Skoči na vsebino

SPY PHOTOS: New Mazda 6


Mazda323

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 292
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

103kW ( 140PS ), 330Nm/2000rpm,

0-100km/h

4-vrata : 10,5s

5-vrat: 10,7s

KOmbi: 10,9s

 

A to so nove 6-ke ali misli? na stare 6-ke?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni potrebe - ?e pa slu?ajno rabi? pa tud ni problem :P

 

Jap-?ip upali? not pa jih ima? ?e ve?.Ampak,kot je ?e Boss omenil,jih imamo pod havbo kar dovolj ?istokrvnih vrancev za udobno in hitro,v?asih ?e dirka?ko je?o po prostranih cestah. :P:D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bolj razmi?ljal 160+ ?ip :D

 

Ne bo? verjel ampak je mazda 6 CD prvi avto, ki sem ga vozil vsaj 1000km, kjer nimam ob?utka, da je konjev premalo. Zaradi tega sploh ne razmi?ljam o ?ipanju - ni neke potrebe saj da vedno dovolj od sebe, da ni strahu, da se ne bi recimo prehitevanje iz?lo. Za primerjavo pri A4 1.8T quattro (150KM) sem imel skoz ob?utek, da rabim ve? mo?i. :ne vem:

 

Ve?ino ?asa pri normalni vo?nji rabi? ?im ve?jo pro?nost motorja in 310Nm ti to zagotovi v polni meri. Dragu in pospe?evanju s semaforja pa ta avto itak ni namenjen. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo? verjel ampak je mazda 6 CD prvi avto, ki sem ga vozil vsaj 1000km, kjer nimam ob?utka, da je konjev premalo. Zaradi tega sploh ne razmi?ljam o ?ipanju - ni neke potrebe saj da vedno dovolj od sebe, da ni strahu, da se ne bi recimo prehitevanje iz?lo. Za primerjavo pri A4 1.8T quattro (150KM) sem imel skoz ob?utek, da rabim ve? mo?i. :ne vem:

 

Ve?ino ?asa pri normalni vo?nji rabi? ?im ve?jo pro?nost motorja in 310Nm ti to zagotovi v polni meri. Dragu in pospe?evanju s semaforja pa ta avto itak ni namenjen. :P

 

Jaz sem tudi pred kratkim vozil ne?akovega Audija A4(diesel,ne vem koliko konji?ev original)-?ipanega in sploh ni bilo nevem kak?ne razlike z mojim. ;) Je pa bil njegov prej res bolj lene narave. :P

 

Ampak z semaforja se da z na?imi mazdicami 6 tudi kar lepo potegnit(samo je pol zadaj en kup enega nepotrebnega dima,ki ga morajo goltati tisti ubo?ci za tabo). ;) No,da se hitro speljati v zeleno lu?. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa sem se vrnil z dopusta.... in si kon?no vzel ?as da vam povem svoje vtise glede nove mazde 6 GTA 2.0CD

 

Avto kot veste, me je navdu?il prvi? ko sem ga v ?ivo videl, in dejansko je bil zame ogromen skok nove 6ke glede na staro 6ko, predvsem sem prehvalil notranjost.

 

No in ker se zare?enega kruha najve? poje sem se dogovoril za 3 dneven test ride to?no takega modela kot sem IMEL namen kupit....

 

Prvi vtis ko se v avto vsede? je odli?en, zvok zapiranja vrat, vse tiste pozdravne lu?ke, ergonomija, ob?utek v sede?u.... :danzoman:

 

Potem avto pri?ge?...... <_< Glede na to kolko so ogla?evali kolk je avto ti?ji.... hm.... not really... :ne vem:

 

Potem sem pa za?el filat kilometre... :bravo:

 

Lega... roko na srce.... ne preve? dobra, mogo?e sem pristranski zaradi moje mazde, katera je precej la?ja, in ne na zadnje tudi precej ni?ja, in je posledi?no zaradi tega lega oziroma ob?utek malo druga?en.... :ne vem:

 

Motor.... hm..... spet roko na srce... za te konji?ke... PRECEJ LEN!! <_<

 

Najve?jo mo? ima v razponu od nekje 1800 do 3000 obratov, kar je spodaj ali zgoraj me resni?no ni impresioniralo.

