Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Samo na nekaj smo pa vseeno lahko ponosni, da smo Slovenceljni. Novome?ka tovarna ima menda najmanj serijskih napak! :bravo: In na na?ih cestah imamo ve?inoma "na?e" Cliote, razen parih izjem (?e se ne motim ravno moj kolega :P )

 

Renault trdi, da ne gre za njihovo napako. Po njihovem do odprtja pokrova pride zaradi slabega vzdr?evanja posameznih avtomobilov, za kar so krivi lastniki. V knji?ici z navodili za vzdr?evanje avtomobila pa ni nikjer omenjeno, da je treba dr?ala sploh vzdr?evati, opozarja Watchdog.

Samo tole je res gnila izjava od Renaulta. <_<
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam da je meu bl mal kokaina in ga je hotu name?at z pepelom zato da mi mal ve? zgledal. En kolega se je tud hotu na usak na?in zadet, pa ni meu n? konkretnga, pa je lepo uzeu lekadol, za zdrobiu, zviu skupi s tobakom v rizlo, in posledice so ble.........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOLELA GA JE GLAVA! :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

P.S. pa ?e ceu zelen je biu tok mu je blo slabo :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pol bi mogo pa en Lekadol v prvotni obliki vzet,da bi ga nehala glava bolet. :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

n? ve?, jutr zjutraj bo sigurn ?e v MB,

 

A nisi poslu?ala,kaj je tip reko,do 40 km na dan lahko prehodi taka mrcina,tak da dans ?e ne more bit v MB! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,ta tip pa je v sramoto nam ?tajercem pa celi Sloveniji.... :( To si poglejte. Novi videospot Damjan Murko......no comment.....:vskalo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj a bi ga raje osebno dobu? :P

 

Ma daj,tega pedra tak ve?krat vidim ki v MBju. :( ?e ko vidi? kak hodi,ti je vse jasno. :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma daj,tega pedra tak ve?krat vidim ki v MBju.

 

To ti je jasno! :P

 

 

 

 

 

 

 

 

?zmeden? KLIKNI ME....... Dokaz,da nimamo samo ljudje partnerskih problemov. :P Me zanima,?e mu bojo sodli za uboj? :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.