Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Re?te kar ho?te, sam Ameri so res narod bebcev me?anih z debili, precednik je pa vi?nja na sadni kupi! <_<

 

Sej se ve.?e jim to?no vse ne nari?e? in napi?e? je pr njih mrzla voda. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js bi mela tud tigr?ka :jupiii:

 

No problem,dans se ga orenk nasekaj,pa ga bo? ju3 garantirano mela! :P:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest se samo bojim, da bojo spet kazni dvigoval in potem bojo nas ki 10km vec gremo al pa da se takoj ne pripasamo ali pa luck ne prizgem, ko se do "soseda" peljem. Kot da bo zdej to vse probleme resil.

 

1/2 jih bojo resil samo ce orenk poostrijo kazni za alkolizirane voznike. Pa kakega motorista naseskat. Kaki divjajo pa vozijo in mislijo da jim The Doctor na riti pise. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1/2 jih bojo resil samo ce orenk poostrijo kazni kontrolo za alkolizirane voznike. Pa kakega motorista naseskat. Kaki divjajo pa vozijo in mislijo da jim The Doctor na riti pise. :)

 

kontrola manjka, kontrola. efektivna seveda.

 

10km/h v coni 30 je ve?ji prekr?ek kot vozit recimo 140 na AC. pa ?e veliko je teh gluposti, ki jih opa?am po na?ih cestah.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1/2 jih bojo resil samo ce orenk poostrijo kazni za alkolizirane voznike.

 

Evo, tukaj pa moj podpis (tudi ve?krat, ?e je treba) ... :rispekt::pepsi:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, tukaj pa moj podpis (tudi ve?krat, ?e je treba) ... :rispekt::pepsi:

 

Tudi sam se strinjam.?eprav tudi sam v?asih kaj spijem,nikoli ne vozim v" omoti?nem". stanju.

Zato tudi moj podpis. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kontrola manjka, kontrola. efektivna seveda.

 

10km/h v coni 30 je ve?ji prekr?ek kot vozit recimo 140 na AC. pa ?e veliko je teh gluposti, ki jih opa?am po na?ih cestah.

 

Seveda kontrola je samoumevna, pa to bi nasi policaji ze tko al tko mogl pocet. Sam kaj ce ti kontrola ce se ti en nasekan z 1+ usede za volan pa mora placat manjso vsoto, kuker je glih prejle zapil v gostilni.

 

Sej sem se dokaj mald voznik (6 let vozniske), ampak mogoce bi lahko orenk dvignil kazni tudi za malde voznike. Zakaj? Ker vecina jih dobi oni prvi voz in mislijo da jim je "tic zrastu" in morjo na smrt tisat po cesti pa cez ovinke. Sploh je pa se vecja moznost, da bo tak mlad se pijan. Sej mogoce bom slisat mal pasji pa cistunski pezde, ampak ce bi jim kazni grozile z hitrim odvzemom vozniske, ne bi potem jest poslusal po nasu ulici (omejitev 40) mularijo ki ga tisi minimal 80(pa radijo je itaq do konca, kot da nas use zanima un njegov cigu-migu). Kaze da jih sploh en gane da je pri nas v naselju en kup otrok, in da se prov hitro lahko zgodi da en stece na cesto.

 

Sej ne bom reku da jest nikol ne grem cez omejitev, al pa da kak prekrsek ne nardim (glede na to da sem skesiral policajem ze za kako placo ali vec). Samo je se zmer "nekak po pameti"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se jav kdo tejle teti za prostovoljca, sej tok grda spet ni! <_<:D

 

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/ekspr...522_3098078.php

 

Bogi moru bo seksat z njo :rolleyes: Zakaj jz nisem on ali pa saj da se zamenjava za tisti mesec :D ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.