Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ce mene prasate, smo ze zdavni zjebal naravo beyond repair. Zdej bomo pa pocas zeli kar smo sejali.

 

In dokler vodilni cuzajo dnar, jim dol visi za podnebne spremembe, se manj kaj bo cez 100 let, edino ce bodo kej profita od tega mel.

 

Podpis :(

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnjic sva s kolegom mela eno ostro debato okoli stadiona.

 

Jest sem ostro zagovarjal idejo, da naj naredijo stadion, ki bo neki posebnega, nekaj novega, nekaj s cem se bomo lahko slovenci pokazali/povazili, da je to plod nasega znanja in domislije in dela. Pa magari nas kosta malce vec.

 

Je mogoce kdo videl kak osnutek kak stadion bodo nardili, ker jaz se sveto bojim, da bodo spacali skupaj nek obicen stadion.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas se ?e lepo vidijo obrisi novega stadiona v Ljudskem vrtu! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolikor ljudi hodi na fuzbal tekme, je obstoje?a infrastruktura ?isto dovolj. ?emu stadion za recimo 20.000 ljudi, ?e jih pride na derbi 1.000? kdo bo sploh najemnino stadiona pla?eval? klub? :hohoho: kar se je zgodilo z Olimpijo, je realnost slovenskega klubskega nogometa.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tut res, ampak mislim da bi z enim sexi stadionom in potrebno infrastrukturo privabili vec ljudi. Pa mislim da ta satdion en bo samo za nogomet, ampak za tudi druge aktivnosti (koncerti, prireditve, mazda meetingi ;)....).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... mazda meetingi ;)....).

 

ajaaaa, pa tako povej. pol se pa definitivno spla?a :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa ni morala, ho?? enmu pomagat, pa te total ogulijo in prebunkajo! <_<

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakron...81_60016046.php

 

 

da bi jih kar povozu... :angry:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta zadeva se dogaja na na?ih cestah ?e vsaj deset let, ?e ne ?e ve?. Zdaj se pa je kon?no eden ojuna?il in jih posnel je pa kar naenkrat halo.

 

Jaz zase vem, da sem vsaj 10x policiji sporo?al o tak?nih prevarantskih tipih, ki ?akajo ob cestah samo imam ob?utek, da jih kaj dosti ne brigajo saj imajo verjetno bolj pomembna opravila, kot so recimo: igranje z laserskimi pi?tolcami in radarji. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja bojda majo pa tudi trik, da ti na pompi gumo preluknjajo, potem pa ko se ti peles in ustavis pa ti pridejo "pomagat". En te zamoti drug pa krade.

 

Pa tele sigurno ne kradejo ker nimajo za kruh pa oblect. Pol se ne bi z BMW & VW okol vozil. Jest upam da jih bo enkrat en kamjonar nagazil. Od policajev jih ne bojo fasal, ker se bojo zgovoril, ces da so mel defekt pa da so glih zrihtal. In kaj jim bo policaj, 5 komadov prot 2. Ce bo pa pendrek ven potegnu, bomo pa spet pri Slaku poslusali: "Pa majke mi nisam bio..."

 

So po moje tut policaji pogruntal da se jim ne splaca zajebavat, pol pa take bl postene jagajo k grejo 5km/h prehitro, pa da jim ne bo nazaj ugovarjal.

 

Ceprov so me parkrat ustavli pa napisali socne kazni, za take bolj mile prekrske in sem jih klel, jih nekak vseeno zastopim. Ce kaj nardijo je narobe, ce nic ne nardijo je narobe. U bistvu karkol nardijo jih bojo po Trenjih vlacil... za uno placo se jim pa po moje ne da zajabevat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Policistov se noben ve? ne boji, kot npr. v prej?njem sistemu. Premalo imajo pooblastil za sejanje strahospo?tovanja (vendar nisem dosti pameten, kaj narest, ker ob ve?jih pooblastilih lahko pride do huj?ih posledic v primeru zlorabe). Saj so nekako tako kot gasilci (brez zamere, Marko) v modrih oblekah.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe LOL... JJ zgleda, da je ?e vedno zaljubljen in vidi vse v ro?icah - upam da pristanek v realnosti ne bo pretrd, ne samo za njega ampak za vse nas, ker z 800? povpre?ne pla?e se res ne moremo hvaliti, a ne?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe LOL... JJ zgleda, da je ?e vedno zaljubljen in vidi vse v ro?icah - upam da pristanek v realnosti ne bo pretrd, ne samo za njega ampak za vse nas, ker z 800? povpre?ne pla?e se res ne moremo hvaliti, a ne?

 

Ja,800 Europejcev je povpre?na pla?a po statistiki--eden je meso,drugi zelje-- povpre?je je segedin gola?.) :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemogoce.... ne morem zastopit, kaj mora cloveku po glavi hodit, da se kaj takega spomni. Kaj je hotu dosect? Sigurno je hotel tozit hotel in prit do easy money.

 

Za take bo jest uporabil kake srednjeveske prijeme... itaq pa americani.... pa se zupnik za povrh....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemogoce.... ne morem zastopit, kaj mora cloveku po glavi hodit, da se kaj takega spomni. Kaj je hotu dosect? Sigurno je hotel tozit hotel in prit do easy money.

 

Za take bo jest uporabil kake srednjeveske prijeme... itaq pa americani.... pa se zupnik za povrh....

 

 

in zakaj bi to?u? ker na mikrovalovki ni pisal da ni nadomestilo za dekco? ?zmeden?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in zakaj bi to?u? ker na mikrovalovki ni pisal da ni nadomestilo za dekco? ?zmeden?

 

 

Erm americani.. kuker je meni znano je su eden tozit ker se avtodom ni sam naprej po cesti pelal, ko si je sel on zadi kofe kuhat...

 

Lohka da je hotu nabasat, da je bla voda prevroca pa da se je tamala spekla in bi pokasiral $$$... oni majo itaq najbolj neumne tozbe, pa se po velki vecini jih dobijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak ko je Bobi napisal,kr v mikrovalovko z njim,dokler se ne scvre! :angry: Mater,mi grejo take stvari na jetra! :ph34r:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.