Skoči na vsebino

SPY PHOTOS: New Mazda 6


Mazda323

Priporočeno sporočilo

Meni je pa vedno bolj v?e?. :bravo: Se pravim,dokler je ne vidim v ?ivo,je ne kupim! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 292
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 2 tedna kasneje...

Naslovnica novega Avtomagazna <_<

Objavljena slika

 

Ne vem zakaj so morali slo tablico gor narisat :(

 

Ravno zadnji? sem ?el na omv v lj in videl celo vrsto revij o mazdah od predstavitve 3,6,2 ...

No pa ?e prodajalec je bil mazda fan je takoj vedel da je moj GT :P:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Waw.

?e je to to,pol pa...............

 

 

 

 

............bi jo meeeeeel. :rispekt:

 

Tudi karavan je ?pica.Moram za?et zbirat tol.ups,Eur-e za novo.He,he. :bravo:

 

V glavnem,meni je lepa(?e posemej not). :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to pa je lepo :bravo:

 

zunaj se mi dopade naprej, ?e skoraj bol pa odzadaj :)

 

prav tako karavanska razli?ica jim je super uspela

 

notranjost pa ?e pri prej?nji je zelo lepa, ta pa ?e je lep?a :bravo:

 

 

kake motorje bodo vse vgrajevali in koliko bo cena za osnovni model?

 

ob teh slikah sem tudi jaz prvo pomislil da moram eure skup dajat za novega :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A moram biti res jaz tisti, ki prvi kritiziram:

 

1.) Prednje lu?i - vse ovito in zavito, kar nekako ne pa?e na avto, ki ho?e biti bolj resne sorte.

2.) Podalj?ki odbija?ev in pragovov mo?no dvomim, da bodo ti?ali na serijskih modelih (me zanima kako zgleda brez tega) :ne vem:

3.) lok na prednjih blatnikih nekako ne pa?e k tistemu na zadnjih. Ali ob tak?na kot spredaj ali pa tak?na kot zadaj

4.) Zadnje lu?i - pa ker idiot si je spomnil meglenko na eni lu?i in rikverc na drugi - zglada kot bi avto ?kilil

5.) Armaturka ?e posebej srednji greben izgleda precej konfekcijsko brez domi?ljije in je vsaj za razred slab?e (za oko) kot pri trenutnem modelu. Sredinski display je skoraj kopija trenutnega, ki tudi ni biser tehnike.

6.) Volan v dveh barvah je bolj ki? kot ne in tista siva plastika na njem zgleda precej poceni. Vpra?anje kako bo zgledala po nekaj letni uporabi? :ne vem:

 

Ma ne vem, ?e odmislim zgoraj napisane detajle in pogledam globalno sliko mi je v?e? in nikakor se je ne bi branil ampak kaj ko pravijo, da hudi? ti?i v detajlih :hohoho::hohoho:

 

Mah kaj, treba jo bo pogled v ?ivo, al takrat, ko pride na na? trg ali pa ?ez par dni na salonu v Frankfurtu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss,ne kritiziraj,kupo jo bo? itaq ko pride. :hohoho:

 

 

Meni je pa lepa,ki jo dobim,pa za kolko? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bomo videli v ?ivo... po slikah deluje kot slaba me?anica med opel vectro in lexusom 300

 

zaenkrat nisem navdu?en, pa ?eprav je avto kar lep

 

bo treba videti...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dobro,vsak avto bi lahko kritizirali;enim je v?e? nekaj,drugim druge stvari na avtu.

Edina razlika je,?e je teh stvari na kakem avtu ve? kot na drugem(za subjektivno kritiko).

Res je,avto moramo videt v ?ivo.Tudi novi ford mondeo mi na slikah ni bil prav v?e?,v ?ivo pa je :bravo: .

Upam,da bo pri tej novi 6-ki to tudi tako delovalo. :D

Je pa res,kot je napisal Labi,da je ta prva 6-ka bila nekaj posebnega(ljudje so se radi obra?ali za njo in ?e vedno se),a ponavadi je te?ko ponovit tak oblikovni dose?ek(z redkimi izjemami).

Dr?imo pesti....

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je tudi sedaj?nja oziroma trenutna razli?ica bolj v?e?. bolj je razpoznavna. ?e pono?i jo na AC takoj spozna?, ker ima toliko narazen lu?i.

 

notranja armaturna plo??a in sredinska konzola sta v novi M6 bolj dolgo?asni (tu je na slikah sr. konzola tako razdvojena na zgornji in spodnji del, kar mi nekako ni v?e?). tudi 4 sprednje lu?i (oz. 3+1) so pri trenutni M6 zelo posebne, prav tako dve vzvratni lu?i.

 

vem, da gre evolucija modela naprej in tudi ni vedno najbolj?a. tako da komur je sedanja M6 bolj v?e?, je treba pohitet in jo kupit, dokler ?e nove ni zunaj, he he.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je tudi sedaj?nja oziroma trenutna razli?ica bolj v?e?. bolj je razpoznavna. ?e pono?i jo na AC takoj spozna?, ker ima toliko narazen lu?i.

 

notranja armaturna plo??a in sredinska konzola sta v novi M6 bolj dolgo?asni (tu je na slikah sr. konzola tako razdvojena na zgornji in spodnji del, kar mi nekako ni v?e?). tudi 4 sprednje lu?i (oz. 3+1) so pri trenutni M6 zelo posebne, prav tako dve vzvratni lu?i.

 

vem, da gre evolucija modela naprej in tudi ni vedno najbolj?a. tako da komur je sedanja M6 bolj v?e?, je treba pohitet in jo kupit, dokler ?e nove ni zunaj, he he.

 

uhhh sem se ?e oddahnil, ker sem mislil, da samo mene motijo dolo?ene zadeve... :bravo::bravo:

 

Boss,ne kritiziraj,kupo jo bo? itaq ko pride. :hohoho:

 

ne ne bom :P zanala?? bom kupu Ceed-a :o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je petarda :ouje: , samo je tudi kvaliteta ostal, ali je padla, to mene bollj zanima. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.