 

Dejstvo je da sem prevozil ?e kar nekaj dizlo, ampak se mi primerjava med ostalimi in mazdinim ne zdi preve? na mestu, ker je mogo?e z dolo?enimi modeli zelo nerealen in irelevanten podatek :huh:

 

Kakorkoli sem obra?al dejstva in jih ?e vedno obra?am.... in potem nekje na koncu potegnem ?rto...

 

Avto je super, bi ga seveda imel, ampak imam ob?utek da ni vreden svojega denarja... oziroma ni vreden 27 600 ?..... :pepsi:

 

Tako da moje iskanje gre naprej... in obstaja velika verjetnost da bom od ekonomi?ne "?elje" sko?il na nekaj za "odtenek" bolj po?re?nega in posko?nega.... ampak do takrat pustim vrata odpra... :aaaaa:

 

 

Tolk o novi mazdi 6 zaenkrat....

 

Ppapa :vesel:

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David... zaaaakaaaj? :( Mormo sprobat ?e tisti, ki zdaj vozimo ?estke diesel in bomo dali realno primerjavo a je to to al ni. Zadnji? sem imel prilo?nost peljati 130 konjskega pasata diesel in lahko re?em, da ga 120 konjska ?estka strese po pospe?kih in pro?nosti motorja tako, da bo primerjava stare in nove ?estke kar na mestu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri novi mazdi 6 je ena zanimivost(na sliki).Kdo bo prvi ugotovil,kaj je v notranjosti ?udnega? :P

 

post-399-1205049358_thumb.png

 

Pa ?e razlika sprednjega dela med novo M6 za evropski trg in ameri?ki:

 

http://img521.imageshack.us/img521/4728/useuro6hh8.gif

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tepihi nekak ne pa?ejo najbolj natan?no v ta avto na sliki! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je zato, ?e recmo k?no hudo teto pelje?, pa pa? zve?er skoz ro?no uporablja? (kao da nebi lu?i v glavo nabiju unim za tabo), pa se lah spotoma ?e mal tetine noge dotakne? :P

Kaj pa ve?, mogo?e ji bo pa ?e kj ve? kot sam to zapasal :D

Kar se mene ti?e bi jo najraj meu na sredini sovoznikovega sede?a, pa tud mislm da bi usi tipi kr naekrat za?el ro?no uporabljet ?eprou prej sploh niso sli?al zanjo :mi pijemoo: :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej RX-8 jo ima tudi na desni, pa? delajo avtomobile za japonsko in druge dr?ave, kjer vozijo po levi

 

Ja,ma na?a ta stara 6-ka jo ima na "na?i" pravi strani. :P Verjetno je tu pri ta novi 6-ki mi?ljeno res ve?je sodelovanje z sovoznikom(sovoznico),v smislu-malo povu?em ja-malo ti...koga ali kaj,je pa ?e drugo vpra?anje. :aaaaa::zvizga:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moj test Mazde 6 CD140 TE

 

+: tisja (mnogo tisja), prava avtocestna kraljica, gumbi na volanih, lega je kar ok

 

-: slabse se sedi, pretrda, nestabilen pri zaviranjih (gume so ble Potenza RE050A, tko da slabe gume odpadejo), prtljaznik se mi zdi ima manjso odprtino, mogoce ker ima sele 3500km ampak se mi zdi, da ne gre nikamor v primerjavi z mojo, gumijast obcutek pri zaviranju, dizajn

 

Skratka tega avta ne bi imel.

 

Zvecer bom dal se mal posnetkov pospesevanj pa zaviranj...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,ma na?a ta stara 6-ka jo ima na "na?i" pravi strani. :P Verjetno je tu pri ta novi 6-ki mi?ljeno res ve?je sodelovanje z sovoznikom(sovoznico),v smislu-malo povu?em ja-malo ti...koga ali kaj,je pa ?e drugo vpra?anje. :aaaaa::zvizga:

 

:bravo::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.