.